Tai viisa vol2

Kuna eelmine teema läks liiga pikaks, siis teeme uue teema siia. Vana teema leiab http://www.trip.ee/node/35409#new!

1
23
...
19

lennujaamas jaanuaris võttis viisa vormistamine aega alla 10 minuti ja 1000 bahti pp. Pildid olid omal kaasas.

0
0

Viisa saime Helsingi saatkonnast 12 päeva jooksul ja võeti ka tasu riiki sisenemise eest. Seega siin levinud kuuldus, et kolme kuu jooksul viisa tasuta, ei pea päris paika veel, kuigi heas usus lootsime meiegi, et raha saadetakse tagasi. See lihtsalt teadmiseks teile:)

0
0

Viisa ühekordse sisenemise eest on jah 25 eurot.

0
0

Jäin natuke ajahätta oma lähiajal algava kolmenädalase reisi tarbeks viisa tegemisega. Bankoki lennujaamas saab viisa ainult 15-neks päevaks ja tingimusel, et ette on näidata 15-e päeva sisse jääva tagasilennu makstud pilet!? Ega mul vist muud üle jää kui tuleb ise üle lahe konsulaadis ära käia (viia ja pärast ka siis pass ära tuua), sest postiga saatmiseks jääb aega selgelt napiks. Või äkki siiski saab lennujaamast 15-ne päevase viisa millele uue 15-nese viisa sebiksi hiljem korra riigist välja käies juurde. Ideid palun ?

0
0

Mul isiklikult pole küll kunagi tagasi söidu piletit küsitud, aga miks mitte käia ka AirAsiaga mönes naaber riigis korraks.Pileti saad internetis ette ära osta ja vajadusel vöid näidata.Kus juures pileteid vöimalik saada väga hea hinnaga.

0
0

Ma küll ei usu, et Tai ja Eesti on sõlminud välislepingu eriklausliga, et lennupileti peab ette näitama. Ja miks tagasilennu?, äkki tahan aasias 3 kuud erinevate riikide vahel ringi roteeruda. Ühesõnaga, ei ole loogiline, et lennupileti pead ette näitama. Küll aga uuri, kui pikaks ajaks saab konsulaadis pärast lühiajalist viisat pikendada.

0
0

Ren-le. Lennupileteid on vaja kindlasti ette näidata. Olen korduvalt piiril näidanud. See ei pea olema tagasisõidupilet vaid võib olla ka Taist edasisõidu pilet. Asja mõte on, et pead tõestama, et 15 päeva pärast Tai riigist lahkud.

0
0

Tai välisministeeriumi kodulehelt Visa on Arrival'i kohta:

http://www.mfa.go.th/web/2482.php?id=2491

0
0

Kui soov Taimaal viibida 15+ päeva, siis ei ole vast mõistlik ehku peale nt. Suvarnabhumi lennujaamast õnne katsuma minna. Saatkonna kodulehel on kõik selgelt kirjas, kuid helistasin igaks juhuks ka üle. Jah, ainuke variant väidetavalt on 15+ päevaks viisat soovides saatkonda dokumendid saata või ise kohale minna. Viisa saab kolme päeva möödudes passi kantuna kätte ja tuld. Lendan KLM-ga ja piletid maksid 7600EEK. Esmalt tundus negatiivne olevat asjaolu, et tagasi lend saab toimuma Singapurist, kuid natuke kaalunud, hakkas variant isegi meeldima. Nüüd on plaan ka paar päeva Singapuris kohapeal olla. Kes mõtteid seljakotireisist vms Taimaale mõlgutavad, siis teadmiseks, et Air Asia siselennud (BKK-HKT/HKT-BKK, BKK-CNX/CNX-BKK) ning lend Bankokist Singapuri läksid maksma kokku ~2700EEK.

0
0

Helistasin just Helsinki konsulaati. Öeldi, et kinnitust tasuta viisa kohta veel pole, aga äkki 2 nädala jooksul tuleb. Kui asi selge, siis panevad muidugi kodukale üles ka.

0
0

Tais lennujaamas ja mujal piiri peal saad viisa max 15 paeva ja maksad olenevalt kohast. Tais sees olles migratsiooniametis saad max 7 paeva ja seda ainult yhe korra. Saatkonna viisaga saad kohal olla max 60 paeva, siis pead valjas korra ara kaima. Kui on plaanis pikemalt olla ja soov ka naaberriikidesse minna v6ta Helsinki saatkonnast kohe topelt viisa. Siin tais ei teata ega olle keegi ka kuulnud mingisugusest tasuta viisast. Jah inglased ja venemaalased saavad kindlasti tasuta aga mitte Eesti kodanikud. Tahad tasuta viisat v6ta Venemaa pass.

0
0

Aga kuidas siis on Tai viisaga piirilt öösel? Reisibüroo kodukal kirjas, et ei pruugi öösel seal kedagi kohal olla, kes viisasid annavad. Minek siis 25veb ja kohale jõuame 02.40 Phuketi lennujaama.

Tänud vastajatele . . . Trip.ee palub kasutada suuri algustähti kohanimedes ja lause alguses!

0
0

Krabis igatahes saab, pole küll 02.40 jöudnud vaid 00.30 ja siis tegi viisa passikontrolli töötaja.Küll alles pärast seda kui viisat mitte vajavad inimesed olid passikontrolli läbinud.

0
0

Kui läheb mõni päev üle viieteistkümne kohapealt ostetud viisaga, tasub maksta lahkudes trahvi, mis on 500 bahti päeva eest. See on märgatavalt mugavam ja vist ka soodsam, kui soomest viisat hakata hankima.

0
0

Tõsi jah, viisat teevad samad passikontrolli töötajad. Kui viisadega olid kõik läbi läinud,ütlesime meie "nöu visa", võeti kohe kuskilt täiendavad templid ja tsekiraamatud välja ja samad näod tegid 5 minutiga viisa. Eraldi immigratsiooni lauda sildiga polnud. Siiski on hea, kui eelnevalt täidetud planketid ja pildid olemas on (ühed olid päris hädas Phuketil piltide tegemisega)ja paberite juures 1000 raha muuseas näidata. Nii ei saa olla, et öösel viisat ei saa, kui lennuk maandub, järelikult tehakse ka viisa. Kui üle 15 päeva olla ei kavatse, pole mõtet ette ära teha ja siin närveldada kas jõuab Soomest tagasi või mitte. Olge rahulikud, kõik toimib seal nagu lubatakse. Olime järjekorras rahulikult viimased ja sel ajal kui teised oma pagasit ootasid, saime meie ka paberid korda. Hääd reisi ja ärge ennast ära põletage, paganama kuum on !

0
0
1
23
...
19
Lennupakkumised
Reisikaaslased