Tai

Olen kuulnud, et majanduslanguse tõttu on ka Tais hinnad langenud. Kas keegi teab täpsemalt, on see siis nii või ei? Kas majutus jms on odavam?

Tegelikult ajab Snoop ju päris õiget asja. Tuleb julgemalt ringi vaadata ja teatava kogemuse tekkimisel võib leida hämmastavaid pakkumisi, mille kõrval ei kannata suvalise reisibüroo pakutav kohe mitte mingit võrdlust välja.

Minu meelest sobivad teatava resisikogemuse olemasolul 1* ja 5* omavahel päris hästi kokku.

0
0

Palun ärge ometi maitse üle kakelge!

Öelge palun teadjamad parem ühele "valgele juudile", millised on Bangkokis fototehnika hinnad? Ja kuskandist ma säänsed poed seal leiaksin? Rõhk sõnadel peegelkaamera ja objektiivid. ...et peatuksin odavas hotellis ja ostaksin kobedamat fototehnikat hotelli arvelt:)

*jaaaa, ma tean, et garantii siia, meie maailma, ei laiene.

0
0

See Jane House on vist Templi vastas sisekurvis ? Ise olen elanud juba 4 korda järjest kohe selle kõrval guestis, Oil Oh Houses, sisuliselt sama tasemega ja hindadega. Minu jaoks ideaalne koht, kõik teenused läheduses olemas, veeni jalgsi 5 min, suuremast turistikärast cipa eemal. Lahe rõdul istuda ja all sagimist vaadata. Ükspäev lugesin ära, 1 min jalutuskäigu kaugusel oli 8 massaazisalongi, 5 väikest poekest, 6 söögikohta jne...

0
0

Kuukivi, Bangkokis on üllatavalt kehva fototehnika valik. Minuteada kõige asjalikum pood on MBK keskuses, http://www.fotofile.net/ - näed ka hindasid siit. Sellist värki nagu Tallinnas, et igas kaubanduskeskuses on vähemalt üke pro kaupa müüv fotopood, seal pole. Aasta tagasi olid hinnad vast 1/3 võrra soodsamad kui kodus, ostsin välklambi. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Ap, matemaatika pole küll absoluutselt minu tugevaim külg aga niipalju kui suutsin numbreid kokku liita, korrutada ja jagada. Hinnad ju enam-vähem samad mis Eestis. Täitsa masendav.

0
0

Kas keegi oskab soovitada mõistliku hinnaga, pigem soodsat bungao/hotelli operaatorit Ngapalis Birmas-Myamnaris? Lähen esimest korda ja ei tahaks ettemaksu Yagonis teha,samas pole ma abitult alternatiive leidnud ja väike ettevatus seoses jõuluajaga on. Võibolla ei peaks üldse sinna Ngapalisse trügima? Rannapuhkust tahaks samas vahelduseks stuupadele ja heameelega ei sagiks, kui võimalik, oleks Birmas ja vaataks rahulikult ringi. Tundub, et erineb see maa ikka teistest riikidest "omamoodi asjaajamisega", näiteks siselende Hehost Ngapai ma pole suutnud bookida jne. Olen Aasias käinud, ette küll ei maksaks, nii, et kel on nõu anda, tänud ette!

0
0

Olen hetkel Tais ja ei saaks küll öelda, et siin hinnad nii madalad oleks. Üsna võrdväärsed Eestiga, aga loomulikult sõltub palju kus sa oled. Kui hindasid juures ei ole, ja sa oled turist, siis kärutavad sulle kohe kõrgema hinna, kui muidu. Rannas oli lahe, tahtsin laenutada skuutrit pooleks tunniks, kutt kirjutas mulle liivale 12 000 bahti......no mida nalja. Kaldun arvama, et ta ajas lihtsalt koma kohad segi:)

0
0

Kaks aastat tagasi maksin Phuketil poole tunni eest 500 bahti.

0
0

Kas reisil Taisse võib pagasisse toitu(näit. vorsti) kaasa pakkida?

0
0

Turistiklassis võib kaasa pakkida 20 kilo vorsti, lisaks käsipagasis 8 kilo, kokku siis 28 kilo njämm-njämmi. Kui üle läheb, siis plekid.

0
0

Max112, loe siit http://www.customs.go.th/Customs-Eng/Traveller/TravelEng.jsp?menuNme=Travel 3. Restricted items They are goods the import and export of which is restricted by law and therefore require a permit from the related government agencies. The following examples require a permit from the government agency in order to lodge the Customs formalities: * Food and drugs (drugs´i all ei mõelda narkootikume, vaid ravimeid, sest narkootikumid on eraldi prohibited items, mitte restricted:) - Food and Drug Administration

Kuna vorst kvalifitseerub minu hinnangul toiduks (food), siis minu arusaamist mööda peab seda seega deklareerima.

0
0

Võid küll võtta kaasa. Meil on igakord kaasas olnud. Loomulikult mitte kilode kaupa. Oleme võtnud konserve, vorsti, mustaleiba, juustu ning pole kunagi probleeme tekkinud.

0
0

Kas töesti on vaja Taisse minnes mämmi kaasa vötta, minu meelest seal üks parimaid kööke maailmas.

0
0

Ei ole seal midagi langenud ega tõusnud. Saab odavalt ja kallilt. Täpselt nii kuidas raha raatsid ära anda. Tänaval jaga õeldud hind kahe või kolmega.

0
0

Nähtavasti on eesti lihatooted nii vastupandamatud, et ilma nendeta Taisse ei saa minna. Ok nali. Tuttavatele, kes Tais elavad viiks midagi tõesti kaasa, aga endale pole küll kunagi ühtegi söödavat asja kaasa võtnud. Tai köök on ju väga hea! Ennem võtaks kaasa vürstikilu ja valget viina. . . . Trip.ee lisas tühikud teksti!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased