Soovitage reisibüroosid

Soovin teada häid reisibüroosid, millel oleksid head hinnad ja usaldusväärsed.

Mainor Meelis - pika ajalooga pisike Eesti firma, ise ka korraldavad mõnda asja.

Milleks seda reisibürood vaja oleks? Kui tahad niisama turismireisile (mitte paketireisile) minna, oled kõige parema hinnaga ja usaldusväärseim reisibüroo sina ise. Natuke aega ja vaeva netist parimate hindade otsimine nõuab, kuid see tasub ära. Usu mind.

Maxi, inimene võib olla tahab mugavalt, ühe hiire klikiga kuskile lennata. Samas, kuhu sa otse Tallinnast reisiks ? Ise planeerides tuleks ju mõningal määral soodsam aga kas mugavam ja kiirem ? Iseseisvalt organiseerimisel peab olema rohkem mängimis ruumi nii reisi ajaks kui ka lennu aegade suhtes. Igal ühel seda kahjuks ei ole. Kellel konkreetne puhkuse aeg, lapsed, kellega ei saa lennata ümberistumistega ja pikkade lennuvahedega. Kõik ei ole nii must-valge, et nii on alati soodsam ja teisiti on alati kallim. Mugavus maksab ju. Näiteks kas Türki, Alanya-se saad odavamalt kui reisibüroost ?

To: mdt Ma ju kirjutasin, et paketireisi tahtes peaks pöörduma siiski reisibüroo poole. Ja laskma omale kõik ette-taha ära teha. Proovisin korra ning pidin Türgi hotelli igavusse ära surema. Ja miks peaks käima kogu aeg Türgis, Egiptuses ja Kanaaridel??? Maailmas on tohutult palju teisi ja palju põnevamaid kohti, kuhu minna. Ning sinna minnes pakuvad reisibürood sulle täpselt sedasama, mida võid ise netist leida ning panevad sinna otsa korraliku teenustasu. Mingil huvitaval põhjusel olen mina suutnud ära käia terve perega ja puhkuste ajal nii Euroopas, Aasias kui Ameerikas ning ei tundnud kordagi reisi kokku pannes vajadust kellegi abi kasutada. Lennugraafikud on avalikud, piletimüük samuti, viitsi ainult otsida ja peale passida. Üks näide siia lõppu, kuidas ise on võimalik säästa - puhkuseks hotelli otsides õnnestus mul ühel päeval ühe hotelli kodulehelt leida puhtjuhuslikult hind 79 usd. Absoluutselt kõik muud broneerimissüsteemid pakkusid 209 usd. Sedasama hinda näitas ka hotelli koduleht pärast minu broneeringu tegemist kuni reisini välja. Arvuta nüüd välja, palju ma nädalase ööbimisega kokku hoidsin. Ise reisi planeerida on ju väga lihtne - valid mõne sooduspakkumisega (miks mitte ka mõne reisibüroo pakkumisega) lennu sulle sobivasse kohta ning hakkad sinna ümber muid asju panema - hotellid, rendiautod jne. Tõsi, lennukipiletid tuleb enamasti (kuid mitte alati) suht pikalt ette osta ning leppida vahest mitte kõige kiirema lennugraafikuga. Pikim periood ostmisest reisi toimumiseni on mul olnud vist 10 kuud, kuid reis oli ülisoodsa hinnaga ning koolivaheajal nii et ka lapsed said kaasa. Nii pika etteteadmisega saab ka puhkused sobivale ajale planeerida. Mis lastega reisimisse puutub, siis nendega reisitakse igal ajal ning igasuguse lennugraafikuga. Seda on näha nii lennukites kui lennujaamades. Minu omad tegid ka LA reisi ajal vist 24h 2 vahepeatusega lennureisi läbi ilma mingite probleemideta. Nii et vähem pabistamist, lapsed saavad hakkama paremini kui nende närveldavad vanemad. Ahjaa, minu viimane kogemus suurima Eesti reisibürooga ka, kui viimase reisi lennupileteid otsisin. Leidsin Lufthansa lehelt mulle sobiva hinna koos sobiva lennugraafikuga. Küsisin igaks juhuks samale marsuudile pakkumist ka reisibüroost, kes keevitas rahumeeli 50€ per person piletile otsa ning pakkus esimese asjana alternatiivset lennugraafikut, millele peale vaadates oli selge, et passikontrollist usa piiril ei ole võimalik nii kiirelt läbi saada, et järgmisele lennule jõuda. Niipalju siis lihtsusest ja reisibüroode usaldusväärsusest.

Inimesed on väga erinevad, nagu ka soovid muutuvad ajaga ja rahaliste võimaluste kasvuga. Teoreetiliselt võiks arvata, et Dacia Logan ongi parim auto, paraku ostetakse ka igasugu teisi autosid.

Maxi usu või ära usu aga ma olin kindel, et Sina hakkad soovitama reisida mujale kui Türki. Kindlasti on ilusamaid ja põnevamaid kohti kui Türgi ja Egiptus. Paljud tahaks minna kaugemale, näiteks LA-sse, kogu perega aga takistuseks on Eesti......keskmine palk. Ega selle eest LA-sse kogu perega ei saa. Järgi jääbki Eestlaste seas populaarsed Türgi, Egiptus, Bulgaaria jne. ja ega paljud ei saa sedagi endale lubada. Üks väike faktor on veel mängus. See on, kui tööandja annab sulle teada märtsi viimasel tööpäeval, et sina Jaan puhkad al. esimesest juunist, siis reisi planeerimisest eriti midagi välja ei tule. Ma võin ju hotelli juuniks soodsalt saada aga ei pruugi lennupiletid enam saadaval olema, või vastupidi. Ega palju mänguruumi pole ju, kõigest 28 päeva. Niiet, tuleb võtta seda mida pakutakse. Lisaks märtsi lõpust, aprilli algusest soodukaid juuniks-juuliks eriti saada pole. Olen proovinud kombineerida reise igavasse Türki, Kreetale ja Egiptusele, paraku soodsamaid pakkumisi võrreldes meie reisibüroodega ei ole õnnestunud saada. See on minu kogemus, tegin kuidas oskasin.

igavasse Türki, Kreetale ja Egiptusele

Türgi on täiega põnev riik! Suur ja huvitava loodusega ja meeletu ajalooga - Bütsants, aga mitte ainult. Rahvas on sõbralik, mäed ilusad, minge ja avastage!

Kreeta - on samuti palju rohkem kui kuurort, ka seal annab huvitava reisi teha.

Egiptus - on samuti suur ja suure ajalooga ja põnev, ehkki vajab vist rohkem pealehakkamist (ja hetkel ei soovita üldse).

Palun ärge kutsuge riike igavaks ainult sellepärast, et seal on LISAKS MUULE PÕNEVALE ka populaarne kuurort või ranniku-ala!

Jah, ning kus tuleb arvamus, et kui ostad paketi lend+hotell, siis midagi muud selle reisi ajal enam teha ei tohigi?? :D

Paketireisi eeliseks on, et nii saab soodsalt kohale sellisesse sihtkohta, kuhu liinilennud enamasti ei vii või ei vii nii otse ja odavalt. Odavfirmad on seda reeglit veidi koomale lükanud, kuid sellegipoolest... Samuti saab hotelli reeglina odavamalt, kuna selle on korraldaja terveks hooajaks hulgihinnaga kokku ostnud.

Sõidad soodsalt (ja kiiresti), ööbid soodsalt. Punkt. See kõik ei keela ise endale kohapeal tegutsemiseks koostada just nii põnevat programmi, kui talent võimaldab... ;-) Aga ikkagi ärgem unustage, ka eestis on inimesi, kes ei taha puhkuse ajal ringi trampida, vaid nad on oma igapäevasest elust lihtsalt nii väsinud, et tahavad puhata. Ja oma reisi ka lihtsalt osta, unetuid öid arvuti taga veetmata. :P Jätame ikka teistsugustele elustiilidele ka ruumi! :)

:) Appi, milline meelepaha! :D Kas te kõik teenite elatist paketireiside müügiga, et minu arvamus nii ette jäi? Minu point paketireisi vastu on see, et sa oled siiski põhimõtteliselt ühte kohta naelutatud. Kui ostad suht kalli AI või UAI paketi, ega sa siis ometi ei hakka paariks päevaks kuhugi uitama minema? OK, pooleks päevaks võid ju kuskile hotelli lähistele jalutada, aga see on ka kõik.

See, et oma kokkupandud reis läheb paketireisist alati mitu korda kallimaks, on minu meelest täiesti vale!!! Minu poolt mainitud LA reisi läks umbes €600 euri "all in" per nägu, mis on samapalju kui nädalane puhkus Türgis või Egiptuses korralikus hotellis. Nädal Pariisis maksis eelmisel aastal mingi kampaania ajal ostetud lennupiletiga 160 euri lennukipilet + 50% kampaania ajal ostetud hotell äärelinnas metroopeatuse kõrval 30 euri / öö. Nädala reisikulud per inimene seega € 265 euri, kohaliku transpordi peale kulus inimese peale nädalaga kokku mingi € 50 ning me ei piirdunud ainult kesklinnaga. Palju kohapeal kulutada, on iga ühe enda teha. Meil oli hotellitoas ka kööginurk, kus sai ise nii hommiku- kui ka õhtusöögid tehtud. Kokku tuli koos vaatamisväärsuste külastamisega jällegi summa, mis ei ületa mingil juhul nädalase paketireisi hinda. Kui raha ülearu palju pole, minge palun Eestimaale!!! Vähemalt suvel on võimalik nädalaks ennast tsivilisatsioonist välja lõigata ja täiega kuskil metsatukas puhata. Või mõnel väikesaarel. Ning seda pea täiesti tasuta, kui matkavarustus olemas. tripp, mina ei kutsunud Türgit igavaks. Minu jaoks on igav peesitada 4-5 päeva nädalasest puhkusest basseini kõrval ja muretseda ainult selle pärast, et õigel ajal sööma jõuda. Riik ise on kahtlemata huvitav ja pakub palju. Eriti kaugel kuurortitest ja suurlinnadest. mdt, puhkusereise saab ise teha ka odavalt ja pool aastat ette planeerimata. Võta Ryanairi piletid (mis on üldjuhul parima hinnaga 1-2 kuud enne reisi) Barcelonasse, võta lennujaamast nädalaks auto (see on Hispaanias suht odav) ning sõida ringi mööda väiksemaid kohti. Jõuad nii turistilõksudesse kui ka sellistesse paikadesse, kuhu ei satu ükski turist. Ning muljeid on kordades rohkem, kui mingist paketireisist kunagi saab. Või kui peres on oma auto, jõuab sellega eriliste kuludeta kahenädalase puhkuse ajal Ukrainasse, Prantsusmaale, Saksamaale, Horvaatiasse jne.

Aga jah - töö on meil kõil üksluine, raske ja väsitav. Olen nõus, et ülimugav on võtta mingi pakett ja kui inimene sellega pärast reisi rahul on, on kah kokkuvõtteks ju kõik hästi! Mina ei olnud ning sellest ka minu soovitused ise oma puhkuse plaane teha. Minu jaoks on reisil oluline vabadus ööbida teises hotellis, kui üks ei meeldi; vabadus minna täpselt sinna, kuhu hommikul tahtmine tekib - olgu selleks siis teine linn, rand või mõni looduskaunis koht; näha seda, mida turist tavaliselt ei näe ning sõltuda mitte kellestki peale iseenda. Nii ongi enamasti minu ainus piirang reisil tagasilennu kuupäev ja kellaaeg. (Tuletan meelde, et hotelle ei pea tingimata enne reisi kinni maksma, mis jätab ka broneeringute olemasolu korral võimaluse neid ilma lisakuludeta kohapeal tühistada.)

Jutt on teemaalgataja küsimusest nii kaugele läinud. Ehk ta võtaks siiski vaevaks täpsustada, milleks tal reisibürood vaja on. Saaks rohkem asjakohast infot, kui paari inimese omavahelised vaidlused :D

Mina soovitaksin Soome reisibüroosid. Eriti head hinnad on reisimiseks nov.- dets. algus ja mai-juuni. Lisandub c 50 eur transport Soome, kuid isegi siis tuleb hind tunduvalt soodsam ja teenuse kvaliteedis ei pea pettuma...isegi loteriimajutuse korral. Rääkimata sellest, et Soome kaudu saab soodsalt kohtadesse, kuhu Eestist üldse reise ei korraldata või on need siis hirmkallid...n. Madeira, Assoorid, Sri Lanka, Mehhiko jne. Hetkel Aurinkomatkat-l sellised pakkumised: 9.9. Lisätietoa Madeira Aurinkomatka Helsingistä 7 vrk alk. 285 € 12.9. Lisätietoa Azorit Aurinkomatka Helsingistä 7 vrk alk. 335 € 13.9. Lisätietoa Rethymnon, Kreeta Aurinkomatka Helsingistä 7 vrk alk. 325 € 14.9. Lisätietoa Hania, Kreeta Aurinkomatka Helsingistä 7 vrk alk. 350 € 16.9. Lisätietoa Madeira Aurinkomatka Helsingistä 7 vrk alk. 360 € 19.9. Lisätietoa Azorit Aurinkomatka Helsingistä 7 vrk alk. 365 € Kusjuures Aurinkomatkat-l on hinnas ka lennukis toitlustamine ja transfeerid. Enamustel on need teenused juba lisatasu eest.

Jätkuvalt ma ei saa aru, kuhu teemaalgataja sõita tahab?

(Seal, kus lõppeb asfalt, seal ootab mind Osvald!) :D

"Soovin teada häid reisibüroosid, millel oleksid head hinnad ja usaldusväärsed."

Eestis on reisibüroosid ligi 200 http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/ARI/Turism/ , paljud neist vaid vahendavad reise. Isiklikult arvan, et usaldusväärsed reisikorraldajad on Germalo ja Aurinko, aga ega ka teistel suurematel pole häda midagi. Paketireiside puhul saad ju valida mida soovid, keegi ei käsi kõik päevad ühe koha peal passida (hotelli valid ise, toitlustuse seal samuti ise, ainult lend edasi-tagasi on muu seltskonnaga ühine). Võtad enesele sellised väljasõidud kuhu minna soovid ja kas reisikorraldajalt või tänavalt, kõik on oma teha. Sisuliselt saad teha enesele individuaalreisi, ainult ise ei pea muretsema lendude ja ööbimise pärast.

Minule sobib Kalevatravel (CWT)

Lisaksin Estravel, Kalevatravel, Tensireisid...Kõigil on häid pakkumisi aegajalt. Ja usaldusväärsed on nad kõik. Hinnad sõltuvad ju sellest, mida soovid. Usaldusväärne on ka Albion reisid aga nende reisid on tunduvalt kallimad teistest reisibüroodest.

mine Viru Reisidega ja saad kõike,mida siin soovitatud on :D tegelt ei saa sellisele küsimusele otsest vastust anda. reisikorraldajad on erinevad. ja eesmärgid on erinevad. otsusta enda jaoks ära,mida sa soovid - siis oskavad ka teised aidata !

Leidsin FB-st sellise reisifirma - Reisiks kaugele - mis pakub väga soodsaid reise ja lennupileteid. On kellelgi kogemusi selle firmaga?

Minus tekitavad alati "usaldust" firmad, kelle kodulehel ei leia ühegi inimese nime ega kontakte, rääkimata telefoninumbrist.

oot - kas see oli vastus minu küsimusele? Aadress ja telefoninumber ja kodulehekülg täitsa olemas ju. Lihtsalt tahaks infi, kas keegi selle firma kaudu reisinud ka on.

See firma on asutatud alles nov 2013 ja otse loomulikult on kõik nii odav, odav... Huvitav ainult mille arvelt tuleb odavus, kui isegi OÜ esimene sissemakse on tegemata B-kaardi andmetel. Kustkohast need odavad diilid sinna Sindi büroosse tulevad??

Järjekorde Facebooki reisifirma? Ma isiklikult sellistest kohtadest midagi osta ei julgeks ja tänu sellele ei ole ka kogemusi. Eriti soodsa hinnaga oleksin ostuga isegi nõus, aga ainult kontoris. Maksan raha ja saan kohe ka pileti, mille eest on firma juba lennufirmale tasunud. Igaksjuhuks kontrolliks ka arvutist üle, kas antud pilet ka tegelikult eksisteerib ja kas see on tühistatav (et keegi tunnni pärast seda juba ära ei tühistaks). Kuna antud ettevõtte kontor asub Sindi eramajas, siis soovitaks seda ennekõige Sindi ja Paikuse elanikele. Midagi halba konkreetse ettevõtte kohta ei julge öelda, sest kogemusi ju pole. Tegutsenud on alla poole aasta. Seega kui tegemist on tüüpilise petufirmaga, mis müüb odavaid pileteid tasudes nende eest uute klientide rahaga, siis hetkel ostes makstakse tõenäoliselt sinu piletid ikkagi järgmiste klientide rahadega kinni ja saad reisile minna. Vaata ka ThinkGreen Company ja Riina Lepalaan.