Reisiportaal: Moskva on maailma halvim turismisihtpunkt

Päris karm hinnang. Putin kindlasti hakkab Tripadvisorit natsismi heroiseerimises süüdistama :) Mida aga arvad sina? Kas Moskvas on halvim taksoteenus, vaenulikuimad kohalikud ja kas ta on maailma halvim ostulinn? Või koostasid äkki selle edetabeli Pribaltika ja Gruusia salateenistused? :D

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/reisiportaal-moskva-on-maailma-halvim-turismisihtpunkt.d?id=65414024

Ei ole üldse nõus, aga pigem on see ingliskeelse kodaniku vaatevinklist koostatud edetabel.

5
0

Mis puutub hinnangusse siis vaevalt, et see Venemaal kedagi huvitab, pigem Pribaltika ja Gruusia salateenistusi.

1
0

Absurdum, täiesti läbi jura ju.

  1. Hinnata koha headust taksoteenuse või tänavate puhtuse järgi on totter, läbi totter. Need on lihtsalt niiiiii vähetähtsad asjad reisimise juures.

  2. Moskva taksondus oli viimati (sügisel) täiesti täiesti okei. Hind - selline nagu ise soovid, toredad jutukad taksojuhid, no lausa lust oli sõita. Ainult head muljed jäid Moskva taksodest!!!

  3. Heade-halbade sihtkohtade arvestuses ainut linnu lugeda on sama loll. Ja üldse on selline võrdlus loll. Kas Grand Canyon on parem või halvem kui Moskva? Kuidas neid üldse võrrelda? Ja miks?

Ehk, järjekordne reklaamimüügi-klikipüügi nupuke.

2
0

Tripadvisori hinnang "NYC on parem kui Moskva" ütleb ainult seda, et see on inglisekeelne portaal, aga Moskva ei ole inglisekeelne linn.

2
0

Ostulinn? Moskva. Nojah sääl saavad naised kindlasti poodelda. Samas ei tohiks unustada yldpilti- Moskva impeerium on sihikindlalt ja plaanipäraselt hävitanud väikerahvaid. Niisamuti eestlasi ja meie sugulusrahvaid. Imperialismi jätkatakse ka Gruusia /Ukraina sôjalise agressiooniga. Seega tegu naaberriike ryndava impeeriumiga. Rääkida siin midagi teenustasemest ?! Haloo, vist kohatu. . .

0
0

wabamees, miks mehed Moskvas poodelda ei saa? Saadetakse ukse pealt tagasi?

4
0

wabamees - go to Rinkeby, targuta seal, ehk siis Moskva on paradiis..:)

3
0

Moskva taksondusest rääkides, siis sattusin vaatama hiljuti saate "Amazing race" sellist osa kus kahel osalejal läksid seljakotid "jalutama" ühe taksoga...kuna passid ka seal,siis saigi saade nende jaoks läbi:). See muidugi ei tähenda,et seal kõik pätid on.

1
0

Oma eelmise külastuse ajal Moskvas kasutasin taksoteenust ja jäin rahule. Isegi tšeki sain :) Shoppingu kohta ei oska sõna võtta, see jätab mind natuke külmaks. vaenulikud kohalikud??? kes teab avarat vene hinge, see nii ei räägi. absurd. jne jne Wabamees: see foorum küll õige koht sellisteks avaldusteks ei ole. Tahad teemat arendada, mine nt odinlaste juurde, EKRE ja Ojuland ka veel olemas.

5
0

Olen Moskvas mõned korrad käinud, põhieesmärk küll töö / komandeering, aga sai ka "turisti pandud" ja Punasel väljakul jalutatud. Ei kurda.

Taksoteenusest ainult soojad muljed. On sõidetud nii limusiini kui Žiguliga, juhiga sai sõbralikult lobiseda, arvega ei petetud. Jäin rahule!

Kas ebameeldiva valitsusega riikidest tuleb hoiduda või - vastupidi - tuleb seal käia nii palju kui võimalik? Maailmavaate asi. Minu arust tuleb käia nii palju kui võimalik. See annab kohalike võimaluse midagi muuta. Kui nad saavadki ainult iseenda valitsuse ajupesu, siis ei aja neid miski protestima ega barrikaadidele.

3
0

Seal ikka suht BS hinnangud jah.

Räpaseimad tänavad: 2. Marrakech

Siis nad pole räpaseid tänavaid näinudki. Filipiinid vms kant.

Halvim taksoteenindus: 3. Kuala Lumpur

Sõitsin seal mitme taksoga, olid täitsa korralikud. Näiteks Brasiilia taksondus on tunduvalt hullem.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased