trip-krainetrip-ukraine-dark
Pattaya ja Bangkoki lõbusad piirkonnad

Otsin majutust ja tahan et hotellid asuksid "keset elu." Et käe-jala juures oleks palju actionit ja meelelahutust, naised, kirev ööelu, naised, rand, naised, palju meelelahutust. Ma siis hakkaks nende piirkondade hotelle valima.

Bangkok - Khao San Road Pattaya - Walking street

tjah... Bangkok - Kaosan Road piirkond - backpacker ala, odavama meelelehutuse otsimiseks hästi turistilik piirkond. Mõni ööklubi ka olemas. Bangkok - Silom. Ka palju turiste, ööturg. Samuti go-go baaride ja ööklubide piirkond. Veidi rohkem kohalikke kui kaosanil, aga ikka üsna turistlik. Üsna kesklinn. Bangkok- Sukhumvit Road. Kallimad ja suured hotellid (ehkki leidub ka odavamaid, kuid mitte kunagi liiga odavaid). Täielik kesklinn. Palju turiste, aga mõnedes kohtades ka piisavalt palju kohalikke. Ühes piirkonnas ka go-go baaride ala (NaNa). Keskmine/ kõrgem hinnatase. Bangkok - Ratchada. Veel üls ööelu keskus. Vähem turiste, rohkem kohalikke. Siiski ka seal on suuremaid hotelle olemas, aga mitte nii palju. Keskmne hinnatase. Pattaya - suur ööelu linn koos arvutute hotellide, baaride, go-go baaride ja ööklubidega. Pidutseja unistus heheh... hotell sobiks siis ilmselt Central Pattaya või South Pattaya piirkonda.

Saab ka lisainfi kui väga vaja. va991 a t hotmail.com

Bangkoki ööelust ja naistest saad siit uurida: http://www.bangkok.com/nightlife/index.html

Soovitan Soi Kauboid või Nana piirkonda. Sukhumvit Road Soi 11 on hea koht lõbustuse jaoks. Soi Kauboi ja Nana on jalutuskäigu kaugusel. Lisaks on samal soil veel mitu populaarset ööklubi.

Pattayas on Centralis liiga palju vanamehi oma tüdrukutega. Pigem paar km lõuna poole, Cosy beachi. Taksoga 3 min sõitu, kui Walking streedile soov minna.

Sa tahad kohe kole kangesti endale AIDS-i külge saada? Selleks ei pea Taisse sõitma, kusagilt Kopli urkast saab soodsamalt.

peab AIDSi külge saama ? Tark mees tirib kummi peale ja muudkui paugutab :))))

Sa midagi kondoomide katkiminemisest pole kuulnud? Või pealt äratulemisest? Täiesti süüdimatud tegelased....

suhtumine tiba . Ega kui endal juhtus , siis ei tähenda kohe , et see üldine trend on :))) Aa läheb ära OT . Peace .

et ei peaks öömajast kaugele jalutama, oleks lihtne ka purjuspeaga tagasitee leida

Avage palun veidi väljendit "backpacker ala". Kas see tähendab lihtsalt odavat ööbimispiirkonda või on seal ka poed ja baarid ja GoGo jne.?

otsi netist, leiad palju pilte-jutte. seal on kõike, see on bangkoki üks kihisevamaid kohti.

minumeelest parim seal walking streetil on Tony´s place...

walking streetil asuvad põhilised ööklubid ja go-go´d. Kohe walking streeti alguses Jomtieni pool on yks päris hea 2 saaliga ööklubi , asub seal 2-sel korrusel.Liftiga saab yles. Streetil on veel head Tony´s (nagu juba mainitud), Lucifer, Marine Disco. South Pattaya Roadil on veel suur ööklubi "Hollywood". Tallinna omaga võrreldes siis hiiglaslik. Seal käib väga palju kohalike.Vähemalt mina tundsin ennast viimane kord kõige pikema ja valgemana seal :D Veel on selline klubi nagu Fashion TV Club , sellest on Pealtnägijas ka juttu olnud. Väiksem kuid glamuurne, asub Second Road´il.GoGo-dest asub Walking Streetil näiteks Eestist tuntud "Galaxy" Eestist pärit omanikuga ;P

Olles just Patayas käinud, siis aru ma eriti ei saa, mis inimesi sinna tõmbab. Rand on mõttetud ja kõik kohad on lõbutüdrukuid täis. 24 tundi. Kuigi jah, ju siis see ongi see põhjus. Mul oli igal juhul vastik vaadata keskealisi, halvasti riietatud valgeid mehi ringi liikumas noorte (ja ka vanade) aasia naistega. Mulje Patayast jäi igal juhul linnast, kui valgete meeste viimase võimaluse kohast.

Igal juhul Patayas otsima küll ei pea, iga taksojuht viib sind ilma küsimatagi õigesse kohta.

Bangkoki Thao San piirkond on eriti õhtul väga lahe piirkond. Ping-pong show'le kutsutakse küll siin ja seal aga üldine õhkkond on väga normaalne ja nauditav. Ööbimiskohti on sealkandis ka päris palju, ainult hoia silmad lahti ja mine küsima pakkumist :)

Mirksa, et nagu Egiptus ja Maroko on valge naise viimase võimaluse kohad? Pole mõtet halvustada, kui teemat ei tunne, arvestades, et mõne muu rahvuse suhtumine seksuaalsusesse on erinev, see näitab su enda piiratust ja mõttetust.

Miks sa siis Pattayale läksid? Ära ütle, et seal kohapeal said alles teada sealsest olust. Kõik sõltub, kes kuidas oma reisi huvitavaks korraldab! Minu arust paljud lähevadki sinna, et kõike seda kuuldut oma silmaga näha ja kogeda. Ja kindlasti on Pattayal ka ilusaid randu kus olla (ainult, et peab enne natuke eeltööd tegema).

Kui otsid kauneid naisi, mine Pattayasse. Kui otsid kaunist loodust ja randu, siis mine igale poole mujale. Nii lihtne see ongi :)

Pattayas käimine oli iseenesest väga huvitav kogemus. Ma olin enne suht kindel, et internetis on Pataya kirjeldustega üle pakutud :D Meil oli seal lihtne teha väike vahepeatus, enne Kambodzasse minekut ja eks ta õigus on, et olles seal vaid kaks päeva, ei hakanud otsima paremaid randu linnakeskusest väljaspool.

Muide, kummaline oli seal näha päris palju venekeelseid peresid lastega puhkamas. Pataya on küll viimane koht, kuhu lapsed kaasa võtta...

Sõltub rannast! Pattaya ei ole ainult central pattaya. Pealegi saab sealt väga hõlpsasti saarte peale minna.

Pattaya beach on tõesti must ja räpane, kõrval asuv Jomtien beach on aga tunduvalt puhtam ja kui näiteks Koh Larnile sõita, on vesi juba kristallselge :)