Rentalcars.com

Tere!

Kas keegi on kasutanud Rentalcars.com'i auto rentimiseks USAs?

Millele peaks kindlasti tähelepanu pöörama? Pole enne autot rentinud kui aus olla.

Kuidas peaks suhtuma additinal driverisse? Kui auto rentinud inimene istub kõrvalistuja koha ja autot juhib igati sõiduõigusega inimene, kas siis võib probleeme tekkida kui juht pole additional driverina märgitud?

tänud!

Viimasele küsimusele. Kui roolis on inimene, kelle nimel pole auto renditud, siis näiteks õnnetuse korral kindlustused ei kehti jne. Vahet pole, kas tal on load jne. Seni kuni midagi ei juhtu pole vahet. Ise ka rentija asemele roolis olnud. Õnneks probleemideta.

Aga siis kui rentija on autos kaassõitja? Ka siis ei loe?

to: diggy. Vahet ei ole. Kui roolis olija nime ei ole rendilepingus, kindlustus ei kehti. Nii lihtne see ongi, ilma igasuguste agadeta. Mälu järgi pakub autoeurope.eu mingit Gold paketti, kus võimalik kuni kolm kaasjuhti lepingusse panna. Omal ajal võimalusi vaadates oli autoeurope.eu ka odavam.

Tähelepanu peab pöörama ainult sellele, et kindlustused (CDW ja SLI(ALI)) oleks hinnas. Kui kasutad mõnda eurooplastele mõeldud saiti, ei ole sellega probleeme.

Plaanime rentida Mehhikos paariks päevaks auto, et käia mõnes kaugemas kohas. Jäi silma, et nad pakuvad päris hea hinnaga nt Hetzi autot (ca 2 korda odavam, kui otse Hertzilt rentides). Lisaks saab neilt võtta nn full coverage insurance, mis peaks aitama vabaneda omavastutusest.

Kui ma tingimusi loen, siis natu eriti väga viga ei tundugi. Netist veidi otsides omakorda tundub kohati kahtlane, eriti just kindlustustingimuste osas. Nt et tegelikult ei sisalda hind rendifirma enda baaskindlustust, mida lõpuks pead kohapeal ikka maksma (kuigi ma ei tea, kui ma loen - siis nagu ikkagi oleks hinnas küll).

Kuidas on siinsetel kasutajatel kogemused Rentalcars.com-iga?

Olen kahel aastal rentinud Mehhikost auto, sellest võiks pika lõbusa jutu kirjutada :) Eelmisel aastal rentisin siis sellest Rentalcars.com`st, sel aastal Economycarrentals.com, vahet ei ole välja jõuab ikka samade rendifirmadeni st mõlemad on vahendajad. Lühidalt, seda nn full coverage kindlustust ei ole mõtet veebist võtta, miks, sellepärast et ise võtsin selle ja olles kohapeal leti ääres juhiti minu tähelepanu peenikesele tekstile mis lühidalt tähendas järgnevat. Sisuliselt on sõlmitud täiskindlustuskaitse leping minu ja vahendaja vahel ehk kui midagi peaks juhtuma siis klaarima ma pean ikka kohapeal rendifirmaga ja pärast saan selle hüvitatud selle vahendaja käest. Mina maksin 73€ kooliraha ja võtsin kohapealt uue täiskindlustuse mis oli sama perioodi kohta 49€. Seega mõte selles et veebist autot bronnides tasub võtta nii vähe lisateenuseid kui võimalik, kohapeal on need odavamad. Teine moment on see et Mehhikos on need rendiautod olenemata vanusest suht ära ruunatud, eelmisel aastal oli vist ainult katus ja kapott kriimuvaba kui seda üle vaatasime. Tagastades leiti et vasakpoolne uksekarp on saanud muljuda (kes on Mehhikos sõitnud see teab mis põhjusel need kannatada saavad) Kindlasti ei olnud see minu põhjustatud, aga paber on paber ja kirjas seda vigastust ei olnud kuna ei taibanud päris pead auto alla pista kui selle vigastusi kirja panime alguses. Kahju hinnati nii 1K USD kanti ja mind päästis sellest jamast ainult täiskindlustuse olemasolu. Seega täiskindlustus on kindlasti soovitav võtta.

Inq, aitäh väga kasuliku vastuse eest! Ise lugesin ka ja just mõtlesin, et see nn täiskindlustus vahendaja käest võib töötada ELis, kuid minu jaoks mitte Mehhikoas, sest ma pole seal lähedal, et asjaga tegeleda.

Mis firmadeni oled lõpuks välja jõudnud, kes paremaid pakkumisi teinud? Mulle hetkel pakub rentalcars.com kaudu Hertzi. Rentalcars.com-i lehe järgi sisaldab mu pakett ka Hertzi enda nn baaskindlustus ja hinna järgi nagu võiks olla küll (kuigi Hertzi lehel 2x kallim sama asi). Expediast saaks üldse ca 11 eur / päev Hertzist, aga seal kohe kirjas, et pole ühtegi kindlustust juures.

Kas oleks siis mõistlik võtta see Hertzi auto Rentalcars.com kaudu ja lisaks juurde osta Hertzist täiskindlustus? Või kelle kaudu Sa said selle eriti soodsa täispaketi? Me rendime Chetumalist.

Tänud!

Eelmisel aastal oli meil rendifirmaks Fireflycarrental.com, auto dokumendid ja ka võtmehoidja oli Hertzmexico kirjadega, niiet võta nüüd kinni kelle auto see nüüd täpselt oli :) Sel korral oli rendifirmaks üldse mingi imelik RightCars. Hertzi lehel ja ka teiste suurte nagu Budget, Avis jne kaudu otse on jah paraku ca 2 korda kallimad hinnad, seega tasub ikka jaurata nende vahendajatega. Kui ma otsisin ise sel aastal rattaid siis ma leidsin sellise toreda koha nagu Kayak.com, seal on üldse hinnad alates 1-2 dollarit ööpäev ja kenasti juures kirjas et mingeid lisasid ei ole hinnas ja need tuleb eraldi võtta. Ma teeks ise nii et võtaks võimalikult odavalt auto veebist ja kohapeal juurde täiskindlustuse, odavam ja paremini lahti seletatud.

Kusjuures see auto alla vaatamine on teema, jaanuaris sai võetud Kapplinnas üks sahk ja me nagu ikka skeptilised Eestlased, otsisime kõik kriipsud ülesse mis autol olid ja panime kirja, must mees veel imestas, et mida me seal uurime, loomulikult alla me ei vaadanud. Tagastades, panin tähele seda, et üle andes, põhimõtteliselt esimene asi mis tehti hakati auto alla kaema, õnneks see kord ei juhtunud midagi.

Meie kasutasime USAs Rentalcar.com lehe kaudu Nationali. Auto oli uus (alla 10 tuh. miili oli läbisõit), korralik ja kõik toimis. Meil oli kõik kindlustused ka kohe läbi neti võetud. KOhapeal hindu ei võrrelnud. Bronnisin auto kuu ette ja siis oli "pakkumine" kuni 3 lisajuhti tasuta. Usas tasub küll arvestada autot valides, et ikka kõik ostud ja kohvrid ka peale mahuks.

Võin soovitada economybookings.com Seal saad ise võrrelda hindu ja tingimusi. Ning mis peamine, saad rentida ükskõik kus kohast auto ning ükskõik millal.

ikka ei saada aru, et rentalcars on vahendaja, nemad ei too mitte ühtegi autot mitte kuhugi. Kõik konkreetset tellimust puudutavad küsimused küsi otse Rentalcarsist, kui neil pole infot, siis küsi otse vahendatavalt firmalt.

Rentalcarsis on iga pakkumise juures tingimuste link - palju teksti pisikeses kirjas. Seal on kõik vastused olemas. Need tasub alati üle vaadata enne reserveeringut, muidu pärast tekivad teemad, et "mind peteti, pidin lisaks maksma" jms. Kui ei viitsi üle vaadata, võta kohe EuropCar vms lehelt otse, maksad lisaks ja ei pea small printi lugema.FinnAiril ja AirBalticul on praegu mingi RentalCarsi kampaania ka, saad boonuspunkte vms - kui huvitab.

Tere.

Kas kellelgi on värskeid kogemusi Euroopas?

Airbalticu lennupiletite ostmisel broneerisin ka auto läbi rentalcarsi (hea pakkumine, Europcar auto)

Ostsin täiskindlustuse mis oli odavam kui eelmisel nädalasel reisil Hispaanias kohapealt ostes (Sixt).

Kas Rentalcarsi kindlustus maksab ka reaalselt raha tagasi kui Europcar mul mõne triibu pärast raha maha võtab?

Vahendaja kindlustusega pead eelnevalt välja uurima, mis on rendifirma ametlik omavastutus ilma selle kindlustuseta. Ja vajalik summa peab kaardil broneeringuks olemas olema. Kui broneering tahetakse panna 1000 eurole ja sul seda vaba ei ole, siis sunnitakse uut rendifirma lisakindlustust ostma.

Tagasimaksete kohta ei tea. Ise kasutan brittide omavastutuse kindlustust, mis on veel soodsam. Eriti pikemaks ajaks.

Viimati võtsin Nizzas läbi rentalcars-i täiskindlustuse. Kohalik Coldcar saatis mu letis kohe pikalt,et pean ikkagi maksma deposiidi ja kõik kriimud tuleb kinni maksta,rentalcarsi kindlustus eriti midagi ei kata. Kuna seal tänavapidis ainult kriimudega autod olid,siis kirjutasin selle koolirahasse ja ostsin nende täiskindlustuse juurde.

Euroopas on koguaeg mingi jama deposiitide ja kindlustustega.

Positiivne kogemus on USA-st,kus sai ka läbi rentalcarsi võetud 2 autot, rendifirmadeks Alamo ja Thrifty. Mõlemad korrad maksin täpselt nii palju,nagu broneerides hind oli ja autot tagasi andes vaadati ainult,kas paak on täis.

Kas kellelgi on kogemust ka rentalcarsist broneerides pakettidega? Paketis on kirjas, et hind sisaldab kõiki lisajuhte üle 21a jne. Kuid broneerima asudes valid 2 lisajuhti, siis lööb kohapeal makstavateks tasudeks lisajuhtide tasu. Kas seda siis peab eraldi maksma või ei?