Navigaator autosse vol.2 (2008)

algus teemas http://trip.ee/node/9582

Kuna eelmine teema liiga pikaks veninud, jäkaks asjast kevad 2008 seisuga. Kuna on ilmunud uued versioonid nii kaartidest kui masinatest. Kas on siis olemas lõpuks sellist kooslust millega saaks hakkama nii Saaremaal, Kaunases, Panevezises, Budapestis, Barcelonas... Loomulikult on asi hinnas palju mingi seade maksab aga tõesti praegu oma esimest Navimasinat ostmas ei oskagi enam ära valida. Ja näiliselt soodne masin võib kordades minna kallimaks kui selgub, et seda.seda kaarti veel juurde vaja osta. Edasi juba kasutusmugavus ja muu ninnunännump3. Kindlasti on keegi juba avastanud, et oleks võinud 300eek juurde panna masina soetamisel siis oleks....

Seni läpakas@autoroute

Garmin oleks ka sellisel juhul ikkagi parem variant, kuna Eesti kohta on olemas ju väga detailsed kaardid Regiolt ja EOMapilt. Ei TomTomil ega ka ühelgi teisel naviprogrammil/seadmel midagi sellist vastu panna ei ole.

0
0

charly. Ma esimese hooga vaatasin, et see Bonza kaart ei navigeeri aga viga oli selles, et üle piiride ei saa ta hakkama, või on mingi muu jama. Lolliks läks siis kui siit Minski ette andsin. Kui kohapeal lasin tal toimetada, siis paistab toimivat.

0
0

peaks vast olema hea valik, saadaval 6300 eek´i eest?

0
0

Võta siis juba Nüvi 765T, selle hind 6500 EEKi. Selle tarkvara toetab näiteks ka juba 3D objekte ja sõiduridade juhiseid, millest siin eespool juba juttu oli.

0
0

OK! Tänud charly21, nädala alul tõttan poodi ja hiljem siis juba kommenteerin, mille otsa sattusin. Usun, et internetis leiduva info põhjal otsustan tõesti Garmin Nüvi 765T kasuks, kuna lisades "käed vabad" võimalus telefonile ja mp3 koos välja saadetava FM signaaliga, mis vabastab sõiduki salongi CD plaatidest ja tüütust plaatide vahetamisest. Aga noh, kõigest sellest juba peale asjanduse omanikuks saamist! :-)

0
0

Kas keegi on ostnud GPS-i www.keko.ee e-poe kaudu? Kas tegemist on usaldusväärse ettevõttega?

0
0

Tellisin paar nädalat tagasi neilt GPSMAP 60 CSX mudeli. Maksin kohe kodulehel pangalingiga ja järgmisel hommikul oli ELS kuller mul ukse taga. Mina olen igatahes rahul.

0
0

hind on Eestis isegi nii madal, kui 5890.- www.palmtek.ee. Kui neti kaudu tellimiseks pole piisavalt suuri mune, siis saab ka ise kohale minna. Näiteks seesama 60CSx on neil vaid 4690.- hinnaga!

0
0

hinnaga tasub juba palmtekist osta, netiavarustest odavamat ei leidnudki koos transaga.

0
0

Netiavarustes sobramine on tore ajaviide, kuid teinekord tasub peale hindade lugeda ka tingimusi. Kõik mis esmalt paistab soodsaim, ei pruugi veel seda olla. Pealegi, lugedes siin Paaapua postitusi, jääb mulje endale reklaami tegemisest.

0
0

reklaami kui tahab. Saab inimene vähemalt Eesti firmat toetada. Minu viimane(tegelikult ka esimene)ost netist oli Nüvi 770. Hind koos kodutoimetamisega Inglismaalt oli 5100. Siin nn.Esindus müüb siiani 7900. Ma poleks netti kolama läinudki, kui see nn esindus oleks minu meilile vastanud ja teatanud, millal nemad on suutelised selle tarnima. Nagu mainitud siis inglismaalt läks aega nädal. Eks ta närvidele käis, esimene kord ikkagi:)

0
0

Tere, mure selline, et seisab jõude üks Blaupunkt Travelpilot 300. Sees ainult Lääne-Euroopa, aga kuna tegu Win CE 5.0 asjaga on netis neid, kes usuvad, et saab seal muudki (näit igo8) jooksma panna. Võib see tõsi olla? Ja kas võiksin otse teie poole pöörduda? Minu aadress vellokala ÄTT hot.ee

Tervitades,

Vello

0
0

Vello, see on tõsi küll. Seadme saab tõesti edukalt lahti lukustada ja seal muid naviprogramme kasutada. Saadan täpsema info meilile.

0
0

Aitäh, jään siis ootama. Mul on navide vastu ka ametiga seotud huvi (olen ajakirjanik) ja selle asja teadjaid on Eestis väga napilt.

0
0

TomTomi seadmetele on saadaval nüüd värskeid tarkvara ja kaartide uuendusi. Uued kaardid v8.15 põhinevad TeleAtlase 2008.07 andmetel. Muuhulgas lisandus nüüd ka Kreeka kaart (katvus 78%), mida varem on mitmed küsinud. Lisaks veel Mehhiko ja Brasiilia.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased