Mehhiko reisi eelarve

Tere!

Olen plaanimas selle aasta reisi, Mehhiko tekitab huvi ning küsingi kogenud Mehhiko külastajate käest, mis on Teil enamasti eelarve olnud?

Peamised märksõnad võiksid olla: 4tärni hotellid/apartmendid; rendiautot ei kasutaks; sihiks viimase hetke lennupileteid.

EHK mis on reaalne Mehhiko reisi hind nt kahele, kokku eriti ei taha hoida, samas mõttetuid kulutusi üritan ikka vältida? Lisaks veel, mis hinnaga olete saanud lennud ja kas keegi on käinud viimase hetke pakkumisega? Eelarve all pean siis silmas kõiki kulutusi reisil (söömised, hotellid, sõidud jne)

Parimat!

1
23

Me käisime seal puhtalt kohapeal 18 päeva ja läks mingi 1875/nägu. See sisaldab kõiki kulusid. Lennupilet sellest oli 600 ja oli Tallinn-Mexico City ja Cancun-Tallinn https://youtu.be/s4SQeEmtDIc

7
0

AndresR- tundub, et unustasite koera 18 päevaks õue :)

11
0

:D Gloobus112, parim tähelepanek! :D

3
0

Aitäh vastuse eest! :) Aga kuidas kohapeal hinnad nt võrreldes Taiga? Küsin, sest seal kandis mitu korda käidud ja läks u 1100€/in, sisaldab tugevat šopingut. :D Ilmselt põhilise hinnavahe teeks lend?

0
0

Minu Cancuni reisikogemus on küll ca 5 aasta tagune, kuid mäletan erksalt, et hinnad olid seal kallid. Taiga võrrelda ei saa. Cancun oli ja tõenäoliselt ka siiamaani on piirkond, kus puhkab üle keskmise rikas ameeriklane. Sellest ka see hinnatase.

0
0

Cancun (ja ka Tulum ja kogu see rannaäär seal) ei ole üldse veel tõeline Mehhiko, seda tõelist näeb ikka vaid sisemaal! Nagu jazzband juba kirjutas, metsikult turiste usast ja Kanadast ja hinnad kõrged. Mul raske öelda, kas sisemaal just Taiga võrreldavad hinnad on (ausalt öelda ei mäleta täpselt, ma pole sellist tüüpi, kes iga tšeki üles kirjutab), aga odav, seega pigem vist vastaks jah. Igatahes, kui Palenquest Tulumisse jõudsime, oli hinnatõus igal sammul kohe iga kehakarvaga tunda

0
0

AndresR, väga lahe ja lustakas video!

1
0

Tänud sisukate vastuste eest! :)

0
0

Käidud Cancun,Playa Del Carmen ja üldse Riviera Maya piirkond eelmine kevad.Rahalises mõttes väga kallis,ameeriklased on hinnad üles ajanud ja kohalike jaoks oled vaid liikuv rahakott.Aga rannikul on tegemist palju,leidub ägedaid veeparke,näiteks Xcaret,soovitan soojalt.Chichen ja Coba püramiidid mitte kaugel.Croco Zoo on ekstreem.Muidugi Tulum,mille rannikul asub maailma suuruselt teine korallriff.Paaritunnise autosõidu kaugusel on Isla Holbox,paradiisisaar Mehhiko lahes,mis on omaette vaatamisväärsus.Eelarve kahele oli kokku umbes 4000 kahele kaks nädalat,lend Helsingist läbi TUI reisibüroo,nii et lennu hinda täpselt ei tea,aga vähemalt oli otselend.Soovitaks võimaluse korral all inclusive ööbimist,sest väljas söömine suht kallis,autorent meie mõistes soodne,bensiin natuke odavam.Tänavakauplejad jube tüütud,aga kaubelda tasub kõvasti.Peesode asemel võib maksta ka dollarites, üks sularahaautomaat kasseeris meilt raha väljavõtmise eest 7 taala

0
0

Sai oldud Mehhikos 2017 aasta jaanuaris kuskil 2 ndl ning päeva eelarve mahtus mäletamistmööda 35€ sisse. Külastasime Mehhikot marsruudil Bacalar-Tulum-Cozumel-Hoilbox Luksust ei otsinud, aga double tuba ning private shower olid alati olemas. Broneerisime majutuse Bacalaris ning Holboxis ette läbi Bookingu ning airbnb. Ülejäänud kohtades leidsime majutuse kohapealt. Cancunis ei ööbinud aga kuuldatavasti on seal ööbimiste hinnad päris laes. Meil joppas ka veel sellega, et peale Trumpi valimist Mehhiko peeso langes, seega kõik tundus väga soodne. Cancunis viibisime viimasel päeval, kuna lend Euroopasse oli just Cancunist. Cancunis olles käisime mingites outlettides, kust sain endale surfibrändide UV särgi, ning flipflopid väga hea hinnaga.

0
0

Loen ja imestan - olen vist käinud teisel planeedil Mehhikos.... :) Tõsi - Tai kogemused mul puuduvad, kuid mina küll ei leidnud, et Mehhikos kallis oleks olnud. Kogemused aastatest 2012 ja 2015. Tunnistada tuleb küll, et 2015 oli kallim kui 2012, kuid täiesti mõistlikud hinnad ja pigem ikka Eestist-Soomest tulnule odav! Cancunis olin vaid lennujaamas, muidu ikka kohe alla. Mõlemal korral sai käidud ka Belizes. Kokku hoitud ei ole ei vaatamisväärsuste, shoppamiste ega ka kohalike maitsete arvelt. Kalleid hotelle pole küll kunagi ette bronninud, panustan kas kodumajutustele või siis jooksvalt kohapeal öömaja otsimistele. On olnud igasugust - tippluksust ja kord ka nn tunnihotellis :) Viimati sai renditud ridaelamu AirBNB-st, maksis vist 18euri ööpäev. Toitlustamine siis omas "kodus" ehtsate mehhiko maitsetega - supermercadosest saab kõike osta. Pea iga päev sai söödud ka väljas, ja ei pea minema ameeriklastega koos kallisse restorani, parimad söögid ja hinnad on seal, kus söövad kohalikud. Ringi sai sõidetud nii erinevate liinibussidega kui ka collectivodega. Hinnakulu kokku - öömaja, toit, sõit, meelelahutus max 50 euri - ööpäev, mõni päev rohkem, mõni päev vähem. :) Kui vaja, kulutasin ka :) Olulisem kui raha on kogetu :) Kuskil teemas olen ka konkreetsemalt hinnad kirja pannud. Lennupiletid ostsin Finnmatkadest, nüüd TUI, ca paar nädalat ette, viimati oli hind vist 395 nägu.

5
0

Minu 2 kordne Mehhiko kogemus ühtib arden25 omaga, ehk siis pigem odav.

2
0

Käisime veebruaris 2017 perega 2 nädalat (2 täiskasvanut ja 1 laps). Kõik kulud koduukselt koduukseni jäid alla 3000 euri pere kohta. Selle sees olid nii lennud, hotellid, autorent, söögid ja joogid ja kõiksugu meelelahutus. Hotellid olid kõikjal basseiniga ja kindlasti üle keskmise (Cancunis oli meil võetud korter, mujal hotellid). Autoga sai tervele Yucatanile tiir peale tehtud (natsa üle 2000km). Oleme seni ikka Tai fännid olnud, kuna vaatamist ja tegemist leidub ja hinnad head, siis peale Mehhikot ei liigu meie mõte enam üldse Tai poole. Ilmselgelt Cancuni hotellipiironnas saab raha lendu lasta korralikult kui ikka soov on, kuid kui natukene vaadata ringi siis kindlasti ei ole kallis see riik. Soojalt soovitame!

3
0

Tere!! Kas keegi oskab öelda,kas meie MasterCard ja Maestro toimib Mehhikos?Kas nendega saab ATM-ist sula võtta välja? Ette tänud

0
0

Master töötab küll, aga Maestro vaevalt, see ju nn kohalik kaart.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased