Tai

Olen kuulnud, et majanduslanguse tõttu on ka Tais hinnad langenud. Kas keegi teab täpsemalt, on see siis nii või ei? Kas majutus jms on odavam?

123
4

Kas keegi teab nimetada odavaid ööbimis kohti Ao Nangis? Plaanis minna 19.dets ja pole majutustele broneeringuid teinud..

0
0

Mis hinnaga Taisse lähed, kas ainult pilet ostetud või majutus ka juures?

0
0

Märtsis sai oldud kesklinnas peatänava ääres, kohe McDonaldsi vastas, Dreamgardeni nimelises kohas. Toad ilusad, suure rõduga, millivaadet küll ei olnud, aga et asus teiste majade vahel, tänava ja ööklubide müra kuulda ei olnud ja väga palav ka seetõtu mitte. Ventilaatoriga tuba 500...700 kohalikku, olenevalt pikaks ajaks võtsid ja kaubelda viitsisid. Aastavahetusel muidugi vist hinnad teised.

0
0

Ma nüüd nuputan siin, olen Ao Nangis küll päris mitmeid kordi olnud, aga Mc Donaldsi asukoht küll ette ei tule, ning mis kohta seal üldse nimetada kesklinnaks.

0
0

Ise olin kah 2007 jaanuaris Ao Nangis kusagil Maci vastas, võis vist olla ka Dreamgarden, .....kondiga tuba oli high seasoni ajal 900 B. Aga peale seda olen alati tipphooaega vältinud, see oli ikka mega turistide mass, masust polnd veel keegi kuulnud ja päeval oli rannas igal ruutmeetril vähemalt 1 inimene, samuti ka õhtul promenaadil.

0
0

Sai just Taist tuldud ja mis seal salata - nii kallist reisi pole veel olnud. Alates dets.2008, märts 2009 ja nüüd nov.2009 on hinnad ainult tõusnud. Seoses kuninga sünnipäevaga 05-08.dets oli tõelisi raskusi majutuse leidmisel ja pidi maksma u 2-3x enam kui tavaliselt. Ühesõnaga, ei mingit masu: hotellid on 99% täis, rannad umbes, teenindus kesine ja hinnad kallid. Peab vist hakkama suvel Tais käima. Liiga kallis ja liiga tiheli tundus see kord.

0
0

Tänud veel kord Bangkoki lennujaamas juhusliku kohtumise ajal Sinult saadud raamatu "Isiklik Tantsija" eest! Avardas kõvasti silmaringi ja pani Tais asju teise pilgu alt vaatama. Soovitan seda kõigile Tais reisijatele. See ka saadaval ingliskeelsena ("Private Dancer") Aga vastupidiselt Su kahlustele, olid meie bronnitud hotellid kõik väga OK ja see Bangkoki Baiyoke Sky Hotell oli suurepärane. Kui tahaks midagigi "kritiseerida", siis jah 62. korruse toa ühest otsast suurepärase vannitoani oli pikk tee kõndida, 78. ja 82. korruse hommikusöögilauad väsitavalt pikad, mingi 60 meetrit eri maade toitu valida jne. ;-)

0
0

Uurisin igaks juhuks järgi, ning töesti Mac olemas, pole ise kunagi seal söömas käinud, sellepärast ei tulnudki tuttav ette, aga kohe seal samas lähedal päris normaalne buffet söögi koht, kus oli vist 100 bahti nägu ja söö nii palju kui tahad.

0
0

See oli vahva kohtumine! 2 eestlast Londonist ja 2 Hongkongist saavad kokku Bangkoki lennujaamas viisade vormistamisel! Ja seda paar kuud pärast tripi kokkutulekut, kus istuti kõrvuti ja vahetati muljeid. Uskumatu! Tore, et raamat oli abiks. Kirjandusliku teosena ei olnud just suurem asi, aga dok. infona päris ok.

0
0

Ei tea kui keeruline oleks paljureisinutel kirjutada eesti kroonides hindasid. Jube tüütu on lugeda kui ise pole Tais käinud , vet keegi maksis 500 bahti ja keegi 12000, aga kuipalju see siis eesti rahas oleks? Ma saan aru jah, et võiks ju netist kusagilt kurssi tudeerida aga kui ma veel Mehhiko kohta ka loen, siis hakkan jälle nende kursse otsima jne! Noh see minule meeldiks muidugi, aga nu ma ei tea, kuidas teised suhtuvad. Ise ikka löön peale reisi summa kroonides kokku.

0
0

niipalju, et kui loen mingit artiklit, kus näiteks eurod, dollarid jne...on kroonideks taandatud, siis on see minu meelest häiriv. Jääb selline tunne, nagu ajakirjanik peaks mind inimeseks, kes arvutada ei oska. Loomulikult ma arvutan kohapealse mõtte enda jaoks eesti kroonideks mõttes käigupealt ümber, see ei tohiks ju nii raske olla. Mis mõtet on sellel kroonidesse taandamisel, kui näiteks dollari kurss on pidevas kõikumises euro suhtes, nii viimase 10-15 aasta läbilõikes? Ja alati peab arvestama kohalikku üldist hinnatausta. Kui näiteks Soomes töötav inimene hakkaks kõike eesti hindadesse ümber arvutama, siis tunduks kõik nii kallis, et ei raatsikski midagi osta. Nii oli see vähemalt mingi 4 aastat tagasi, nüüd on Eesti muidugi hindades juba Soomele paljude kaubaartiklite puhul jõudsalt kandadele astunud. Ja muuseas, mis kehtib ka Eestis ja üleüldse igalpool---hea asi võibki ja peabki kallim olema! Ei saa ju võrrelda räime tomatis silmudega tarretises, kui kasvõi selline lihtlabane näide kasvõi tuua.

0
0
123
4
Lennupakkumised
Reisikaaslased