Odavamate lendude variandid Kreetale

Tere.

Kas keegi on otsinud-leidnud võimalusi lennata Kreetale odavlendudega ning oskab soovitada variante, mis toimiksid? Ehk siis, et lennuajad nii minekul kui tulekul klapiksid ja kahe lennu vahele ei jääks meeletult pikka vahet/ööd?

1
2

Odavlendude kombinatsioone on hea otsida lehe azair.eu vahendusel. Nt 05.-12.06.2024, minek üle London Stanstedi ja tagasitulek üle Stockholmi, mõlemal suunal 2-3h ümberistumine, 164€.

2
1

Olen lennanud Norwegianiga üle Oslo ja Sky Expressi/Wizziga üle Milano. Wizziga on ainult see häda, et neil on vilets komme oma lennuplaani väga ootamatult muuta ja pakutavad uued ajad ei pruugi enam sinu ülejäänud plaaniga sobida.

4
1

Ma maksaks iga kell kasvõi 100 rohkem ja lendaks otse. Võib- olla vanusest, võib- olla sellest, et pole enam vaja linnukest igas lennujaamas kirja saada. Nad ka juba kirjas ning mugavus maksab.

6
1

Olen lennanud odavlendudega, pikutanud lennujaamade põrandal ja näinud, et see variant võib kallimaks osutuda, kui aegu muudetakse, vb tuleb öösel takso võtta, samuti toitlustus, kui proviandipakk ei ole endal põhjalikult ette valmistatud. Praegu kasutan meelsasti odavlende juhul, kui saab otse sihtpunkti. Olen vanuses, kus raha ega aega ei ole enam laialt käes.

3
0

Kui sa tõesti tahad odavalt saada, osta LH grupi lennud algusega Stockholmist ja Ryanairi Tallinn-Stockholm lennud otsa.

Lufthansa grupi lennud Kreetale võivad Arlandast vabalt 3 korda odavamad olla.

Aga mingite odavlennufirmade eest, nagu keegi siin varem soovitas, maksta 164 on minu arvates jaburus.

Peaksid LH + FR lennud saab kokku max 250€ eest, kuupäevadega pead paindlik olema.

Ryanairi läheb Tallinnast 00:00, mida on hea kasutada, et jõuda hommikul 5-6 väljuvale lennule Arlandast. Mugav see ei ole, aga odavat ja mugavat ei saa.

1
4

Koolist on küll juba tükk aega möödas, aga mälu järgi peaks 164 eurot olema odavam, kui 250 eurot.

3
2

Need ei ole ju võrreldavad asjad. Odavlennu kontseptsiooni eest on 164 kallis. Lufthansa mõistes on see 250 väga hea hind.

Ei ole vaja hakata jälle rääkima, kuidas LH on odavlennufirma. Ei ole mitte kuidagi. See, et nad pardal süüa ei paku ja istme reserveerimise eest peab maksma Economy Light klassis, tore, aga keda see huvitab? Ega selle järgi lennufirmat ei vaata.

Ryanair on odavrahvast pungil, LH peal alati normaalsed inimesed, seda ei saa mainimata jätta.

3
6

Enda harimise mõttes. Ma lendan nii Ryanairi kui Lufthansaga. Kumb ma siis olen, normaalne inimene odava inimese kehas või vastupidi odav inimene normaalse inimese kehas?

5
0

Kui ma peaks valima, kas 164.- otselend või 250.- ümberistumistega, siis mul ei tekiks mingit kaalumise momentigi. Hoolimata lennukitüübist ja lennufirma kontseptsioonist. Kui see 250.- just lausa Emirates'i business ei oleks...

Paar suve tagasi lendasin Tallinnast Air Aegean'iga Atenasse ja sealt edasi praamiga Kreetale. Täpset hinda ei mäleta, aga kindlasti alla 150 EURi.

5
0

OK, Henry, see on juba next level. Miks sa siis soovitad teemaalgatajal enne Lufthansat Ryanairiga lennata? Kas sa ei karda, et talle jääb odavrahva hais külge ning rikub sellega Lufty lennukis olijate elamuse ära? Või tunniajase TLL-ARN otsaga ei jõua veel odavrahvaks manduda?

Kaks korda olen juhtunud nägema, kuidas kaasreisija koorib kingad-sokid jalast ning tõstab oma aromaatsed varbad eesmise rea käetugedele. Kord oli see Finnairi lennukis ja kord Luftys. Aga muidu olid nad normaalsed inimesed kindlasti.

3
0

Nüüd kus Aegean lendab on ju võimalik ka läbi Ateena minna. Eks need lennuajad praegu muidugi veidi ebamugavad on, aga see peaks kiireim variant olema.

Praami osas -Kreeta on Pireusest siiski üsna kaugel ehk see võtab päris palju aega. Ja lennuväljalt Pireusse saamine veidi samuti. Aga meresõit - miks mitte! Eriti kui väikest seiklust ka tahad.

2
0

Ei ole küll Kreeta, aga see on täitsa hea pakkumine Lufthansalt

https://trip.ee/odavad-lennupiletid/edasi-tagasi-lennupiletid-tallinnast-mykonose-saarele-alates-180

2
0

Riiast alustades oleks lendude valikut rohkem ja ka hind on tunduvalt odavam.

0
0

See Riiast alustamine ei tasu ju ennast tegelikult ära. Ateenast alustades oleks ju veel odavam. Odavusel on ka ju lõpuks hind- keegi peab su sinna ära viima või siis ise ennast kuhugi sebima, parkimise eest maksma jne. Minul küll ka aeg maksab- vbl kui oleksin veel 18, siis valiksin variandi, kus isa v ema mu kuskile Kreetale lähemale lennujaama viiks ja siis leiaks, et sain jube soodsalt.

0
0

Ega kõik inimesed ainult Tallinnas ei ela, Pärnu, Tartu ja ilmselt ka Viljandi inimestel küll oluliselt vahet pole kumbast linnast reisi alustada. Isiklikult ka 165.- eest ümberistumisega odavlennufirma pileteid ei ostaks. Igasugused lennuaegade muutused ja hilinemised võivad üsna kalliks lõpuks minna.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased