Sloveenia - Horvaatia - Bosnia ja Hertsegoviina ringreis koos puhkusega (Viru Reisid)

Mul on plaan minna sellele reisile aga on mõned küsimused. Mind huvitavad ekskursoonide ja muusiomide piletite hinnad (näiteks Pula linna amfiteater). Mida kujutab endast kalapiknik ja mis see maksab? jne. Ja muidugi kõik head soovitused selleks reisiks on teretulnud.

1
2

Pula amfiteater on 40 kn. ehk umbes 80 meie rahas.

0
0

Praeguseid hindu ei tea, kuid need pole üle mõistuse. Kalapiknik oli vist mitusada krooni, kuid ka talutav. Ära karda ühtki jooksvat hinda, kui võtad lisaks kaasa raha poole reisihinnale lisaks. 5000'le seega 2500, ja saad igal pool närvitsemata hakkama. See reis on igati kena, väljasõidud annavad võimaluse rohkem puhata, kui saaks tervikringreisi ajal. Soovitan pakutavast kõike, eriti kenad on mäed, kanjonid ja meri. See raha õigustab sealkandis kindlasti rohkem kui Espańas, Italias või France'is. Käid ära, veendud ise. Olen kogu Euroopa läbi käinud ja esikolmik on selline: 1. Crna Gora, 2. Hrvatska, 3. Helvetia. Need riigid on tervikuna hiilgavad, teistes kõlbab käimiseks-elamiseks-puhkamiseks vaid osa.

0
0

Kaasa tuleks võtta ikka EUR ja kohapeal vahetada. Hinnad on seal kunades. Väljas söömine eelmise aasta seisuga oli natuke kallim kui meil, kuid meil on aastaga hind tõusnud. Võib-olla nüüd juba sama. Meile meeldisid eriti nende pagaripoed, kust sai hommikuks imemaitsvaid sooje küpsetisi kohvi kõrvale.

0
0

kui minnakse bussireisiga, ei külastata rahavahetuspunkte. võta kindlasti kunad eestist kaasa (saab vahetada tavidis). osade vaatamisväärsuste külastamise eest saab horvaatias maksta ka eurodes, aga väljas söömise eest peab loomulikult maksma kunades. igasuguste objektide külastamise hinnakirjad on olemas teiste turismifirmade kodulehtedel, kes ka samasse kohta reise korraldavad (nt germalo, tensi reisid, abz reisid, gondvana). raha vaheta ikka kõvasti rohkem kui 2500.-; kuna reisil pole isegi ettenähtud hommikusööke, tuleb sul kaasa võtta ka 13 päeva söögiraha (kui sa just ei soovi 2 nädalat 3x päevas pakisuppe süüa). ei saa jällegi aru, miks reisitakse viru reisidega. kui tõesti soov minna bussireisile, on ju ka kvaliteetseid reisifirmasid, kes bussireise korraldavad.

0
0

Virukate kodulehel on sissepääsude ja söögikohtade hinnad olemas Sloveenia ja Horvaatia kohta. Postojna koopad 15 EUR, Zadar 10 Euri, Dubrovnik 15 EURi, Spliti palee 4 EURi. Kui ma ei eksi, siis 4 hommikusööki olid lisaraha eest 230 EEKi.

0
0

Kõigest ei peagi aru saama, meile meeldib Viru reisid. Oleme selle firmaga enne ka reisinud ja ei ole pidanud pettuma. Olen ka teiste firmadega reisinud ja arvan, et igal firmal on oma head ja vead.

1
1

See reis tundus kava järgi üsna lahe:) Ise katsetan ka sel aastal 1. korda Viru reise ja juba jäi esimene valitud reis ära, mis teha, proovin järgmist ja loodan, et see toimub. Ma loodan, et ka sinu valitud reis toimub:) Ilusaid elamusi Balkanil siis.

0
0

millisele VR reisile plaanid minna??

0
0

Meie lähme 19-31.aug

0
0

See reis, mis ära jäi ei olnud üldse see, millest siin jutt käib, aga ikkagi:(

Loodan, et teistel läheb rohkem õnneks.

0
0

käisime eelmisel suvel Sloveenia-horvaatia -Viru reisdega. Jäime superrahule. Pole häda midagi , kui seltskond on super ja ilmad ilusad. Bussijuhid toredad ja buss ok. reisi

kalapiknik maksis 25.- eur Paadiga ühele kivisaarele, seal sai päevitada ja ujuda, siis oli lõunasöök kalast ja lõunal tagasi laevaga. Kohalikku alkoholi oli ka nii palju, et jäi järgigi. Mõni aga ei osanud piiri pidada, naps võttis ikka esimese lonksuga jalad nõrgaks. Head reisi teile:)

1
0

Me lähme samale reisile sõpradega 16-28 mai. Mõned kodanikud kirjutavad, et vesi pidi sel ajal seal külm olema. Ma ise julgen arvata, et nende külm on meie soe. Aga kes oskab veel midagi sellest reisist mainida andke palun teada.

0
0

Käisime augustis VR horvaatia reisil ja jäime väga rahule, giid oli ka super tasemel, raha tuleb jah kaasa võtta nii kunades kui eurides ja mida rohkem seda parem. Eriti tore oli igliunai saar kus olime mitu päeva järjest päris mõnusates majakestes, kus soovi korral saab süüa teha.Soovitan reisil aegsasti osta(olid vist 40 kuna) nn. siilisussid sest rand oli kõik merisiile täis, aga kaldalt tundus kõik ok olevat ja kui sukeldusin siis oli põhi merisiile täis. Ise sain hakkama sandaalidega mis pidasid vastu nii vahemere kui soolajärve. Käisime 2007 aastal ka VR hispaanias ja üldjoontes jäime ka rahule, kuigi jah eks mõned nn apsakad olid. Arvan, et julgen ka järgmine aasta VR minna kui võimalik.

0
0

Mis apsakad siis olid, kui tohiks küsida? Meil plaanis 2009a suvel VR Hispaaniasse sõita. Mis õpetussõnu võiks meile kaasa anda:)

0
0

no kui seda võib apsakaks nimetada, aga me lihtsalt ei teadnud, et üks öö enne Lloret de mari tuleb ööbida BUSSIS, äkki nüüd on teisiti, sest me käisime aastal 2007 12päevane variant, ja kui jõudsime magamata Loret D.M.,siis ei õnnestunud hotelli tube enne lõunat kätte saada, sest kohalikel polnud kuhugile kiiret!, aga ilm oli ilus ja soe ning rand samas kõrval ning jalutasime randa, no ja poolas, kui läksime olime hotellis koos miljoni lend sipelgaga, aga nad õnneks ei hammustanud ja olid solidaarsed, aga sinna hotelli õnneks alates eemisest aastast Viru reisid ei lähe, nii et see nn apsakas on igaveseks läbi. Aga üldjoontes tagasi mõeldes oli väga tore reis.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased