Namiibia viisa piirilt ning viisa lapsele

Tere!

Uuriks, kas keegi on sel aastal peale maikuud Namiibiasse sattunud ning õnnestunud piirilt viisa saada? Reisi Targalt viitab Namiibia Soome saatkonna lehele, mille järgi kümmekond maailma kõige õnnetumat riiki, mille hulka ka Eesti kuulub, on lõpuks niipalju usaldusväärsemaks tunnistatud, et võimalik visa upon arrival piirilt soetada. Jääks ära Soome saatkonna kaudu viisa nurumine. Kuna mingid muud "Namiibia ametlikud turismileheküljed" sellisest muudatusest midagi ei pajata, siis ongi kõhklus, et kui kindel on selles usus lennujaama sammuda ning lennule reaalselt saada. Plaan aprillis üle Frankfurti lõpuks Namiibia ära näha.

Kui keegi on reaalselt lapsega ka viisa saanud (mõlemad vanema kaasas), siis selle protsessi sujuvuse kirjeldamine oleks ka suureks boonuseks. Et piisab originaal sünnitunnistuse kaasavõtt või midagi veel vaja?

Töökaaslaste eelmise nädala kogemuse kohaselt viisa piirilt toimib korralikult. Pidin ka ise minema, kuid kahjuks haigestumise tõttu pidin loobuma. Ühel inimesel reisiseltskonnast olid ka lapsed kaasas ja minu andmetel oli piiriületus sujuv. Viisataotluses on eraldi küsimus kaasasoleva abikaasa/laste kohta.

1
0

Suured tänud! Seda väga ei kardagi, et juba lennule saanuna Windhoekis maha ei saaks. Pigem oli mure selles, et kas Tallinna lennujaam ka ikka teab, et viisa piirilt saab ning üldse lennule lubab.

0
0

Info on IATA süsteemis ilusti olemas ja sellega probleeme ei ole.

Lisaks on seal kirjas selline info, et alaealistel peaks kaasas olema sünnitunnistuse originaal või kinnitatud koopia. Kas keegi EL-i kodanikel sellist asja piiril nõudma hakkab, ei oska arvata, aga selline info jäi silma.

1
0

IATA süsteemi andmeid, mida lennujaamas kontrollitakse, saab näha siin: https://www.iatatravelcentre.com/NA-Namibia-passport-visa-health-travel-document-requirements.htm Namiibia kohta on tõepoolest seal kinnitud et Eesti kodanikel on võimalik kohapeal piiriviisa saada.

2
0

Kas piirilt viisa saamiseks on vaja mingisuguseid dokumente ka näidata sh majutus, tagasisõidu lennupiletid jne ?

Olen siiani teinud viisa paberimajandust läbi saatkonna Helsingis ja nüüd mul lihtsalt tekkis lühis, et mis paberimajandust vaja siis piirilt saadava viisa jaoks ?!

0
0

Hea uudis. Kordades turvalisem riik kui lõuna-aafrika ja jõulude ajal on isegi vesi Swakopmundis talutava temperatuuriga, erinevalt Cape Townist kus alati jääkülm

0
0

Kuna eelmisele küsimusele ei ole vastatud, proovin uuesti: mis paberid küsitakse piirilt viisa saamisel?

0
0

Meil on plaan dets minna autoga LAV-st ja piiril Namiibia viisa teha. Lähtume eeldusest, et peaks saama, Kas kellelgi on selles osas kogemusi?

0
0

Kogemust ei ole, aga kui googeldada, siis selle järgi viisa piirilt saab vaid 3 kohast - Windhoek ja Walvis Bay rahvusvahelised lennujaamad ning Trans-Kalahari piiripunkt ehk Botswana suunalt. LAV poolt lähenedes nagu ei saaks.

0
0

Ootaks täpsemaid vastuseid kes on saanud juba ja kas saab ka mitmekordse sisenemisega? Kas põhjapoolt Botswaanasse minnes tagasi ka saab?

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased