Ryani 1 small bag

Kui mul pilet non-priority +1 small cabin bag, kas see tähendab, et võin lennukisse võtta 1 small cabin bag mõõtudes 40x20x25 + mu käekott?

Või käekotti lisaks ei võigi?
Ja kas see small bag võib olla ratastel?

Tänud kes vastavad.

Kas sul on käekotil rattad all? Tõsiselt rääkides peab see üks kott  olema antud mõõtudes või surutav nendesse (s.o. pehme). Käekott peab olema seal sees. 

No mul nt on kohver selles cabin bag mõõtmetes, aga sel rattad all.

Kirjas aga, et WHERLE BAG pole lubatud.....
Isegi kui mahub mõõtmetesse. Osad seljakotid ju ka ratastel....

kui sa mingit pagasit pileti broneerimise käigus juurde ei ostnud ja valisid variandi "Non-priority, 1 Small Bag onboard", siis see small bag ongi su käekott ja vahet pole, kas sellel on rattad all või ei, peaasi et mahub 40x25x20cm mõõtudesse. mingit teist kotti, kohvrit või wherle bagi (misiganes see ka on?!) selle variandiga kaasa võtta pole lubatud.

kui tahad teise ühiku veel kaasa võtta siis tuleb juurde osta "Priority & 2 Cabin Bags" või "Non-priority, 10kg Check-in Bag & 1 Small Bag". Tee seda enne lennujaama minekut, sest lennujaamas maksad selle eest juba mitu korda rohkem.
Üks kott tähendabki ühte kotti, ei mingeid lisasid.

Kuskohas on kirjas, et ei tohi olla wheeler bag?

Kui see wheeler on pool tyhi ja mahub koos ratastega ilusti möötekasti,ei ole mngit probleemi...

Mul on küsimus. Kas saan check-in letis ära anda käsipagasi kohvri kui olen ostnud äraantava käsipagasi? Või pean vedama lennukini ja võetakse väravas alles ära?

Miks see wheeler pooltühipeab olema? Small bagile ei ole minu teada kaalupiirangut - vea või telliseid.

Kui on ostetud äraantav pagas siis annad selle letis ära.

Ryanairi kodulehel:

Our 10kg Check-in Bag offers a cheaper checked bag option, plus customers can also pack more liquids into a 10kg checked wheelie bag and walk to the boarding gate 'hands free.'

Customers will check-in their 10kg wheelie bag at our bag drop desk prior to entering security.

Eesti keeles siis. Saan ostetud käsipagasi check-in lauas ära anda koos vedelikuga? Lennukile lähen ainult käekotiga.

Kohver ei tohi olla, kui ei ole priority. Juulis Tallinnast Londonisse lennates oli kaasas väga väike ratastel kohver (väiksem kui see raam kuhu see kohver peaks mahtuma) ja siis ei lastud sellega lennukile. Me vaidlesime selle lennujaama töötajaga seal veidi ja siis loobusime ning surusime väikse kohvri lihtsalt pooltühja seljakotti peitu lennujaama töötaja ees ning seejärel saime lennukisse, sest kohvrit nagu enam polnud. See on kõige absurdsem olukord, mis mul reisides ette on tulnud. Seega Ryanairi non-priority lennule ärge kohvriga minge, isegi kui see raami mahub või on väiksem.

MerilinR, kas sellele piirangule kuskilt viidet ka saaks? 

Tallinna lennujaam on ju oma ette riik riigis....ei imesta sugugi,mis juhtus Merilin R-ga...mul oli käsikottis yks Tallinna kilu plekipurk,kinnine ja.....ei lubatud  kaasa vötta,poisu seal tollis,voi turvas ytles,et nemad ei tea,mis mu kinnises purgis on!

no see on ju igati arusaadav ja ammu teada reegel, et üle 100ml anumad, milles vedelik sees, ei lasta turvakontrollist läbi. kui sul see kusagil mujal lennujaamas on läbi läinud, on olnud sealse julgestusteenustuse lohakus.

https://www.cabinmax.ee/home/78-cabin-max-arezzo-musthall.html

See on ryanairi kott mille saab tasuta lennukisse. 
Lätlastele see jälle ei sobi. Peaaegu igal lennufirmal oma mõõdud, mul pole enam kodus ruumi kottidele.
Meeldib reisida ikka käsipagasiga sest siis on üks järjekord lennujaamas vähem seista.
Viimati ikka väga kaua kestis pagasi äraandmine kuigi check in oli ju tehtud. Ei jõudnud ei suveniire osta ega süüa.

Üks trikk on, et kui su seljakott vms on natuke liiga täis ja hästi ei mahu sinna Small Bag’i mõõtekasti osta lennujaamast pudel vett, küsi sellejaoks kaasa suur kilekott ja pane osad asjad sinna sisse.

Ma küsisin RyanAiri klienditeenindusest järgi ja lennujaama tax free’st ostetud kauba pardale viimist nad otseselt piirata ei saa. Lennujaam tahab ka oma kraami müüa ja raha teenida.

Jaanapr - viidet pole, ainult kogemus Tallinna lennujaamast.

Küprose lennujaamas nägin kuidas kästi ka lennujaama tax free'st ostetud kraamiga kott sinna small bagi toppida. Ise olen vahel ikkagi käekoti ka võtnud ja lennukile mineku ajaks selle lihtsalt jaki alla pannud - jakk on kõhu peal küll punnis, aga keegi läbi otsima pole hakanud.