Palun abi: Soome/Helsinki - Cape Verde läbi Tjäreborg

Tere, Palun abi, sest juhe on koos. Plaan minna 17-24.01 Helsingist Cape Verdesse (reisi ostame Tjäreborgi kaudu). Tallinn-Helsinki-Tallinn on lennukiga, seega lennujaamast ei välju. Kas ma saan õigesti aru:

  • mul on vaja PRC testi Cape Verde jaoks max 72h
  • mul on vaja teha online taotlus Cape Verde jaoks (mis nüüd visa asemel)
  • mul on kõik vaktsiinid ja kehtiv QR
  • Soome jaoks ei olegi PRC vaja sest transiit ainult läbi lennujaama. Kui keegi on hiljuti reisinud vms - andke palun teada. Suured tänud!
1
2

Tere, just sai tuldud ja info õige. CV`le sobib ka kiirtesti tõend, max 48h. Teeb Confido ja oli vist natsa odavam kui PCR.

0
0

Tere, kuidas see viisa asi sai lahendatud? Ma ei mõista soome keelt ja olen üsna jännis.

0
0

Roheneemesaared on viisavabad. Tuleb teha registreerimine ja maksta selle eest tasu - https://www.ease.gov.cv Alternatiiviks on tasumine saabudes lennujaamas.

0
0

Tere,

@Kriska, aitäh vastamast. Meil on 17.01 lend - nii et väga ootan :)

@Raits - on jah viisavaba...aga väike attention minu poolt: Kuna meie lähme Tjäreborgi kaudu siis ma sain nii aru, et selles paketis on juba see maks sees. Kui sa täidad linki 10 päeva enne väljumist saad QR koodi - mida näitad CV-s lennujaamas. Igatahes ma tegin nagu seal kirjas oli (1/1 tõlkisin googliga ja täitsa saad hakkama) ja saimegi mingi QR tõendid. Eks meil eelarves on ikka see raha olemas (juhul, kui midagi läheb untsu), aga hetkel loodan, et täiendavalt ei pea maksma.

Kui aga lähed omal käes siis täidad ja maksad ja kõik on OK. Üsna lihtne ankeet, nii et ei tohiks muresid olla.

Päikest :)

0
0

Tere, täitsin ka passi andmed 10 päeva enne. Aga pole saanud qr koodi. Kus ma selle leida võiks? Kas olete Soome kodanik? Seal on kirjas justkui et ainult soomlastele makstakse kinni see lennujaama maks

0
0

Henry9, läheme ka samamoodi Tjäreborgiga ja saime 10 päeva enne reisi meili reisiinfoga Tjäreborgilt, seal eraldi link, kus saab andmeid täita ja kohe tuleb QR-kood meilile. https://www.tjareborg.fi/matkat/turvallinen-matkailu/matkustajalomake/kap-verde?utm_source=before%20departure&utm_medium=email&utm_campaign=inresekrav&mguid={2EADD319-2109-4689-847A-4A83E69FBB6C}

0
0

Tervist. Cape Verdest tagasi Helsinki lennates on samuti vaja PCR testi / Antigeeni testi nagu ma olen aru saanud? Oskate öelda, mis võib olla selle maksumus kohapeal?

0
0

Siin on öeldud et antigeeni testi hind on 1000 eskuudot ehk ca 9€: https://www.turismo.cv/pt_PT/page/covid19 (alajaotus Quanto custa o teste rápido)

Testikohad leiab siit: https://eris.cv/index.php/covid-19/61-lista-de-laboratorios-privados-autorizados-a-realizar-testes-rapidos-para-a-detecao-do-sars-cov-2 (nimekirja 3. dokument). Aga kindlasti osatakse hotellis ka juhatada.

0
0

Tere!

Kas keegi oskab öelda, kas Tjäreborgi uus info, et kui sul on läbipõdemistõend, siis ei ole vaja enne minekut testi teha, vastab tõele? Mujalt ma sarnast infot ei leidnud, v.a Cape Verde travel veebisaidilt, kus on PDF (https://travel.gov.cv/wp-content/uploads/2021/12/Travel-Guide-Cabo-Verde.pdf),,) millel ka kirjas, et läbipõdemistõendiga saab, aga veebisaidil endal pole nii kirjas ja teistel lehtedel (TUI, gov.uk) samuti kirjas, et ainult testiga saab.

Tjäreborgi uus info: [https://www.tjareborg.fi/kap-verde/ajankohtaista-matkustamisesta](https://www.tjareborg.fi/kap-verde/ajankohtaista-matkustamisesta](https://www.tjareborg.fi/kap-verde/ajankohtaista-matkustamisesta](https://www.tjareborg.fi/kap-verde/ajankohtaista-matkustamisesta))

0
0

Kui ostetud ainult lennupiletid läbi Tjäreborgi, siis kas check-ini saab teha ainult lennujaamas?

0
0

nvero, minu teada peaks tulema 24h enne Sunclassi või Tjäreborgi poolt email, mille kaudu saad ka online check-in teha. 

https://www.tjareborg.fi/matkat/turvallinen-matkailu/lentomatka

0
0

24 tundi enne lendu saab teha check-in,kui avada Sunclassi leht ja panna broneeringu number.

Siis saab ka tasuta istekohad.

Tjäreborgi lehelt saab ka,kui registreerid end seal.

0
0

Küsimus,Kas on vaja teha Tallinnas Covid testi,kui lähed käsipagasiga Tjäreboriga Hispaaniasse.

0
0

@Paco, Hispaania peaks ju ikka vaatama EU Covidi tõendit ja Hispaaniasse sisenemise jaoks QR koodi, ei peaks olema vahet, mis firmaga reisid või kas sisened käsipagasiga või suurema kohvriga.

0
0

Paco, liiga vähe infot: detailid, millal reisid ja kuidas Soome saabud, on olulised.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased