Palun jagage häid hotellisoovitusi Sharmi

Palun jagage soovitusi väga korralikesse hotellidesse Sharmis.

Praegu pakkumine Laguna Beach Resort,aga mida rohkem arvustusi loen,seda kahtlasemaks muutub.

2018 kommentaari lugesin,tänud

0
0

Googles 4,7 ja Bookingus 9,2 punkti? Mis seal kahtlast on? Ega sa sinna elama ei lähe.

5
0

Oi, pardon lugupeetud Merle Kõiva.
Broneerin endale esimese lennu Egiptusse, refereerin kaks nädala pisimagi detaili ja teen Teile põhjaliku ettekande vahetult enne Teie lennukile asumist.
Ühtlasi tutvun ka Teie eelistuste, soovide ja kõigi muude kiiksudega, et kindlasti vastata Teie ootustele. Vabandan väga oma esimese läbimõtlemata tormaka kommentaari pärast.

8
3

Pigem vabandage teise kommentaari eest

0
13

MIs soovitusi on oodata kui ei kirjutata midagi hinnaklassist, soovitud teenustest ja asukohast?

8
0

Tulin just Naama Bayst ,mereäärsest hotellist. Ilus koht , ümberringi puhas ,meri ujumissügav .Söök-jook tasemel. Kokad kinnastes ,teenindajad rõõmsameelsed.

Oleneb muidugi millised kellegi soovid reisil on, milleks sinna minnakse.

3
0

Rixos Premium Seagate oli hea hotell Egiptuse kohta. Me küll puhkasime seal 2021 veebruari koolivaheajal, kuid sel ajal oli Rixos üks parimaid võimalike valikuid seal.

Meeldis hotelli hoolitsetud territoorium ja puhtus. Toit oli maitsev ja mitmekesine ning hinna sees oli ka imporditud alkohoolsed joogid. Hotelli territooriumil asuv veepark oli korralik ja vetelpääste oli igal pool, mis jättis turvalise mulje.

Ei meeldinud, et meil oli tuba diskoteegi vastas ja vali muusika ei lasknud hilisööni magada. Kohati olid teenindajad pealetükkivad. WC-s oli ummistus ja terve vannituba uputas. Seda nad tegid korda ka pool päeva.

0
0

Kui Googles ja Bookingus on valitud hotelli kohta suht kõrge reiting, siis kas sellest ei piisa? Mida tähendab väga korralik hotell? Praegu on Tallinnast otsereiside pakkumistes kõige kallima hinnaga Four Seasons Resorts 5* AI, 7 ööd hinnaga ühele 5692 eurot, see peaks küll igati korralik hotell olema.

11
0

Tripadvisor võiks selliste soovide osas abiks olla. Saab sortida ja filtreerida jne.

Näiteks: https://www.tripadvisor.com/Hotels-g297555-zfc5-a_ufe.true-a_sort.POPULARITY-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai-Hotels.html

1
0

Nõus eelnevate märkustega - mida soovitada kui infi ei ole...Millal minek - aprillis( juba veebruaris see aasta oli päikese indeks 9 ja oli lõputu kreemidega määrimine)? Lastega? Kas vaja näha koralle + kalu või lihtsalt lebada? On vaja esimesel liinil või oled bussiga transfeer randa nõus( Sierra, Albatros on kvaliteetsed oma kogemusest)? Kui kallis pakett võib olla?

2
0

Tänud kõigile .Valik on tehtud.

0
0

Hea, et sa oma otsuste tagamaid ja kogutud infot siin meiega ei jaga. Äkki veel laidame maha.

5
0

Rixos vististi parim kuid hind ka arvatavalt natuke üle kruvitud...
Ise viibinud nädalakese Mövenpick Resortis, vägagi rahul, vaheldusrikas toit, hotellil endal 3 randa, ilusad vaated merele ning asukoht jalutuskäigu kaugusel vanast Sharmist kus vahelduseks hea õhtuti ringi luusida.

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased