Maksimaalselt 1200 kr

Tahtsin küsida siit abi. Ehk oskab keegi öelda kas on võimalik saada maksimaalselt 1200 krooniga itaaliasse kui on siis ehk ka millega ette tänades joonas.

1
2

Tisitpliini koolitusel on jah kõik täis juba:)

0
0

Täpselt 1200.- eest oleks 05.02 välja ostes saanud Air Baltic kampaaniaga edasi-tagasi Euroopasse sh. Itaaliasse Valentinipäeva nädalavahetuseks aga jah hetkel seda hinda ei pakuta.

0
0

Ma vaatan, et siin on tõesti lasteaed mitte abisaamise veb. Tänud nendele kes on andnud üht, teist informatsiooni.

0
0

Ma olen ka tähele pannud, et siin on jube nõme seltskond koos. Mul on juba ammu plaanis uus reisifoorum teha, kus saaks ka normaalset teksti panna, mitte ei targutataks niisama.

0
0

Aru ma ei saa, et miks käesolev teema n.n. autahvlile on riputatud. mastersync küsis konkreetse küsimuse mis on üheselt mõistetav ning suures-piires ka lauseehituslikult korrektne! Lugesin siin eile mingit teemat kus postitustest selgus, et Euroopas on võimalik lausa pikka aega sisuliselt rahata kolada. Kindlasti on see miskit moodi võimalik, kuid teemasse oleks oodatud ka postitused konkreetsete märksõnadega selliseks (puhkuse)reisiks. Riputaksin sellise teema kohe kõigile eeskujuks vähemalt masuajaks autahvlile...

parimat, aare

0
0

Küsimus "Kuidas saada võimalikult odavalt Itaaliasse?" on oma olemuselt puusalt tulistamine (ses mõttes, et võimalikke vastusevariante on vähemalt kümneid) ja ma küll ei imesta, kui samamoodi puusalt vastu tulistatakse. Kui pole vahet, kas reisida Sitsiiliasse või Milanosse, siis pole vast väga palju vahet ka selles, mida vastatakse, või mis?

0
0

Abisaamise veb? Minu teada oli viimati trip,ee näol tegemist reisifoorumiga, mitte abisaamis vebiga, mida see ka ei tähendaks. Muuseas, isegi kui see küsimus ei peaks olema niivõrd autahvli vääriline, siis vastused on seda kindlasti, nii et igati õige koht! :D

0
0

Veigo, puusalt tulistamine ja mõnitamine ei ole ju päris sama. Üks on ebaviisakas (võiks lugejate/vastajate aega säästa ja küsimuse selgemini püstitada), teine on pahatahtlik. Miks peab seda viimast viljelema ja kohati ka propageerima?

0
0

Kui trip.ee hakkaks selekteerima, et millised küsimused ja vastused on sobivad, siis tegeleksime tagatoas pidavalt rahulolematute trip.ee kasutajatele vastamisega. Antud juhul loodame, et meie kasutajad suudavad teemaalgatajale selgitada tema püstitatud teema laialivalguvust ning mitte ainult trip.ee toimetajatele ei tundu see nii, vaid ka teistele kasutajatele. Saati veel siis, kui teemaalgataja on korduvalt varem puusalt tulistanud. Loodame, et sellised teemad autahvlil kasvatavad kasutajaid ja õpetavad neil endil arusaama, mitte et kogu elu keegi neid käekõrval talutaks. Ninnu-nännutamisega ei jõua me kuhugi ja huumorisoont pole kõigile antud. Selles mõttes on mulle alati tundunud Mastersync loomult naljahammas, kes tahtlikult selliseid teemasid püstitab, suhtudes mitte väga tõsiselt vastustesse.

0
0

Tervist!

Vaata ryanair-i leheküljele. Hiljuti leidsin aprilliks pileti milanosse edasi tagasi 550kr või sis augustis 2 nädalaks 840kr.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased