Sügis 2008 "Hullude päevade" FINNAIRi sooduspakkumised

See info sai juba nädal tagasi ühe teema all kirja pandud, aga eraldi teemana on sellest ilmselt rohkem kasu.

Ehk siis 15.-18. okt 2008 on järjekordsed Stockmanni "Hullud Päevad" ja selle raames nagu juba tavaks saanud, pakub Finnair soodsaid lennupileteid.

  1. okt. - INDIA, Mumbai või Delhi - 6500 EEK
  2. okt. - JAAPAN, Osaka või Nagoya - 7300 EEK
  3. okt. - LÕUNA-KOREA, Soul - 7300 EEK
  4. okt. - HIINA, Peking* - 6900 EEK
  5. okt. - USA, New York - 6000 EEK

Lisaks palju lende erinevatesse Euroopa linnadesse, hinnad alates 2400-3100 EEK.

Reisimisperiood 20.10.2008 - 22.03.2009

*Pekingi reisimisperiood alates 03.11.2008

Hinnad kehtivad ainult Hulludel Päevadel 15.-18.10.2008 Hinnad sisaldavad edasi-tagasi lende alates Tallinnast ja kõiki makse. Piletite väljaostmine ja broneerimine peab toimuma samaaegselt. Reisimise kuupäevad ei ole muudetavad ja piletid ei ole tagastatavad.

Ega nendel HP pakkumistel ei ole mingeid vahepealseid ajalisi piiranguid? Ehk - Eesti Õhul on seoses kaubamaja osturalli vms asjaga kah praegu kampaania, aga neil ei kehti kampaaniahinnad aastavahetusel lennates. Tahaks enne kindel olla kui hakan Tallinnasse sõitma et Finnairil samasuguseid piiranguid ei oleks.

0
0

muidugi on ajaline piirang reisimisperiood on 20.10.2008 kuni 22.03.2009

Pekingi reisimisperiood alates 03.11.2008

0
0

Möödunud aastal müüdi HP aastavahetuseks pileteid kõigisse sihtkohtadesse, v. a. kolmekuningapäeva eelseks laupäevaks. Põhiline tung oli Aasia reisidele. Ükski tuttav ei hakka teie eest seisma. Sellised sabad olid viimati Tallinna Kaubamajas aastal 1980. a., kui kolm Moskva rongi Balti Jaama sisse sõitsid. Vandersellid võiksid rohkem kodutööd teha ning võimalikud kombinatsioonid kodus läbi arutada, et kohapeal otsutamine kiiremini käiks. Finnairil olid vastavad näidised ka välja töötatud, et protsess sujuks.

0
0

jõulu ja aastavahetuse kohta pole reklaamides midagi öeldud...järelikult müüvad siis ka selleks ajaks. Aga nagu ma juba eelpool ütlesin...Soomes algas juba täna see kampaania ja kui Finnair just eesti turu jaoks mingit hulka odavaid kohti ei hoia, siis ma kardan, et Eesti turu jaoks jääb küll odava hinnaga kohti väga väheks.

0
0

Miskipärast usun, et tulenevalt majandussurutisest on nõudlus piletite järgi väiksem nii Eestis kui Soomes. Isegi siis, kui pilet on odav, tähendab reisimine inimestele küllaltki suurt väljaminekut (kui kahekesi minna) ning arvatavasti on see üks esimesi kohti, kust pere oma eelarve kokku tõmbama hakkab.

0
0

Ostke otse finnairi lehelt parem, seal on veel veidi odavamad.

0
0

uurisin.. ei ütleks et odavamad.. mind huvitanud asjad olid pigem palju kallimad..

0
0

kas keegi tahaks minuga USA-sse sõita, ei taha üksi minna (viisa olemas), olen 38 aastane naisterahvas

0
0

Ei no USAsse läheks ikka...teed välja?? ;)

0
0

India piletid olid ikkagi finnairi leheküljel praegu sujuvalt 2000 EEK kallimad..

0
0

Tere,

aga kust seal Stockmannis täpselt neid pileteid saab osta? Finnairi esindust seal minuteada ei ole.

0
0

Teisele korrusele pidi mingi müügilett orgunnitama...

0
0

Kui pikad seal müügileti taga need järjekorrad varem olnud on? Tund? Kolm? Pool päeva? Tööjuures peab ju midagi ütlema, et kaua ma poodlen..

0
0

Kas keegi tunneb huvi Jaapani vastu Jaanuari lõpp/Veebruari algus?

Mees 21 olen mina. Hästi tore oleks natukene majutuskulusid vähendada, sest reeglina on kahekesti toas ööbides ikka hind odavam.

0
0

Kas Eesti hullude päevade kohta pole kuskil mingit kataloogi või mina lihtsalt ei leia? Stockmanni kodukal ei näe midagi hullude päevade kohta... Kust üleval pool toodud piletihinnad ja päevad pärit on?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased