Puhkamine Rumeenias

Tere
Plaanis minna juuli keskel Rumeenia. 
Kas mõistlikum võtta piletid Nordica kaudu ja seejärel otsida ise ööbimine booking.com vmt lehtedelt? või pigem mingi pakkumine. 
Läheme perega, sh 2 last, 1a ja 3a. 
Kuna soov ka delfinaariumi külastada, gondliga sõita, äkki oskate veel midagi soovitada? 

aitäh

Rumeenia on 5x suurem kui Eesti. Lisaks Musta mere äärsele on seal ka kõvasti tegemist sisemaal. Kas plaanis on ainult Constanta (kuhu siis lendab Nordica) või ka muud piirkonnad ?

Tere!
Käige ära Rumeenia veinimekas Murfatlar. Kui aega tahtmist rohkem võtke auto (võib ka koos juhiga) ning sõitke pealinna suurt parlamendi hoonet vaatama ja miks mitte sõita läbi ka maailmas hästi tuntud mägitee Transfagarasan. Usun, et ei kahetse. Ööbimiskohtadega probleeme pole minul küll olnud. Ise oleme abikaasaga puhtalt oma käepeal reisijad nii, et paketi võlude kohta ei oska kaasa rääkida. Ise ma näiteks Constantas ei peatuks.  Mitte sellepärast, et halb aga lihtsalt suur ja rahvast palju.
Head reisi!

Tervitus. 

Endal plaanis minna augustis. Piletid on ostetud (Nordica otselennud) ja ööbimised broneeritud läbi bookingu.  Plaanis Rumeenias ka viis päeva ringi tiirutada. 
Eelneva postitaja käest küsiks lisainfot "auto koos juhiga" kohta? Kus-mis-kuidas? Ning kas keegi saaks panna siia lingi gondli marsruudikaardile? 
Tänud ette. 

Tere!
Vastuseks Mihklile.
http://private-driver-romania.com/
https://8rental.com/rent-car-minibus-driver-romania
http://www.eurocars.ro/en/rent-a-car-with-driver
http://www.aliagrup.ro/en/rent_a_car/car_hire_luxury_Bucharest.asp

Kui on julgust võid ka lihtsalt kohalike juhtidega kaupa teha. Constanta ja Bukaresti juhtide kohta ei oska öelda aga mägedes e. siis Transfagarazani ja Transalpina peal on neil selline teenimise liik täiesti olemas. Ise olen küll oma autoga käinud aga lihtsalt tean, et on olemas.
Head reisi!

Tere !

Mihkel , gondel liigub Mamaias jalakäiate promenaadi kohal . Mõlemal pool meri , ühelpool rand . Ühe otsa pilet oli vist neli EURi . Aasta tagasi käidud .

Tere!

Autot saab rentida Vatra Dornei käest.
Bucovina on suurepärane Rumeenia piirkond
Head reisi!