Sooviks minna Moskvasse

Kas keegi oskab soovitada mõnda reisi Moskvasse, nimelt tahaks minna rongiga vms ning võimalusel koos mingi grupiga?

copy-paste augustikuu k.a. seisuga >>>

http://viaccess.awardspace.com/moscow/index.html

0
0

Tegelikult pidasid hoopis Narva piiril venkud meid pikalt kinni ning lasid mõttetuid paberikesi täita.

0
0

üks aasta, siis valgustati vene piiril kott läbi. Kõik fototehnika üle 2000,- kr tuli deklareerida samuti ehted, kui on mingist summast enam, muidu tuleb need tagasiteel välja osta.

0
0

Moskva suvel 2011

Plaan sel suvel üks väike tuur Moskvasse. Esimesed mõtted on sellised, et läheks läbi reisibüroo, et äkki ikkagi saab tervelt tagasi ;) Aga seiklusi ihkav hing plaanib ka alternatiivseid võimalusi. Kas ja kuidas on keegi trip.ee kasutajatest viimasel ajal seda suurt linna külastanud? Kõik head mõtted minu reisi õnnestumiseks on siia postituse alla teretulnud!

0
0

Miks ei peaks tervelt tagasi saama? Moskvas on väga lahe, soovitan soojalt omal käel minna (kuigi pigem mitte oma autoga). Eriti hea on ennast mõne suurema ale ajaks Moskvasse sätitada, nende kaubandus on väga vinge. Ise käisin eelmisel suvel omal käel täiesti üksinda ja sain kenasti hakkama (kuigi mul on seal ka tuttavad, kuid käisin ringi ka päris üksinda ja elasin hotellis).

0
0

Vaata rongi hindasid, käisin paar nädalat tagasi, edasi tagasi pilet ühele ca 280 EUR. Lennukiga oleks ca 220 EUR. Ma ei saa aru kust nad sellise rongipileti hinna võtavad, kupee on ikka seesama nõuka aegne ja vagunisaatjad ka samast ajast. Igatahes soovitan lennukit või kui tõesti nostalgitseda tahad võta platskaart.

0
0

Moskvas saab väga edukalt omapäi reisides hakkama. Metroo on selge ja loogiline, linnakaart abiks - pole see midagi keerulisem kui mistahes muu suurlinn, olgu Euroopas, Aasias või Ameerikas.

Inimesed on seal sõbralikud ja abivalmid. Linn ise on väga lahe! Soovin kindlasti seal käia.

0
0

TensiReiside kaudu olen minemas 20.-24. juulil. Registreeruda saab kuni selle nädala reedeni (2o. maini). Tule ka!

0
0

Ka oma autoga on Moskvas reaalne ära käia. Olen seda mitu korda teinud. Linnaliiklus on veidi kõhe,aga peagi harjub ka sellega. Tore ja ilus linn - tasub külastada-

0
0

Alustame algusest

Oma auto jäta koju. terve see linn istub pidevalt ja kogu aeg ummikutes. Metroo viib kõikjale kuhu vaja kümneid kordi kiiremini. Ja teed Moskvasse on väga korrast ära, ja postimiilitsad ahned.

Viisa saab kõige kergemini mõnest reisibüroost. Mina soovitan ntx Sputnikut.

Ma olen käinud üle piiri Canoni kalli fotoka ja läpakaga, pole midagi deklareerinud. Suuri profiriistu jah peab, kuid oma tarbeks olevaid asju mitte. Ehteid pole ammugi deklaleerinud.

Soodsaim on reisida Mokvasse nii: Bussiga Tallinnast Pihkvasse, sealt edasi kahe tunni pärats rongile. Tuleb osta platskaart.

Platskaarte Go Railil pole. Vaid kupee on.

Tasub peale passida Estonian Airi sooduspakkumisi. Ise olen viimasel aastal vaid nendega reisinud.

Ostureisid unusta ära, siin on kõik väljamaa kaup vähemalt poole võrra kallim ja allahindlusi lääne mõistes ei eksisteeri. St on küll reklaamid väljas, et "skidki", aga need on väga mõttetud.

Lõppkokkuvõttes - tere tulemast. Pole siin midagi hullu, ise elan juba teist aastat :)

0
0

Soovitan Ecolines teenust.

0
0

Minu viimased kogemused jäävad küll viie aasta taha, ent - tookord sõitsin rongiga (kuupäevad sobisid paremini, pealegi piletid ostis kutsuja ära) ega ütleks, et teenindus väga nõukaaegne oleks olnud. Võib-olla olin ise liiga vähenõudlik. Lennukiga jõuab muidugi kiiremini kohale.

Aga kui oskad ilusti muu rahva sekka sulada, on Moskva tõepoolest sõbralik. Lihtsalt "pribaltiiski aktsenti" eest reeglina peksa ei anta, selleks peab ikka oluliselt väljakutsuvamalt käituma.

Muudest huvitavatest faktidest niipalju, et kõige raskemaks osutus lapsele Tšeburaška leidmine. Kuskil ametlikus poes seda saada polnud. Kui poleks ühes "Laste Maailma" lähedases jalakäijate tunnelis pooljuhuslikult ühe kotikaubandusega tegeleva muti otsa komistanud, olekski jäänud Venemaa poole sõites praktiliselt 198% kindlana näiv lubadus täitmata.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased