trip-krainetrip-ukraine-dark
Majutus Londonis

Tere. Kas keegi oskab oma kogemustest normaalseid hostele/hotelle soovitada Londonis. Hind kuni £50, eelistaks muidugi vähemaga saada. Olen ise põhjalikult uurinud taolisi pakkumisi, aga review'de lugemine on otsustamist edasi lükanud. Räägitakse igasugu õuduslugusid. Kuna reis vaja ette võtta üksi, siis tahaks meeldivat ja sõbralikku ööbimispaika võimalikult kesklinna lähistel v vähemalt hea ühendusega kesklinna. Ette tänades.

Väga hea on võtta hotell siis kohe Victoria Station'i ümbrusse. Seal on palju odavaid väikseid hotelle. Ööbimiseks kõlbavad küll ja hinnad on ok, ca £40 öö. Tärne on küll 2, max 3 - kuid soodsa võimalusena igati kaalutavad. Võimalus kasutada ka www.priceline.com "Name Your Own Price".

http://www.hostelworld.com/ Olen kasutanud erinevate maade ja linnade puhul ja väga rahule jäänud. Sealt näed ka külastajate hinnanguid, niiet igati asjakohane keskkond.

Mina ööbisin selles ja kõlbas küll. http://www.piccadillyhotel.net/london-hostels-english/london-hostels-main.html Õudukas ei olnud, eriline lux ka mitte. Rahavst oli igasugust, peamiselt sellised noored omal käel reisijad. Hinna sees olev hommikusöök koosnes tassist teest ja röstsaiast, paljast röstasiast. Duširuum oli koridori peale, seal oli vist 4-6 dušši, WC kah koridori peale, meeste-naiste eraldi muidugi.

Selline ajab-asja-ära-küll koht vähenõudlikule.

Koht on väga hea! Rohkem kesklinnas annab otsida :)

Travelodges oleme ise ööbinud kui Londonis käinud oleme ja hind ka pole eriti tappev olnud.www.travelodge.co.uk

Tänud kõigile vastanutele. Tuli eile veel meelde selline võimalus, et on ju olemas portaalid, kus kohalikud inimesed ise reisijatele ööbimisvõimalusi pakuvad. Kust neid pakkumisi leida, ma ei ole varem ise seda kasutanud. Kas kellegil on ka isiklikke kogemusi, kas on soovitatav? Olen veidi pikemalt ja natuke huvitavat seltskonda tuleks ainult kasuks :) Äkki on isegi kohalikke eestlasi, kel võimalik ööbimist pakkuda?

Gumtree London, vaata couchsurfing'u alt.

Ööbimine hosteli ühistoas/ühikas

Kas keegi on Londonis käies peatunud mõne hosteli ühistoas? Hinnad on suht normaalsed, aga kuidas seal reaalselt olla on? Ja on need ikka turvalised :) ?

Mitte just Londonis, kuid nt Glasgow's hosteli ühistoas oli ok. Köögis saad kohvi vm keeta, söögituba ja telekaruum ka olemas. Ühistuppa kobis igaüks omal ajal vaikselt magama. Niikuinii ainult magamise ajaks hostelis oled. Seal olid eraldi naiste ja meeste toad. Eks see natuke häirib, et igaüks tuleb ja läheb eri ajal, aga kõik püüdsid vaikselt toimetada. Pagasi jaoks olid lukustatavad kapid.

http://www.housetrip.com/ Hinnad on oluliselt soodsamad kui hotellides, samas on pea samad võimalused, mis kodus - külmkapid, pesumasinad jne.

Mu laps oli Swiss Cottage'i hostelis, mis on Camdeni kandis. Sellel kohal on booking.com reitingutabelis kõrge hinne ja laps jäi rahule. Samas viibis ta just eelmise nädala lõpus Brightonis samuti sealses hostelis, sellegi kohta ei olnud tal kaebusi (mõlemas kohas anti talle viimaseks ööks nn upgrade, s.t pandi paremasse tuppa, kus vähem inimesi).

Kas keegi oskab kommenteerida Central Park hotelli mis asub Wilberforce Road'il, Finsbury Park metroojaama ligidal? www.travelstay.com/pages/CentralParkHotel.htm

Ja veel - kas oskate soovitada seal kandis ka söögikohti, kuhu saab minna lastega perega?

www.airbnb.com - pole ise kasutanud, aga tuttavad on kuulutanud turvaliseks. Näitab külastajate hinnanguid.

www.hospitalityclub.org - Londoni puhul suht raske vastust saada kiirelt, ja paljud ei vasta üldse. Süsteemis palju mitteaktiivseid kasutajaid. Aga samas leidub ka väga meeldivaid ja aktiivseid kontakte.

https://www.couchsurfing.org - sama mis eelmine, aga peaksin usaldusväärsemaks. Kahes viimases leidub küll ka eestlastest majutajaid.

Olen 10.-15.mai Londonis. Boocing kaudu panin endale ühe odava hosteli mitmeinimese toas koha kinni, aga nüüd hakkasin mõtlema, et kas ma ikka suudan seal kampas ka puhata. Äkki keegi teab kedagi, kellel just sellel ajal tuba vaba kuskil kesklinna lähedal või metroo lähedal. Oleksin väga tänulik.

Kas keegi oskaks soovitada odavamaid/mõistliku hinnaga hostleid Londonis või selle lähiümbruses? :)

YHA hostelid on Booking.com vahendusel ja otsetellimusena http://www.yha.org.uk/places-to-stay/london kaudu puhtad, oma asjade hoidmiseks eraldi lukustatava kapiga ja kõrge rahulolureitinguga.

Mina peatusin just Yha hostellis, ja jäin väga rahule. Ma ei tea, vb Tiina oskab öelda, kas maksin üle vöi ei. Öö hinnaks tuli mul 23,3 eurot. Hommikusöök oleks olnud ekstra 6 naela, aga kuna ma ei suuda hommikul väga midagi süüa, siis seda ma juurde ei ost. Hostel oli puhas, üllatavalt vaikne, kuigi fuajees olid küll rahva massid. Oli iseteenindus köögi kasutamise ja pesumaja võimalus. Köögis kõik olemas. Yha häda see, et bookingu kaudu neile raske löögile saada. Ei teagi vb kodukalt tuleb veel odavam. Londonis on neid väga mitmes kohas, küllap on need, mis rohkem elu-melu keskel ka rohkem peoloomi täis. Aga julgen ka soovitada.

Tulen 23-26. juuni Londonisse, kaks inimest, kui on kedagi kohalikku, kes oleks huvitatud tasu eest öömaja pakkuma siis võib anda märku :) Pääseb airbnb tax'idest ja oleks huvitavam kellegi kohaliku juures peatuda. Aitäh ette :)