Navigaator autosse vol.2 (2008)

algus teemas http://trip.ee/node/9582

Kuna eelmine teema liiga pikaks veninud, jäkaks asjast kevad 2008 seisuga. Kuna on ilmunud uued versioonid nii kaartidest kui masinatest. Kas on siis olemas lõpuks sellist kooslust millega saaks hakkama nii Saaremaal, Kaunases, Panevezises, Budapestis, Barcelonas... Loomulikult on asi hinnas palju mingi seade maksab aga tõesti praegu oma esimest Navimasinat ostmas ei oskagi enam ära valida. Ja näiliselt soodne masin võib kordades minna kallimaks kui selgub, et seda.seda kaarti veel juurde vaja osta. Edasi juba kasutusmugavus ja muu ninnunännump3. Kindlasti on keegi juba avastanud, et oleks võinud 300eek juurde panna masina soetamisel siis oleks....

Seni läpakas@autoroute

Küsimus seisneb siis selles, et hiljuti sai soetatud telefon nokia 6210 navigator. GPS ja sinna sisse installeeritud kaart kõik kenasti töötab, kuid sellest kaardist jääb minu vajadustele väheks. Kuna olen pidev metsas liikuja sis oleks vaja ka sellist kaarti millega saaks ka metsas leida kiirelt metsasihi või looduskaitsealad või siis lähima teeraja. Tean et regiol on pakkuda midagi niisugust, aga kuidas seda ühendada minu Navi masinaga?

On kogemusi kellegil?

Oskab keegi midagi soovitada? Kellegi jutule suunata vms-.???

Tänud ette ära kes suudab aidata

0
0

Symbian tarkvaraga telefonidele on Garmini kaartide jooksutamiseks programm Garmin Mobile XT. Täpsemalt saad programmist aimu garmin.com leheküljelt. Programmi uuendusi saab ka tasuta maha laadida.

0
0

Ma proovisin kuskilt sain selle Garmin mobile xt eksole. Installis kõik ära aga ei avanud.

Milles võib olla probleem?`

Teiseks küsimuseks sis, et milline oleks kõige detailsem kaart metsas seiklejale. ( ise seiklen metsas atv-ga ja vahest oleks hea leida riigipiiri juures mõni metsasiht või midagi. Praegune kaart näitab ühtevärvi ala seal ainult. Midagi aru ei saa.) . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub seda postitajal tulevikus endal teha!

0
0

Kontrolli, kas sai ikka installitud õige versioon. Muud viga ei tohiks olla, programmi peaks avama igaljuhul. Teine asi muidugi, et programmi reaalselt kasutada legaalsel teel nii ei saa. Ta ei tunnista sisemist gps seadet, vaid ainult Garmini oma. Programmi ostes on see lahti lukustatud koos vastava kaardiga. Parim kaart oleks siis kas EOMapi Eesti kaart või Regio Baltikumi kaart.

0
0

Kas on keegi proovinud ka Garmini uuendust (City Navigator Europe 2009 - le) - 3D, Line Guide. Sobib küll vist esialgu nüvidele seeriast alates 7.... (tõenäoliselt uuemad mudelid). Piltide pealt tundub päris huvitav (http://i075.radikal.ru/0810/31/58cc823e23f2.jpg http://i073.radikal.ru/0810/89/5a656374b09d.jpg http://s54.radikal.ru/i145/0810/be/da1932d19cd2.png Ei tea kas vanematele mudelitele ja Mobile XT-le ka selline tugi kunagi tulemas on?

0
0

see 3d on igo8-l juba ammu ja ka tomtomil mingil määral, samas see tglt ikka segab natuke. ei näe ju majade tagant tänavaid. ja line guidance töötab mu tomtomil(XL vers 8 kaardida) kah

0
0

aru sain siis sobib mudelitele, mis lõpevad 5-ga: 255 jne. Minu 760 ei toeta.

0
0

täna siis sõitsin Viljandi-Võru-Viljandi selle 2009-ga. Ma ei tea kas kõigil aga minu 760 näitab ka Lubatud kiirust nurgas ja see oli ikka tõeliselt masendav. Pikasillast Rõnguni näitas ta pidevalt 70, kuigi oli lubatud 90. Võrust väljasõites lubas 100-ga sõita jne. Ok. Mina olen kohalik ja tean ise ka, mis ja kus on. Aga turist, kes tuleb ja vahib silmad punnis aknast Eestit ja silmanurgast Garminit võib lihtsalt laksu saada politsei käest. Paljud väiksemad külad lubab ka 90 sõita. Pika jutu kokkuvõtteks. Ilus aga mõttetu lisa sellisel kujul. Kui ta on meil vigane, siis miks ta peaks mujal parem olema? Järelikult ei saagi kasutada. Ja väljalülitada ka ei saa(oska)

Ma oleks heameelega nõus ka tasuta vigu parandama javeateateid saatma aga Eesti Garminiga ei ole võimalik suhelda kahjuks:( Hea uudis on see, et arvutis saab 2009-ga marsuudi paika panna kasutades kas bussi, veoautot.. või mida iganes ja siis valmis teekonna Nüvisse tõsta

0
0

Mure selline, et olen pikalt vaaginud mõtet soetada naviseade autosse. Nüüd aga sai vahetatud töökohta ja tööülessanded nõuavad erinevatel päevadel sattumist erinevatesse Lõuna-Eesti paikadesse (Valgamaa, Jõgevamaa, Põlvamaa, Võrumaa). Samas tuleb ette tihti seiklemist lätis, leedus, poolas, ukrainas ja valgevenes. Küsiks siis, et kas teab keegi soovitada selliseid vajadusi rahuldavat seadet. Endal on pilk pidama jäänud TomTom GO 930 Euroopa, USA ja Kanada. Tundub, et on tegu asjaga, mille omamisel ei pea aasta pärast veel eriti häbi tundma või jätan ma millelegi tähelepanu pööramata? Soovitab keegi midagi muud? Muidu eelistaksin Beceri toodet, kuid seda pole minule teada olevalt õpetatud veel eesti keeles suhtlema.

0
0

Milline tootja pakub normaalset Valgevene kaarti, mis toimiks hästi ka linnades?

0
0

Ain, kui vaja nendes kõikides riikides navi kasutada, siis on TomTom halb valik. Ukraina ja Valgevene kohta on TT'l praktiliselt olematu kaart. Sel juhul oleks kindel favoriit Garmin, kellel on pakkuda Ukraina ja Valgevene kohta päris korralikud kaardid, rääkimata Baltimaadest ja Poolast. Eesti keel ka olemas, kuigi konarlik. Tarkvara kasutusmugavus ja võimalused on küll TT'l paremad, kuid eks Garmin areneb ka edasi. Kuid eks põhiline ole ikka kaart, kui seda pole, siis pole ka parema tarkvaraga midagi peale hakata.

Siimsusi, Valgevene kohta on parimad kaardid Garmini ja Naviteli tarkvarale. Viimane on siis Venemaa päritolu tarkvara, millel siis olemas muidugi ka ingliskeelne versioon. Navitelis on võimalik kasutada ka ümberkonventeeritud Garmini kaarte.

0
0

kaarti olen nüüd paar päeva otsinud ja sellist, mis teed juhataks ja ladina tähtedega oleks pole leidnud. Aga Nüvi 350 kirillitsat ei söö. 770 jaoks on kaarte küll. Kui sul charly on mõni vihje, siis oleks abiks.....

0
0

Valgevene kaardi MapSource'i jaoks saab maha laadida siit. Reg faili tuleb vastavalt oma vajadustele muuta ja käima lasta (vaikimisi C:\Garmin\By_en). See on hetkel parim Valgevene navigeeriv kaart ladina tähtedega. Kuna see on kohalike huviliste tehtud, siis pole ta lukustatud ning on vabalt kasutatav.

0
0

Usun, et sattun Ukrainasse ja Valgevenesse 1x aastas, rohkem ilmselt oleks vaja seadet, millega meie eestis leiaks otsemad teed külast külla ja linnast linna ja seda just Lõuna-Eesti poolel. Mis valik võiks sellise vajaduse kõige paremini rahuldada, kas Garmin või Tom-Tom? Tänan Sind ette!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased