Sügis 2008 "Hullude päevade" FINNAIRi sooduspakkumised

See info sai juba nädal tagasi ühe teema all kirja pandud, aga eraldi teemana on sellest ilmselt rohkem kasu.

Ehk siis 15.-18. okt 2008 on järjekordsed Stockmanni "Hullud Päevad" ja selle raames nagu juba tavaks saanud, pakub Finnair soodsaid lennupileteid.

  1. okt. - INDIA, Mumbai või Delhi - 6500 EEK
  2. okt. - JAAPAN, Osaka või Nagoya - 7300 EEK
  3. okt. - LÕUNA-KOREA, Soul - 7300 EEK
  4. okt. - HIINA, Peking* - 6900 EEK
  5. okt. - USA, New York - 6000 EEK

Lisaks palju lende erinevatesse Euroopa linnadesse, hinnad alates 2400-3100 EEK.

Reisimisperiood 20.10.2008 - 22.03.2009

*Pekingi reisimisperiood alates 03.11.2008

Hinnad kehtivad ainult Hulludel Päevadel 15.-18.10.2008 Hinnad sisaldavad edasi-tagasi lende alates Tallinnast ja kõiki makse. Piletite väljaostmine ja broneerimine peab toimuma samaaegselt. Reisimise kuupäevad ei ole muudetavad ja piletid ei ole tagastatavad.

tegelikult on nii - saad numbri, kui sinu number ilmub tabloole, siis lähen ja vormistad piletid, siis saad paberid ja lähed kassasse maksma. Kassas võid maksta - kreedit-,deebetkaardiga ja sularahas. Ja üks järjekord on miskipärast ilma numbriteta ja maksta saab ainult kreeditkaardiga. Makseaeg - võid maksta ka homme, öeldi meile.

0
0

Ostsin kl.17.00 piletid 22.jaanuariks Indiasse, nii et pole midagi veel otsas. Pood peaks 22.00 lahti olema.

0
0

Maksta peaks saama kuni hullude päevade lõpuni st reede õhtuni. Nii väitsid kohalikud tädid. Hommikul oli päris jube (minu esimesed hullud päevad) aga piletid tõin ära, mille järgi sinna läksin. Lisaks üks finnairi tibi mainis, et müügil on kõikide lendude kõik kohad nende hindadega ei tea kas see ka tegelikult nii on.

0
0

Ma juhtusin eile hommikul Stockist mööda sõitma...irw. Kas Te tõesti käisite seal sees ka või??? Kas tõesti muud võimalust pole soodsaid pileteid osta, kui hullunud higistavas peldikupaberirulle tassivas inimkarjas rüseledes? Masendav. Mingi mõne kilo pärast ma vist küll sellist kadalippu läbi ei viitsiks teha. Palun vabandada mu ülbust!

0
0

Ixxx, eks see ole väike sissejuhatus enne reisileminekut - kes sealsest läbust läbi ei tule, sellel pole ka Indiasse asja :)

Ning enamusele meist on "mingi mõne kilo" tööpostil kokku teenimine hulka vaevalisem, kui paar tundi rüseleda.

0
0

Nojahh...need Aasia lennud üsna heade hindadega, tõesti. Ma lihtsalt olen harjunud teisiti asju ajama.

0
0

Loodetavasti laupäeval pole hullumaja hommikul. Tahaks Pariisi pileteid kolm tükki saada.

0
0

Meeldiv lugeda, et sul, ixxx, on raha puuga seljas. Mina säästsin 2h seal massis vireledes 12,5k parimast pakkumisest, mis ma ise olin võimeline internetist leidma. Võimalik, et ma ei oska internetti kasutada. 12,5k on minu jaoks aga juba kaunis suur summa.

0
0

Kas keegi läheb Jaanuari lõpp-Veebruari lõpp kaheks nädalaks Souli või Jaapanisse? Lööks kampa, 21 mees olen.

0
0

Loodetavasti on. Oleks ju ebaõiglane, kui sooduspileteid saab ilma sinikate ning vaevanägemiseta, nii kaoks asja mõte ära :D

Muide, näiteks Lissaboni saab järgmise aasta algupoole Lufthansa kaudu isegi odavamalt kui Finnairi käest hulludelt päevadelt ning päevade valik on ka märksa suurem.

0
0

Kui mõni kilo viiega korrutada, siis saab kokku juba 10 kilo. Mulle just meeldib, et sabatamas näeb sulelisi ja karvaseid.

0
0

Täna hommikuse seisuga oli veel saada pileteid Mumbaisse ja Delhisse, hõigati seda seal kõvasti mikrofoni. Ise aga ostsime piletid Nagoyasse, Jaapanis. Mineks siis 9.03.

0
0

Kas vastab tõesti tõele, et maksimaalselt võib selle kampaania piletite puhul kohal olla 1 kuu? Finnairi kodulehelt selle kohta info puudub.

0
0

Sattudes juhuslikult Riia Stockmanni hullude päevade leheküljele võib seal kenasti näha Finnairi pakkumist nii Hong Kongi kui ka Shanghaisse (mõlemad 359 latti). No kas ei tee kurvaks, mille poolest siis lätlased meist paremad on???

0
0

Suurem turg ja rohkem raha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased