Ryanairi pagasimaks

küsimus selline, et kas ryanair nõuab piletihinnale ja lennujaama jm maksudele lisaks veel ka umbes 10 LVL ühe reisile ühe pagasiühiku kaasa võtmise eest? Broneeringut tegema hakates pakub valikuna 0, 1, 2 jne bags. Et siis kui reisile seljakott kaasa võta, siis maksad lennupiletile lisaks veel 10 LVL?

1
2

Kui väike seljakott on, siis võid ju selle lennukisse yhes võtta, sel juhul läheb see käsipagasi arvele ja maksma ei pea. Paned 0 kotti ja kõik. Lubatud käsipagasi mõõdud on ryanairi lehel kirjas. Ostsin lapsele, kes välismaal õpib ja suht palju euroopas ringi reisib just uue seljakoti, mis nende mõõtmete sisse täpselt mahub. Viimasel ajal ju pea kõik odavlennufirmad võtavad koti eest eraldi tasu, seetõttu on tudengil targem seljakott käsipagasiks vormistada ja kõik.

0
0

Pagasimaksuga on jah nii, et iga äraantava koti eest nad küsivad raha (sama teeb Easyjet ja nüüd ka Airbaltic).Käispagas ei tohiks ka rohkem olla kui lubatud (oli vist 5 kg), sest näiteks Londoni lennujaamas on mul lastud ka käsipagas kaalule panna ja kuna oli natuke raskem (raamatud!) siis pidin lisakilode eest maksma.

0
0

Ryanairi käsipagasi limiit on 10 kg

0
0

Kas kellegil on kogemusi, et kui ostsin online´ist pileti siis luggage all ei pannud midagi. nüüd vaatasin oma broneeringut, et online- check-in teha, siis sealt paistab, et mul on 0 luggaget panud. Kas pileti ostmine sellisel kujul tähendab, et mul ei tohi ühtegi kokkti kaasas olla, mida lennukisse võtta st käed taskus sõit? Või mingi elementaarne käsipagas on seal hinna sees? Olen segaduses ja ei saa ka kodulehelt sellest täpselt aru. Kas enne online-check-ini saan veel mingit pagasit lisada? jube keeruline, aitähh info eest

0
0

Lennukisse võid võtta kuni 10 kg koti, kuid see ei tohi olla suurem teatud mõõtudest.

0
0

Kas see 10kg kott on siis tasuta mõeldud pileti sisse v? Kodulehelt lugedes sain aru, et iga kott on tasuline. Saan ma nüüd õigesti aru, et üks käsipagas, mis vastab mõõtudele on siiski hinna sees?

0
0

Lennukisse võid kaasa võtta ÜHE koti kaaluga kuni 10 kg ja mõõtudega max 55×40×20 cm. See pagas on tasuta. Äraantavas pagasis võib olla kaks kotti kogukaaluga 15 kg. Äraantav pagas on tasuline. Kui tahad lisada broneeringusse äraantava pagasi, siis seda saab teha ja maksta Ryanairi lehelt “Manage my booking” alt.

0
0

Kas Ryanair käseb alati käsipagasi kaalule tõsta? Olen lennanud EasyJetiga Inglismaa vahelt ja neid ei ole huvitanud, kui raske see on, peaasi, et on ühes tükis. Kas Ryanair ei lase kohe Boarding Passi välja printida, millega kohe kott turvalindile visata?

0
0

Ryanair laseb käsipagasi kaalule tõsta kui neile tundub, et see on liiga raske. Boarding Pass'i saad (lausa pead) välja prindida 14 päeva kuni 4 tundi enne väljalendu, aga pagasi kaalumist või mittekaalumist see ei mõjuta. Soovitan Ryanair'i kodulehel hoolikalt vastav info läbi lugeda (pagasi kaal, arv, mõõtmed), siis ei teki probleeme ka.

0
0

Ryanairil on väravates kaalud ja Standsteadis terminalide vahel kaalumisreidid. Tallinna kohta ei tea. Et kahjuks väga huvitab neid, palju su käsipagas kaalub. Selles mõttes on Easyjet ikka normaalne. Riskida soovitan ainult kilode ulatuses, mida saad kohvrist vajadusel selga panna :)

0
0

Lendan Ryanair'iga väga tihti ja käsipagasi kaalumist olen näinud väga harva. Mõnes lennujaamas on Ryanair' il oma turvavärav, seal jah lastakse kohe pagas kaalule panna, aga kui lähed tavalisest turvavtsoonist, siis ei kaalu su kohvrit seal keegi ja boarding väravas kaalutakse tavaliselt ainult juhul kui su kohver silma järgi vaadates ebastandartne tundub olevat. Minul on boarding väravas kohvrit kaalutud ühe korra ja oli tõesti ülekaalus, seda oli ka silmaga näha. Tallinnas ei kaalunud keegi midagi, ka Stanstedis, kust ma üldse kõige rohkem olen lennanud, ei ole massilist kaalumist näinud.

0
0

Keegi Lutoni ja East Midlandsi kohta teab öelda? Lendan Ryanairiga esimest korda ja eks ma ikka üritan veits selle kaalunumbriga nihverdada ka :)

0
0

Aga kui mu kohver on lubatud 10kg. max ja ma lähen värava ja on 12kg.. kas siis lüüakse kohe vastu näppe või antakse ikka võimalus asjad taskutesse toppida ja saada kaal 10kg peale?

Pmst. kui riskin ja lasen kotikaalu kuskil 12kg peale ja jään "vahele" siis ei pea muretsema kui tean, et saan rasked asjad taskutesse mahutada ja kaalu 10kg peale?

0
0

Eks sa näed enne, kuidas Ryanairi töötajad käituvad eespool järjekorras olevate inimestega ja siis saad vastavalt sellele käituda. Ja mingid asjad selga panna või taskutesse toppida.

Minu kogemus on see, kus kontrolliti suuremate kottide mõõte, et kas mahub raami sisse või mitte. Kaalumist ei näinud. Kaaluga ka ei näinud.

0
0

Ma pole näinud, et kohe vastu näppe saaks :) Antakse ikka võimalus kohver kergemaks teha ehk kui su rasked asjad taskutesse mahuvad, siis pole hullu. Eks saad vaadata ka, kas neil üldse on kaal väravas, kaal on ikka pigem erand, kui reegel. Kohvri suurusega on hullem asi, seda kuidagi väiksemaks ei tee.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased