Sügis 2008 "Hullude päevade" FINNAIRi sooduspakkumised

See info sai juba nädal tagasi ühe teema all kirja pandud, aga eraldi teemana on sellest ilmselt rohkem kasu.

Ehk siis 15.-18. okt 2008 on järjekordsed Stockmanni "Hullud Päevad" ja selle raames nagu juba tavaks saanud, pakub Finnair soodsaid lennupileteid.

  1. okt. - INDIA, Mumbai või Delhi - 6500 EEK
  2. okt. - JAAPAN, Osaka või Nagoya - 7300 EEK
  3. okt. - LÕUNA-KOREA, Soul - 7300 EEK
  4. okt. - HIINA, Peking* - 6900 EEK
  5. okt. - USA, New York - 6000 EEK

Lisaks palju lende erinevatesse Euroopa linnadesse, hinnad alates 2400-3100 EEK.

Reisimisperiood 20.10.2008 - 22.03.2009

*Pekingi reisimisperiood alates 03.11.2008

Hinnad kehtivad ainult Hulludel Päevadel 15.-18.10.2008 Hinnad sisaldavad edasi-tagasi lende alates Tallinnast ja kõiki makse. Piletite väljaostmine ja broneerimine peab toimuma samaaegselt. Reisimise kuupäevad ei ole muudetavad ja piletid ei ole tagastatavad.

Stockmanni kliendikaardi omanikele saadeti kataloog koju. Varsti peaks info ka kodulehele jõudma.

0
0

jap...mul tuli kataloog juba paar päevga tagasi postkasti. Võimalik, et seda on ka juba Stockmannist saada...mine küsi.

0
0

eelmisel aastal peale lõunat polnud Indiasse ostuks mingit erilist järjekorda, paar inimest ainult, kuid valik oli ka väikseks jäänud.

0
0

Ma ei loe kusagilt välja,et nimevahetust ei saaks teha, kas on selline asi võimalik ja mis kuluga? Teiseks, kas tasub üldse loota Indiasse sõiduks jõulueelse ja aastavehtuse perioodile? On pileteid või ei müüda üldse? Lenndaks hea meelega Mumbaisse ja sealt edasi Goasse või Keralasse.

0
0

Ei ole võimalik. Tasub ikka.

0
0

Minu mäletamist mööda sai eelmine aasta nõks enne hullusid päevasid rahulikult finnairi kodukalt reisi osta. Vist mõni päev enne tuli üles. Muide ka praegu vilguvad elektroonilises meedias juba igal pool finnairi soodukad aasiasse bännerid. Võimalik, et müük on juba alanud?! Igatahes hulludel päevadel pole kunagi käinud ja üle 5 kuni 6 tuh kr pole ka viimased paar aastat pärast Finnairi tulekut lennu eest maksnud. (Suur tänu Finnair!!) Kas keegi on neid bännereid või finnairi kodukat kontrollinud, ehk on juba müük alanud, nagu varemgi on juhtunud?

0
0

Kas saab ka kaardiga maksta või ainult sularahas? Peale 15.10 pole vastus oluline!

0
0

Krediitkaart sobib hästi

0
0

Kohe ei peagi maksma, saab ka nii, et annavad arve ja maksad teatud aja jooksul.

0
0

indigo, kus selline info pärit on ja kui pikalt nad seda aega annavad?

0
0

Ise ostsin eelmisel aastal Mumbai piletid. Ei mäleta enam kas 2 nädalat oli maksetähtaeg või vähem.

0
0

kas keegi on käinud ostmas ja oskab öelda kas see makseaja jutt vastab tõele?

0
0

Piletite väljaostmine ja broneerimine peab toimuma samaaegselt (HP brošüür). Nii on kirjutatud.

0
0

peab mul sellejaoks see stockmani püsikliendi kaart ka olema ? vist mitte ?

0
0

Ei ole püsikliendikaarti vaja. Maksmine on kohe. Ühes letis krediitkaardiga, teises sulas või deebetiga (ja sinna letti tuli võtta järjekorranumber). Nii palju kui eelmiste huviliste soovidest kuulsin, siis detsembri-jaanuari lennud Indiasse olid juba suht välja müüdud hommikul.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased