Millal teie ostate reisipakette? Kunas oleks õige aeg osta?

Tere. Millal teie ostste omale reisipaketi, kas tasub veel oodata või mõelda juba ostu peale? Vaadates hetkel hindasid, siis tundub kuidagi kallis, nt Türki osta pakett koos lastega,(mina, lapsed 13 ja 15a) plaan minna juuni või juuli keskel. Paari kohta sai ka kirjad saadetud ja kõikjalt üle 2000 eur 7päevaks.

Aitähh kes raatsib vastata ja abistada.

Loomulikult mitte enne kui puhkuste ajakava on kinnitatud. Enamik inimesi on ikkagi tööinimesed, mitte pensionärid.

1
15

Mõtteid mõlgutama hakkan pool aastat ette kindlasti: kammin läbi soodsamaid hindu jne. Jälgin valitud reisifirma pakkumisi ja siis madalama hinna puhul( kummaline küll, kuid pakettireis võib oma 200.- soodsamaks täitsa lambist minna ja olla seda vaid 2 päeva) kiirelt broneerin reisi.

Võib olla ka nii, et mina onlines firma lehel näen head hinda, kuid turismibüroo seda ei näe...

Nüüdse veebruari koolivaheja reisi Egiptusesse maksin novembri lõpus ära ja nüüd on ta juba palju kallim! Ja vabandust jälle märkimast, kuid vahel on Lätist odavam lennata.

2
1

Üldiselt olen ostnud uued puhkusereisid järgmiseks aastaks kohe kui viimaselt tulen (august-september). Eelmine aasta võitsin sellega 500 EUR kahele. Praegu vaatan septembri Tuneesia pakkumisi - juba olen 300 võidus. Tuttav tegi Rhodosele juuniks kaks + laps broneeringu oktoobris. Praegu saaks sama hinnaga ainult 2 täiskasvanut. Aga võib ju riskida ja oodata viimaseid reise.

1
1

Huvitav ..... millal tavaliselt ostetakse reise septemrbiks? järgmise aasta veebruariks? ma vaatan umbes 6k ette piletihindasid.

0
0

Pakette ei osta. Lennupiletid perepuhkuseks umbes 8 kuud ette. Tavaliselt saab oktoobris ostes juuniks odavaimad piletid kätte.

3
0

Samuti oktoobris ostsin mai lõpuks juuni alguseks, märtsis tavaliselt ostan septembriks, siiani on nii kõige paremate hindadega lennupiletid saanud.

1
0

Teemasse minnes, saan aru, et 2000€ 3-ele nädalaks Türki tundub natukese palju. Palju ju oleneb paketist, majutusest, sellise hinna puhul peaks olema 4+ või 5* hotell toitlustusega All In. Ultra All In peaks natike veel kallim olema. Ma arvan , et enam odavamaks ei lähe, juuni-juuli-august ikkagi kõrghooaeg. Et hinda odavamaks saada, peaks aasta ette bronnima, tuleb nn" varajase tellija soodustus", kui on sugulasi- mugulasi, tuttavaid, mõttekaaslasi, saate ka mingisugust grupi soodustust (büroodel on in. arv erinev 10- 12-st peaks juba saama.) Natike saab odavamalt ka, kui teete kohal olles hotellis " paela vahetuse", ehk ostate siit toitlustuse ainult hommikusöögiga ja seal vahetate makstes juurde, saades AI. Toon ühe näite aastast 2018, kui olime paketikaga Türgis "D vitamiini laksu saamas", ehk sügisest koolivaheaega veetmas. Meie seltskond startis Tallinnast, osa aga meie seltskonnast ,2t ja 2l Kaunasest, kõik identne, absoluutselt, hinna vahe minu ja tema perel 710€, muidugi tema pere kasuks. Ok paneme kütuse, parkimise juurde, ikka tuleb 500€ odavam. Ka hotelli valikust oleneb palju, näiteks kaugus lennujaamast, ehk transfeeri pikkusest. Natuke peaks ise eeltööd tegema. Ka tasuks mingeid kanjoneid-koopaid-jugasid vaatama minnes , väljuda resordi, hotelli territooriumilt ja osta need tänavalt, tuleb odavam, kui reisisaatjalt ostes, olgu see siis Türgis, Kreekas või Küprosel olles. On piirkondi ja riike, kus paketikas tuleb rentaablim, kui ise seda kokku pannes. Oleme aastast 2008 veetnud sügis vaheaega loetletud 3-es riigis, teinud paralleelset eeltööd samadeks kuupäevadeks ja hotellidesse, vast ainult Küpros oli nii-naa. Teistes oli paketikas soodsam, kuid kordan ,see kõik on individuaalne ja peredel erinev. Büroodel on pikaajalised lepingud resortidega, sealt ka soodsam hind, ka hotelli managemandil on kergem anda tube büroodele, kes turiste kindlalt kohale veavad, kui onu Heinole heinamaalt või pan Pawlikule põllult, kes 10 päeva ennem oma bronni tühistavad. Ka on plussiks äraantav pagas ja otselend ( kui lennuk kunagi stardib). Aga kõigile oma ja edu Türgis!

6
0

Siis kui kampaania tuleb. Pidevalt pakkumisi jälgides kujuneb arusaamine, palju mingi suuna hinnad olla võiksid. Kui sihtkoha osas vabadus, siis pakkumise tekkides saab kiirelt hinnata piirangud, viisad, pühad, ilmastiku jms ja sobivusel ostetud.

Viimase hetke pakette ei ole kordagi kasutanud, kuid viimasel ajal hoian silma peal ja ilmselt proovin mõne eriti hea diili ära, näiteks https://lastminuter.pl/
Seal on häda selles, et "puhta muidu" pakette on harva ja annavad heal juhul 10h aega lennukile jõuda. Eestist reageerides ei ole võimalik. Päev-kaks ette diilid ei ole üldse ahvatlevad.

0
0

Meie käisime oktoobri alguses ca 630 eur Allin paketiga Türgis inimesele nädalaks 4 tärni.Niiet 2000 on täitsa reaalne.Aga ka see oli niiöelda kiire reageerimisega nädal enne.Tuttavad maksid isegi 100 rohkem palju varem ostes.Väidetavalt on hinnad pisut tõusnud ka???Kas kesksuvel seal pisut palav pole?Näiteks mais käinud tuttavad olid päris kõrbenud nahaga?

0
0

Pakette ei osta, aga lennupiletid ostsin sel nädalal augustisse. Kauem oodata ei julge. Sellised sihtkohad, kuhu palju lende on, nt London, võin ka paar päeva ette osta, aga see juhtubki tavaliselt nii, et ette planeerimine on max 1-2 nädalat.

0
0

Kasutaksin teemat ära, kas keegi mäletab kui palju ja kui häid pakkumisi on olnud nt eelmine aasta Touresti raames nii paketikad kui lennukipiletid? Mõlgutan siin kevadist puhkust ja ei tea kas tasuks see ära oodata, või osta kohe märtsi lõppu ära

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased