trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisiekspert

Ma olen tähele pannud et reisiekspert on väga soodne firma, aga kas ta ka legaalne on vot seda ma ei tea. www.reisiekspert.ee Plaanisin korra ära käija Ukrainas, tuttaval külas. Vaatasin hindu Finnair tahab saada 6000.- edasi-tagasi sõidu eest. Uurisin reisieksperdist sealt tuli välja et estonian-air(mis on tegelik Eestis kallim, saab sõita 2000-3000.- + 50.- reisibüroo maksud).

www.reisiekspert.ee

Moorikesel kah kõike teada vaja, aga ära ütle;) Reisiekspert vana firma ja meie asutuse reisikorraldaja juba aastaid ja siiani pole problesi olnud.

Usas elasid ära juba? Indoneesias, Austraalias ka? :O

Ju ta ikka legaalne, kui varsti 10a leht juba üleval on .) Ukrainasse (Lviv, Kiev, Simferoopol) peaks airBalticuga oluliselt odavamalt saama.

To krevetisupp: Usa-sse ma lähen ja jään sinna, reisida saab ka mujal kui USA-s. Indoneesiasse pole mul asja ja pole kunagi olnud aga filipiinidest küll ära ei ütleks. Austraalia on sel juhul kui Usa-sse mingit võimalust pole.

To Hea Kurimoorile: See kes mul seal on, jätaks ma enda teada.

Kuna ta on Logistik, on logistikud väga nõutud töökohtadel maailmas, ise tegelen Laopidamisega – mis kuulub ka /transport/logistika valdkonda.

See on eriti šeff lause seal. Võibolla peaks isegi avalikustama, et kes nimetet Indoneesia naissoost logistik on, kelle pärast logistikud on väga hinnatud töökohtadel kogu maailmas. Ta peaks ju tänu sellele olema igasse riiki väga oodatud kodanik. Ja Laopidamine on minu silmis alati olnud suure tähega töö. Ma ise olin sõjaväes kütuse ja piirituselaos. No comments...me mõistame siuga üksteist;)

Ega sa ometi ei pahanda, et ma nats norin?

Kurimoor, Indoneesia asub Aasias, Aasia on arengumaa - seega on seal tööpuudus, omad järeldused tee ise. Laanekas, no see on ju tore et sa ka laos töödanud olen. See kui kaugele sa oma norimisega lähed, arvesta ise ;)

Cruel, ma olen Su peale pisut kade. Kuidas Sa jõuad kutsehariduse omandamise kõrvalt nii palju reisida ja välismaal töötada? Indoneesia, Filipiinid, USA, Hawaii, Venezuela... Vahepeal tundsid huvi, mis lennud Ghanasse viivad. Nüüd siis Ukraina. Nii kirev elu! Mis tollest kõrgharitud Aasia Logistikust sai? On ta ikka Su Ukraina-plaanist teadlik?

Ja kas Sa kooli ka ikka lõpetasid? Mainisid, et lõpetad ja kogud raha ja lähed Ghanasse :)

Cruel, selle teema Indoneesias töötamise kohta algatasid sa ise. Mulle ei ole vaja Indoneesia kohta pikemaid selgitusi anda, tulin sealt novembris.

Cruel, muidugi mine Ukrainasse, maksku mis maksab. Tead, päris ausaltkohe, seal on jubeilusad tidrikud ja eriti veel suvel Odessas, .....ohhhhh blin ! Ununevad ajalukku su logistikud kohe, nigu kotivuhin..... Aga lennupiletidega vähemalt Kiievi otsal on sedapsi, et ise olen viimase 2 aasta jooksul seda vahet lennanud ca 150 korda ja kõige odavam edasitagasi sõit on olnud siiani 2.300 krooni aga see oli väääääga ammu juba. Hetkel see lend ikka sinna 4 tuhande kanti kipub olema, kui cipa allapoole saab, siis on juba väga häste aga suvel vahel ka 5-6 tuhat krooni.

Minul on ausalt öeldes kuri kahtlus, et kas härra noosand Oliver üldse Eestimaa riigipiiridest väljaspool käinud on :D

Cruel, ma soovitaksin sul ikka natuke süveneda geograafiasse. Nii suur maailmarändur võiks omada paremaid teadmisi. Aasia ei ole lihtsalt maa vaid maailmajagu. Aasiasse kuuluvad ühtemoodi nt. Jaapan ja Myanmar. Ainult Indoneesia järgi kogu piirkonda arengumaaks nimetada on suhteliselt asjatundmatu.

Soovitan sul oma silmaringi laiendamiseks võrrelda erinevate riikide töötuse taset. Nt. aasta tagasi oli see USAs ja Indoneesias enamvähem sama e ühe numbri järgi riike lahterdada ei saa http://www.indexmundi.com/map/?t=0&v=74&r=xx&l=en