Ööbimine Muumimaal

Uurisin, et Muumimaal on ka ööbimisvõimalus. Naantali kämpingud. Kas selle peaks ette kinni panema ja ära maksma, või saab ka nii, et sõidame kohale ( juulis) ja saame ööbimise. Käinutele siis küsimus.

1
2

Uurisin samat asja kuu algul ja lõpuks valisime Turus hotelli Holiday Club Caribia, sest surfates tuli välja, et Naatali kämpingud on suhteliselt kalju ääres ja ei saaks lapsi omapead välja lasta. Siis veel tuli välja, et käpmingute minimaalne rentimise aeg on 3 päeva ja suurematel nädal. Vaata lisaks http://www.vikingline.ee/sihtkohad/soome/turu_hotellid/hotellihinnad_turu.asp . Läbi estraveli bronnides tuli 2 ööd hotellis (veekeskus hinna sees) ja laeva pilet inimestele (4 täiskasvanut ja 2 3a last) ja ühele autole kokku 5900.-. Mis on minu mõistes väga hea hind. Meil minek 26.juuli ja tagasi 28.juuli

0
0

Naantali kämpingud on suvehooajal tõesti väga täis ja kui plaan just seal ööbida, siis tasuks ette broneerida küll.Koht ise on tõesti õudne, vähemalt mul oli kogu aeg tunne, et kohe kukun kuskilt alla. Väga kitsas on seal ka.Oma lapsi ma seal vabalt ringi joosta küll ei lasknud.

0
0

ööbisime meie Muumimaad külastades sellises kohas http://www.harriethomes.com/ tuli teha etteregistreerimine ja enamus kohti oli täis aga asukoht oli väga hea.Praktiliselt vanalinna peatänava ääres.

0
0

Juulis on ilmselt majakene mõistlik varem ära broneerida, eriti käidavamates kohtades. Kunagi ammu-ammu (aastal 2001) Muumimaal käies ööbisime veidi eemal Paraises asuvas Sollideni kämpingus. Asub küll Turust ja Naantalist veidi eemal kuid autoga reisides pole eriti vahet. See oli väga mõnus koht, kus toona samuti 3..4 aastased lapsed üksi ringi joosta võisid. Kui tahad ööbida mõnes majakeses, siis pead ette broneerima sealgi. Turu külje all asub Ruissalo kämping.

Ja kui sinus vähekegi seiklejahinge on, siis alati mahub kämpingutesse ilma midagi ette teatamata ööbima oma telgiga. 3..4 aastasele on suvel telgis magamine juba omaette suur seiklus, mis reisi veelgi huvitavamaks ja meeldejäävamaks teeb. Proovitud korduvalt ;-)

0
0

Mine Caribiasse. Usun et lapsed jäävad väga rahule.

0
0

http://www.artukaistenpaviljonki.fi/ - selles hotellis. toad ok, kuigi lobby oli vanamoeline. aga ikkagi ajalooline koht:) järgmisel korral ehk vaataks siiski naantalis sees mõnda vahvat külalistemaja, neid tundus päris üksjagu olevat - eriti rannapronemaadi juures oli majade juures tubade rendi pakkumisi.,

0
0

ma vaatasin ka seda caribia pakkumist, aga valisin sokos seurahuone, sest see rohkem kesklinnas, saab ka õhtul ehk poest läbi hüpata ja caribiasse läheme 1 õhtul lihtalt veekeskusesse, tuleb küll pilet osta, aga kokku tuleb ikka odavam kui caribias ööbimine

0
0

Sai sel aastal ööbitud selles kämpas. Valik sai tehtud kasutaja Alari muljete põhjal ( vt. eelnevaid kommentaare). 2 täiskavanut ja 3,5 aastane tondiots. Mulje oli meeldiv. Lapsel oli ruumi ka väljas joosta, kuigi silma peab ikka peal hoidma , sest eks kive ja kaljusid oli ka seal. Lisaboonuseks oli kena liivarand ja hüppemaja (batuut) lastele vastuvõtu juures. Kämpa valisime WC ja pesemisvõimalustega, samuti olid olemas miniköök, külmik, grill ja TV-DVD. Vastuvõtu juures on ka söögivõimalus, kuigi see piirdus saiakeste ja kohviga, sooja toitu ei olnud ( vahest polnud ka hooaeg, Juuni lõpp ja Juuli algus). Aga samas oli market lähedal 1km, ja järgnevad eined valmistasime juba ise. Meie suund oli Muumimaa ja reis toimus oma autoga. Kämpingust sihtkohta sõit ei võtnud palju aega ja läks märkamatult. Samas kämpingus õnnestus kohata veel 2 eesti reisiseltskonda. Ise olime nädala alul ja siis oli väga meeldiv ja vaikne. Julgeks soovitada seda kohta ka teistele sinnakanti sattujatele.

0
0

viimasele... mis siis öö hinnaks tuli?

0
0

Kuidas te autoga minnes need piletid ostsite? Loen, et autoga päris kohale ei saa, et tuleb jätta parklasse ja edasi saab rongiga. Et rong on pileti olemasolul tasuta. Aga mul ei ole ju veel piletit enne kohale jõudmist :o

0
0

sealt kuskilt väravast saab pileti.

0
0
0
0

Arttukaisten Paviljonki on üsna OK, 4-kohaline suuremat kajutit (ehk siis 2 voodit üleval seinal) meenutav suht korralik tuba maksab 100 EURi, seda koos õhtusauna ja hommikusöögiga. Auto saab jätta maja ette, Turu kesklinna autoga ca 10 minutit, Naantali 15 minutit. Asub Messukenttäkatul ehk siis messialal, üsna Naantali suunal.

Naantali külalistemajade hinnad on hooajal kõrgemad (Antoniuse majas nt. 4ne tuba 180 EUR) ja vaba kohta on lühikese etteteatamisega leida üsna võimatu (meie helistasime 24h ette ja läbi pea 10 kohta). Seega, kui midagi väga erilist ja kallist ei taha, on Arrtukaisten üsna OK, ehkki mõnes kämpingus võib saada ehk ka odavamalt läbi.

Muumimaailma piletid saab saarel väravas (a´19 EURi, võib olla on kusagil mingi kaval eripakkumine ka), mängurong mis rannas sõidab, on mõeldud Muumimaailma klientidele, aga meilt keegi piletit ei küsinud. Marsruudi pikkus ehk ca 500-600 meetrit.

Ja samas kõrval olev Väski seiklustesaar on suurematele lastele kindlasti külastamisväärt koht.

0
0

Meil läks 4 inimese kämping maksma 225 EUR 3 ööd. Voodipesu sai ise kaasa võetud. Kohapeal vimalik samuti voodipesu tellida ( vist 9 EUR ). Ülal antud ka link sellele kohale, ja internetis võimalik ära bronnida ja enne bronni ka hindu näha. Naantalis kohe sissesõidul on autoparkla ( 5EUR ) ja kohe parkla juurest sõidutab n.ö. Muumibuss huvilised sihtkohale lähemale ( tasuta ja liigub pidevalt ). Kui bussist välja saab, siis võib tekkida väike segadus, meil vähemalt tekkis. Park ja ei miskit märki kuhu edasi. Põhumõtteliselt nii kui bussist välja saate on suund otse. Lähima restorani juurest sõidutab edasi ka laste rong (ratastel, mitte rööbastel). Aga võib ka jalutada 3-5 min. Ja kohal oletegi. Muumimaailma piletid müügil otse muumimaailma väravas, saarel ja seikluste saare piletid müügil müügiputkas, mandril. Meie külastasime mõlemaid ja olime väägagi rahul. Kui minekut planeerida siis seda ei tasuks vist nädalalõppu valida, liig palju rahvast kindlasti muumitamas.

0
0

Just tulime Muumimaalt. Mõte sinna minna tuli järsku, uurisin pool päeva netis kämpinguid, tegin nii mõnedki päringud ja umbes 10% neist vastasid ka. Ainus viga, et vastused jäid meie jaoks hiljaks ja nii siis läksimegi üsna ilma kindla majutuskohata (vaid üks pakkumine Uusikauppunkisse 45€ 4-se majakese eest). Kuna see koht tundus üsna kaugel, lootsime leida tee äärest mõne kämpingu, kus peatuda, aga sellele lootma jääda (eriti koos lastega) oli siiski rumal - kus iganes küsisime - kõikjal oli kohad täis ja kogu lugu! Õhtuks jõudsime ikkagi sinna Uusikaupunki kämpingusse ja seal selgus, et meie broneeringut siiski ei kinnitatud ja asi tundus ikka üsna nutune. Siis aga oldi nii kenad ja pakuti meile 40€ eest statsionaarset autovagunit. Oli teine väääga vana ja väsinud, aga muud ju ka üle ei jäänud. Nii et - parem oleks suveperioodil õnnelikule juhusele ööbimise asjus mitte lootma jääda ja broneerida endale kindel öömaja varakult ette. Eriti koos lastega Soome minnes. Ja antud juhul oleks lap-top vist ka hea olnud - nüüd kodus leidsin veel paar meeldivat ja mitte nii kauget ööbimiskoha pakkumist. Muumimaa ise aga oli armas - nii 2- kui 12 aastane olid väga vaimustuses! Samas, 15-aastase jätsime koju ja arvan, et tal oleks seal iiiigav olnud:) (talle ilmselt Väski?)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased