trip-krainetrip-ukraine-dark
Millised võiks olla lennupiletite hinnad veebruaris?

Plaanin siin tasakesi järjekordselt lendu idasse, praegu minuarust norm pakkumine on 12k Taisse. Huvitav kui jätta sebimist uude aastasse, kas võiks see hind suuresosas langeda või mitte? Eelmine aasta nagu ei mäletaks, et alla 10k miskit oleks olnud. Kuna ei ole AirFrancega lennanud, siis kuda nende lendudega rahule võiks jääda?

Vaevalt, et soodsamaid pakkumisi eriti enam tuleb, nt. KLM'i enda kodulehelt on praegu ka soodukad, vaatasin nt. veebruar või märts, saab edasi tagasi ca. 11 000.- , sealt näitab odavamad päevad ja neid on päris suurel hulgal, reisiekspert müüb sama pakkumist, ainult natukene kallimalt, nii, et mina teeksin otse. Odavamaid pakkumisi leiab üldjuhul ainult low seasoniks, vot nii. Minu arust see KLM'i pakkumine on päris hea.

12600eeki edasi tagasi, 2nädalat

Ikka see vana hea fuel surcharge trikk. Expedia 4-19 veebruar - 828 USD

Matkapunkt (oli vist) pakkus ca kolm nädalat tagasi (nädalavahetusepakkumine) kevadeks (mai-juuni) hinnaga 6500 edasi-tagasi.

Mina vaataksin ka siit: http://www.reseguiden.se/sista-minuten/bangkok/1609350

Co Travelilt tuli reklaam. Tallinn - Bangkok - Tallinn 7540.- lisandub vormistamise tasu. Lisan ka lingi www.gotravel.ee/index.php?lang=est&main_id=2&id=99

Ja samas ka Air Asia kampaania kuni 18.01.09, nii et üsna hea hinnaga saaks Taimaal ringi liikuda ka lennukiga http://www.airasia.com/site/th/en/promotion.jsp?reference=bigsale2009bkk

Tänase seisuga ostetud TLN-Bangkok ja Hongkong-TLN 7,5k. Nüüd tuleb lihtsalt pea külmana hoida, et mitte tervet aasiat läbi lennutada. Ilmselt piirun Tai ja Malaisiaga, võibolla asendan Malaisia Kambodžaga. Mõned päevad veel aega lõpliku trippi paika panna. Reis ise veebruaris.

KLM-ga saab jaanuari lõpus odavalt BKK-i kuid tagasi soodsalt ei ole kohti enne märtsi lõppu. Ilmselt jäin hiljaks ostuga või mõni muu nipp, mis kahesilma vahele jäi...

Kontakteeru mõne reisibürooga, küll nad leiavad. Mina võtsingi läbi Hongkongi sellepärast, et odavamalt saada ja Hongkong ka ära näha , kui juba seal kandis olla. Kes teab mida edasine majanduslangus tuua võib, hinnad ju lõpmatuseni odavneda ei saa, vastupidi ma arvan, et võivad kallineda just sellearvelt, et väiksemad tegijaid hakkab ära kukkuma ning tuleb ära kasutada võimalust, samas suunas võtta kõike, mis võtta annab.

Kui Hongkongi sisse lähete ja paar päeva paigas olete, siis ei saa enam odavusest rääkida. HK on väga kallis linn, lisaks ei paku ta pärast Bangkokki enam midagi vaatamisväärset. Läksin ka alt siinses keskkonnas HK kohta infot lugedes, kus peamiselt ainult 2 meest kommisid ja Kongi taevani kiitsid. Minu arvates oli mõttetu linn. Huvitav, kuid mõttetu. Aga lennujaam on suur ja mugav ning seda võib transiidina kasutada küll. Linna sisse ma küll ei soovita minna.

Oma kogemusele toetudes, oli mul ka Hong Kongi kohta eelarvamus kui kallist suurlinnast. Aga osutus vastupidiseks.

Leknup, kas KLM pakkumisega sai kombineerida sedasi, et tagasilend võib toimuda teisest linnast? Ise olen huvitatud sellisest variandist: TLL-Hongkong ja tagasi Singapuri kaudu.

ei tea sellest suurt midagi aga minu reisikorraldja teadis väga hästi :) ja sebis mulle sobilikud piletid. Hongkongi kohta ei oska midagi ise arvata, kuid eelmine aasta käis poeg mul seal ja ütles, et linn on vaatamist väärt. Tagasi tulles odavuse juured, siis võin sealt kaudu ka odavalt tagasi lennata aga minu eesmärgiks oli Hongkongi näha. aduhhin, kui huvi on saada mulle maili ntx leknup [ätt] motolist [punkt] ee .

KLM pakkumisega saab tagasilennu teisest linnast kyll, aga konks on selles, et see ei pruugi õnnestuda KLM enda veebilehe kaudu. Tuli kasutada reisibyroo veebilehte, mis selle paarsada krooni kallimalt ära tegi (konkreetsel juhul oli tegemist PEK ja PVGga).

Üritan tuvastada neid lühendeid. Jõudsin nii kaugele: PEK - Beijing Capital International Airport ja PVG: Shanghai Pudong Airport. Tundub et arenemisruumi mul on. Leidsin netist ühe tallinnas asuva KLM kontori numbri, äkki teevad ära.

Vaatasin, et Soome kaudu pakuti www poptravel.fi lende Bangkok-i 379 eur-iga. Vähemalt need kuupäevad kui ise lähen sinna 22.01-11.02 ja KLM-il oli algusega Soomest mingi 474 eur-i. Samas gotravelist sai vist ka mingi 6500 eeguga + vormistustasu.

Sellelt Tallinna KLM numbrilt suunatakse Sind edasi kuhugi teise riiki - infot saad kas inglise või vene keeles.

pakub hetkel head hinda. Just vaatasin, et aprilliks edasi-tagasi Vantaa-Bangkok-Vantaa oleks 7339 krooni. Ise ostsin novembri keskel Finnairi sooduka aprilliks, mis maksis 11093 krooni. No arva, kas ma olen nyyd vihane?! :DD