Tai

Olen kuulnud, et majanduslanguse tõttu on ka Tais hinnad langenud. Kas keegi teab täpsemalt, on see siis nii või ei? Kas majutus jms on odavam?

Üle 1000 eegu öö maksta on juba väga mõttetu kulutamine. Kui vaadata soodukaid, siis saab u 600 eeguga juba väga korraliku hotelli. Ma ei kujuta hästi ette, mis imet seal 3000 eest tehakse?!

0
0

Käisin just täna uurimas, kuidas Phuketil majutusega on. Küsisin detsembri kohta ning mitmed kohad ütlesid, et detsembriks on kõik juba täis. Seega kui tulete kõrghooajal soovite mingit kindlust, siis soovitan kas või mingi ajutine majutus välja vaadata ning koha peal olles siis ise endale meelepärane koht, kuhu pikemaks jääda, otsida. Kui soovite midagi küsida, siis minu e-mail on [email protected]

0
0

Ren, 3000 EEKu eest saab võib-olla nii ägeda hotelli, et sinu odavhotellidega harjunud aju ei suuda seda ette kujutada äkki? Hoia äkki edaspidised "mõttetu"-stiilis kommentaarid endale. Või siis vaata pilte: http://www.villaroyalephuket.com/

0
0

Baht on euro vastu kõvasti nõrgenenud ja juba sellel põhjusel on kõik odavam.

0
0

KIndlasti saab Phuketil väga odavalt ööbida, tean 4000 bahti kuu eest makstavaid kohti, samas tean ka kohti, mis maksavad 300 000 bahti öö. Seega võimalusi on äärmusest äärmuseni, igaüks peaks leidma endale sobiva. Siin on mõned kohad, mis maksavad keskmiselt rohkem: http://www.phukest.com/indochine-villa-santi.html ja http://www.phukest.com/heights-villas.html ning http://www.phukest.com/sri-panwa.html

0
0

Snoop, kas Sa ise mõnes hotellis, mis Sa tripis reklaamid, ööbinud ka oled? Või äriklassi lendudega lennanud? Või on see kõik ainult mõttemäng?

Minu arvates saab Tais 500 kuni 1000 eekiga väga korraliku hotelli. Odavhotell jääb 100 kuni 300 kr kanti. Detsembriks on mul bukitud Bangkoki kesklinnas Sukhumwiti ääres nelja tärniga hotell, 52 ruutu, suure köögi ja kõigi mugavustega; 6400 thb kolm ööd; seega 700 kr öö.

0
0

Ren, jah, korduvalt, seetõttu ma tean, millest ma räägin ja erinevalt sinust ei hakka praalima teemat tundmata. Loomulikult saab 1000 EEKu eest väga korraliku hotelli Tais, Priceline'i kaudu isegi viietärnika, keegi pole sellele vastu vaielnudki, fakt on aga see, et 2000 või 3000 EEK eest saab oluliselt parema. Miks sa oma "korralikus neljatärnika" nime ei julge öelda? mis sellest Tripadvisoris arvatakse? mina olen seal seni võtnud seal näiteks Lebua State Toweri või Millennium Hiltoni

Sinu jutt sarnaneb sellele, kui keegi hakkaks autofoorumis virisema - "BMW ja Porsche on eriti mõttetud autod, ma saan Dacia ja Kia'ga ka väga mõnusasti ühest punktist teise". Autofoorumis naeraks kõik sind kohe välja, siin miskipärast mitte.

0
0

Suhtlesin teie mõlemaga Tripi kokkutulekul ja te mõlemad ju olete igati vahvad reisisõltlased. Seetõttu, võtke rahulikult, teil mõlemal on omast kandist õigus kuid pigem tasub teemaalgatajat aidata kui teineteist poriga pritsida, kas pole nii? Olen oma Euroopa reisidel ka hostelis või autos ööbinud kuid paari nädala pärast tulevaks Tai reisiks sai võetud tõesti ööbimised Bangkokis ühes maailma kõrgemais hotellis 4-5 tärni Baiyoke Sky Hotel, kus kõrgemas osas koos hommikusöögiga 2-ne tuba 950 EEK. Ja edasi rannapuhkusel 5-tärnikad Sofitel Krabi Phokeethra Golf&Spa ning Hilton Phuket Arcadia Resort&Spa umbes 1500 EEK öö 2-le. Saanuks tõesti palju soodsamalt 2-4 tärniseid kuid vahel võib ju ka endale oma raha eest 5 tärni lubada, eriti kui see võrreldes Londoni, Pariisi, New Yorki või paljude muude lähemate suurlinnade 5-tärnistest oluliselt soodsamalt kätte tuleb. See aga ei tähenda, et järgmisel Tai reisil ei võiks kuni 500 EEK maksvaid hotelle proovida.

0
0

Minu arust on võimalik ööbida 4* hotellis ka 300 EEK´ga! Kes otsib,see leiab :)

0
0

Ise jõudsin just täna Taist koju, viibisin seekord nö säästureziimil ja baseerusin vaid Phuketil. Elasin Karonil, Templi kõrval guesthousis. Täiesti korralik koht, kõik eluks vajalikud tingimused täidetud. Maksin selle eest ca 160 eek öö.

0
0

Ajavahemikul 11. november kuni 18. november ning 26. november kuni 16. detsember saab hea hinnaga ehk 800 bahtiga öö + kommunaalid ööbida Chalongis kahe magamistoaga eramajas (mahutab 4 inimest). Pilte näeb siit: http://www.phukest.com/kolme-maja-arendus.html

0
0

Snoop - kas ma lugesin õigesti, et "sa ei hakka praalima teemat tundmata"? Mida sa siis omast arust siin foorumis teed? Olen lugenud su erinevaid kommentaare ja mulle küll tundus, et targutad igal teemal ja nagu oli ka näha, et enamustes teemat tundmata..... Kõik teised siin jagavad oma kogemusi ning otsivad infot - kuidas paremini või odavamalt hakkama saada, aga sinul on vaja alati kõiki neid pahatahtlikult arvustada, näiteks "odavhotellidega harjunud ajud või odavreisijad". Miks kõik need, kes soovivad oma reisikulusid kokku hoida, on sinu meelest "odavinimesed"? Mida sa siit trip.ee-st üldse otsid? Mine ja ela oma Millennium Hilton hotellides kui soovid - trip.ee pole õige koht sinusugustele!

0
0

Diamond99, kullake, loe teema veelkord läbi, siinne verbaalne laksimine sai alguse sellest, kui üks kodanik nimetas teise luksuslikke hotellivalikuid "väga mõttetuks", ise vastavates hotellides ööbimise kogemust omamata. Jah, ka minu sõnavalik oli ehk liiga terav, aga kui termin "odavinimene" raskelt solvav tundub, siis on see sinu psüühiline probleem. Kui see sinu südant rõõmsaks teeb, ma olen ka vahel "odavinimene" ja armastan luksust mõistliku hinnaga. Trip.ee ei koosne ainult reisikulude minimiseerijatest ja mina siit kedagi minema ei soovi ajada. Kui vahel sinult mõni mõistlik postitus peale Finnairi või minuga virisemise asemel tuleks, oleks meeldiv. Aga antud teemas jätkame nüüd ainult Taiga ja jätame isiklikud vastuolud.

0
0

Trip.ee-s on teretulnud nii luksuseotsijad kui ka budget-reisijad ja loomulikult kõik need, kes sinna vahepeale mahuvad. Igalühel neist on õigus avaldada arvamust, jagada kogemusi ja ka konstruktiivset kriitikat (mitte mõttetut lahmimist).

Trip.ee ainueesmärk ei ole ainult reisikulude kokkuhoiu soovituste vahendamine ja inimesed, kes on ööbinud 5***** või enama tärnidega hotellides, lennanud äri- või esimeses klassis ei ole sugugi kehvemad, kui seljakotireisijad, häälega reisijad või odava öömaja otsijad.

Samuti vastupidi.

Olgem tolerantsemad ja püüdke aru saada, et inimeste soovid ja võimalused on erinevad - ei maksa teineteist savisse peksta materiaalsete võimaluste või elustiilide erisuse tõttu.

NB! Kui reisikulude kokkuhoiu soovitused või soovituste otsimine on seotud rehepapluse, petmise, varastamise, seadustest kõrvale hiilimise või nende mittetäitmisega ja igasuguse muu "ratsionaliseerimise" või "suure kombinaatorlusega", siis taunib trip.ee seda 100%-selt ja hävitab võimaliku diskussiooni oma lehekülgedelt esimesel võimalusel.

0
0

kirjutas nii õigesti, et ei oskagi nagu enam midagi lisada. Lihtsalt ise eelistan vastavalt majanduslikele võimalustele keskmise hinnatasemega hotelle, ja ka odavamaid. Kui mu sissetulekud oleksid suuremad, siis kahtlemata valiksin luksushotelle ja kes seda endale võimaldavad, teevad minu arust õieti. Lihtsalt ääremärkusena lisaksin, et ainult tärne ei saa võrrelda isegi ühes linnas, riigist rääkimata. Sest asukoht maksab ka midagi-selles mõttes võiks paralleeli tuua võrdluseks kinnisvaraga. Võib-olla pole võrdlus päras tabav, aga ikkagi... Noh, 5***** muidugi ei saagi kusagil äärelinnas olla-kui nüüd metropolidest rääkida. Või siis ehk, kui äärelinn on selline nn. eliitrajoon, ja kesklinn pigem selline geto taoline?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased