Pulmareisisihtkohad saartel/mere/ookeani ääres, mis pole liiga turistikad

Otsiks pulmareisiks saart, mere või ookeani äärset kohta, mis ei kubiseks turistidest ja oleks pisutki ehe. Võiks jääda mandrieuroopast välja. Eelarve pole üüratult suur, kuid siiski paindlik ehk vaatame erinevaid sooduspakkumisi ja loodetavasti õnnestub reisi järgi ajastada pulma aeg.

Palun soovitage lihtsalt kohti.

Tiomani saar Malaisias (kui sa otsid kohta, mis pole väga turistikas)

0
0

St. Lucial on ka palju kohti kus turiste eriti ei kohta (erinevalt nt. Barbadosest). Lääne pool on kuurortid ja kariibi meri, seal isegi eraldi vaid täiskasvanutele mesinädalate/pulmade hotellid, kuid ida pool, kus Atlandi ookean, olime mereäärses pisikeses hütis praktiliselt üksi, vahest harva nägime mõnda kohalikku kalurit :) See aga nõuab ise planeerimist ja otsimist sest soodukaid lennupiletitele on väga harva ning ka privaatset majutust tuleb ise otsida erinevate otsinumootorite kaudu. Meie aga saime ühe huvitama reisikogemuse, kus üks osa "mesinädalatest" möödus all inclusive kuurortis, teine majutus asus üsna kõrgel mäe otsas kellegi eramajas, mis välja renditud ja viimane peatuspaik oli siis mereäärne hütikene Atlandi ookeani ääres, koos palmidega ukse taga ning ookean 15 sammu kaugusel. Saarel asub ka veel naturaalset metsa kus matkata, kuid matkarajad olid suhteliselt algelised ja osaliselt tornaado tagajärjel kannatada saanud. Sildi järgi oleks ilmselt vajalik olnud ka luba, kuid telefonile keegi ei vastanud ning kontrollimas ka keegi ei käinud.

1
0

Ilulissat? Või on see siiski Euroopa? Ehe on igastahes.

Või ka Teravmäed või Fääri saared.

0
0

Loe ka seda: https://maailmareis.wordpress.com/

Loodame, et blogi autor ei pahanda, et selle siia üles riputan, aga see on täpselt teemasse ja no super nunnu lisaks sellele!!!

6
0

Blogi autor ei pahanda :)

0
0

Tõeliselt hea lugemine oli see blogi.

0
0

Tõepoolest, super lugemine ja nii inspireeriv. Mina pragmaatilise inimesena oleks veel ainult tahtnud teada, palju sellise megahüpervinge maailmareisi eelarve ka oli :)

Teemaalgatajale - Kariibi mere saared tunduvad kindlasti asjakohased, aga valida tuleks mõni, mis ei ole kruiisilaevade põhisihtkoht. Need saared on väga kommertsialiseerunud ja suuresti 1-päevastele kruiisituristidele üles ehitatud. Kui liiga turistikat ei taha, siis Assoori saared on ka eksootilise ja põneva mulje jätnud, kahjuks ise pole sinna veel sattunud.

0
0

Tahaks ka selle ümbermaailmareisi umbkaudset eelarvet teada...siis teaks, kas enda arvutused on enamvähemgi realistlikud ja kui kaugel rahaliselt selline reis on :)

0
0

Google "around the world trip budget". Google "ümbermaailmareis eelarve".

Moraal on, et mõni teeb 5k€ eest ilma ringi peale (couchsurf, peatusi valib hinna järgi), teine kulutab 50k€ ja üle.

0
0

Üldiselt kipub olema nii, et mida rohkem kulutad, seda vähem näed/koged. Ei, 5-tärni hotellide teema pole mulle kaugeltki tundmatu, aga kui on valida, siis saab igas hostelis kordades parema reisielamuse. Väga individuaalne muidugi.

1
0

Togeani saared on väga looduslähedane ja mittekallis sihtkoht. Pole nii keeruline sinna kohale saada - Kuala Lumpurist otselennuga Makassari ja sealt Kesk-Sulawesile. Siiamaani on mindud Luwuki, Poso või Gorontalo kaudu. Peatselt algavad lennud Ampanasse Makassarist ja sealt on otse tihe laevaliiklus saartele. Päev paradiisis algab 10 eurost/inimene koos toitlustamisega. Luwukis võiks luksuslikus Astonis ööbida mõned päevad alustuseks/lõpetuseks, kõrgvaatega lahele.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased