Soovitage ööbimiskohta Key Westis

Soovitage Key Westis ööbimiskohta. Kas kuni 100 dollarit öö on võimalik seal ööbimiskohta kuskilt leida? Läbi priceline-i olen proovinud kuni 110 doltsi öö, pole näkanud. Plaan minna Miamist Key Westile, öö seal veeta ja siis tagasi krokodilli park jne. Parimad kohad/vaatamisväärsused/klubid Key Westis? Igasugune inf on teretulnud!

ise sai käidud Bahia Honda keys kus on siis Bahia Honda state park ja ka florida keysi üks ilusamaid randu, sealt veidi ülevalpool on veel näiteks Dolphin Research Center, täpselt ei mäleta mis key peal see on, sest seal on neid kümneid järjest aga tee ääres suurelt paistab, suht lähedal Marathonile.

Sõit ise on juba super vaatamisväärsus koos selle 8-Mile-Bridge'iga.

Ööbimiskohta ei oska soovitada aga ise ennem uurides nägin ka, et seal hinnad päris kõrged. Soovitan ehk trip-advisorist vaadata kõik motellide ja Bed and Breakfastide arvustuseed üle Marathonis näiteks või Key Largos.

Key Westis on praegu hooaeg ja Spring Break. Ma eriti ei usu, et sa 100$ oo midagi siin leiad. Marathonis ja Key Largos on kindlasti odavamad oobimised kui Key Westis, aga see on pikk maa soita ka. Eriti kui tahate ohtul Key Westis naiteks pidutseda. Duval street on pohiline turismi ja actioni tanav. Palju suveniiripoode ja baare. Ooklubidega on siin nats kehvasti. Rick's on Duvalil hiphopi klubi, raagitakse et Mangoe's restoranis on vahe euroopalikuma muusikaga peod, aga seal ma ise pole kainud. Muidu Duvalil Rick'si korval on paris mitu suurt ja larmakat (elava) muusikaga baari. Duvali 800 blokk on geibaarid. (800 siis tahendab et 8 tanavavahet mitte 800, koik on konnitav). Mallory Square'il on iga ohtu Sunset Celebration. St. et seal on iga ohtu palju igasuguseid kasitoo myyjaid, tanavaartiste ja turiste. Palju on siin igasuguseid purjekaid ja katamaraane, millega saab soitmas kaia. Nii paevasel ajal kui ka paikseloojangu ajal. Minge Historic Boardwalk'ile ja nad on seal koik reas. Samuti igasuguseid variante snorgeldada, kala pyyda, jettidega ymber saare soita jne. Fort Zachary Taylor on ilus rand ja vana kindlusega park. Seal on kyll moni dollar sissepaasumaks nagu koikides riikloikes parkides. Liblikamaja on paris lahe, asub ka Duvalil. See on suur kasvuhoone ja palju erinevaid liblikaid lehvib seal ringi. Vaike akvaarium on ka siin, aga midagi erilist see pole. Muuseumitest Hemingway muuseum, tuletorn, Mel Fischeri muuseum, Piraatide muuseum jne. Votke infopunktist kaart ja brozhyyre, paeva sisustate siin probleemita ara kasvoi niisama ringi hangides.

Aitäh!, otsustasin hotelli mitte ette bronnida. Eks siis tuleb ööklubist viimasena lahkuda ja üks öö autos magada, vast ära ei tapa:)

Klubid ja baarid on koik 4ni hommikul lahti. Aga autos arge vaga avalikus kohas magage, sest tegelikult pole see seadusega lubatud. Ja randa arge ka magama minge, seal ei tohi oosel olla ja politsei kaib kontrollimas.

Meie maksime 200 $ viie peale - saime selle eest 2 toa ja köögiga majutuse, ühes toas oli 2 topeltvoodit ja teises üks topeltvoodi. Vana sadamani oli 1 km, duval street 50 m. Midagi ette ei broneerinud ja kohapeal oli valikut küll. Võtsime kohapealt kaks paadi tuuri - päikeseloojangu kruiisi koos piiramatute tasuta jookide ja dj-ga pardal (30 $) ja snorgeldmise tuuri (35 $), mõlemad olid super - nägime ka delfiine. Sooduspakkumisi peab ka vaatama, teises firmas oleks saanud -50 % alla naistele, aga kohti enam polnud. Igasugu väljaskäimise kohti oli palju, ööelu on 5+, eriti võrreldes Miami beachi mõttetute klubidega.

Palms hotell, hetkel oli 4-ne tuba 155 pluss maksud, kokku 172. Rikkalik hommikusöök. Bassein, ilus ja vaikne koht, kuid mitte kaugel jämmist. Odavamalt ei leidnud, uurisime ka I-punktist, linn turiste täis. http://www.palmshotelkeywest.com/

See oli küll 2007 sügis kui sai Key-Westis käidud, kuid me midagi ette ei bronninud, kohapealt leidsime motelli, milles öö maksis a 50-60 usd (see oli 2 ne tuba)

Nii et arvan, et kui hotellis ööbimine pole peamine ning kannatab ka motellis ööbida, siis kohale minnes saad ka 60-70 USD eest ööbida. Veidi otsimist ja vaev tasub ära....

Mullu sügisel õnnestus Hotels.com kaudu broneerida igas suvalises inn-is 70-80 USD eest kahest tuba. Aga jah - see oli sügisel. Ja sel juhul ei saanud muidugi päris Duval Str äärde vaid pidi ka autoga sõitma (saanuks bussiga kah).

majutuse m6ttes, aga v22rt n2gemist. Olen siin aastaid elanud ja tean, mis r22gin. Nii et sooduspakkumisega Chicago kaudu Miamisse tulijatele soovitaks KW-s kindlasti 2ra k2ia... et esiteks n2ha ehtsat troopilist saart sellel asuva v2ikelinnaga, teiseks on see nii oman2oline paik, kust ameeriklased lahkudes kommenteerivad, et "back to the real world". Miamist autos6it v6tab umbes 3,5 kuni 4 tundi ja s6it on kena vaatepilt - umbes nelikymmend silda tuleb yletada, pikim neist ca 11 km pikkune(nimeks on 7 Mile Bridge). Parim aeg Key Westi kylastamiseks on sygis-talv, kus ilm enam tapvalt kuum ja niiske pole, aga paari-kolmep2evase lyhireisi tegija elab m6nep2evase higistamise ka suvisel ajal yle, kuigi mitte kergelt. Hetkel on siin p2evased soojakraadid kolmekymne ymber ja 6htuti pisut alla selle, pole veel nii hull ja niiske leitsak, nagu suve ajal, mil vabatahtlikult konditsioneeritud ruumidest v2lja minnna ei taha. Majutuse osas on keerulisem, praegusel ajal alla 200 taala öö eest miskit leida ei 6nnestu, veebis soovitaks proovida Radissoni v6i Blue Marlin motelli. Radisson asub kesklinnast kaugemal (umbes 15 minutit autos6itu), Blue Marlin on kesklinnas.

V6ib vaadata ka http://www.keywesthideaways.com Minu eespool pakutaval v66rastemajal saiti ei ole, aga on selline m6nus kodune elamine ilma tarbetu luksuseta, mis hinda yles ajab.

Majutushinnad Key West'is hakkavad langema, sest turisminduse madalhooaeg j6uab k2tte. Esiteks l2heb ilm yha palavamaks ja teiseks p6hjuseks on algav orkaanide hooaeg. Orkaanide hooaeg kestab 1. juunist kuni 1. detsembrini, aktiivseimad kuud on august-september ja sellel ajal on orkaanide esinemise t6en2olisus k6ige suurem. Siinelatud aastate jooksul olen k6ige varasemat orkaani l2henemist kogenud umbes Jaanip2eva paiku ja hiliseimat novembrikuu viimastel p2evadel. On olnud aastaid, kus terve hooaja v2ltel pole yhtegi orkaanihoiatust olnud, m6ne aasta eest aga olime peaaegu et terve hooaja igal n2dalal nagu lapsed j6uluvana ootel ... et kas tuleb v6i ei tule. Key Westi reisimisel on riskiks asjaolu, et kui orkaan l2henemas on, kuulutatakse v2lja kohustuslik evakuatsioon. See t2hendab, et nn. mitte-kohalikud peavad kohustuslikult siit k6igepealt lahkuma ja uusi saabujaid mandrilt edasi ei lasta. Nii et p6him6tteliselt v6ib m6ni l2hedalt m88duv orkaan reisiplaane segada mitte ainult Key Westis, vaid kogu USA ida- ja l22nerannikul. Soovitaks orkaanide hooajal enne kodust v2lja s6itmist heita pilk saidile, kus sihtpunkti nime sisestamisel on v6imalik n2ha orkaanide aktiivsust antud piirkonnas: http://www.nhc.noaa.gov Kui mingi aktiivsus on toimumas, siis on v6imalik veel plaane muuta, enamik hotelle tyhistavad broneeringud ilma tasu kasseerimiseta.

Kui on 6 inimest, siis kindlasti võtta sviit http://www.travelodgekeywest.com/ Muidu on ka ok. Duvalist piisavalt kaugel, saab magada hästi. TG Fridays söögikas lähedal. (Sigahead ribid!)