Taisse minek november-detsember 2021

Tere,

Kas keegi plaanib minna Taisse november-detsember 2021? Ja mis reisitingimused on? Ma saan nii aru, et teatud piirangutega saab minna. Kui keegi teab midagi täpsemat või on koha peal - igasugune info on tere tulnud. Ise tahaks sügis-talv kuskil ära käia ja  Tai oleks ideaalne valik meie jaoks. 

Ilusat sügist,

Eesti on ikkagi turvaliste rikide nimistus.

0
1

Kui olen Covidi läbi põdenud ning olen saanud ühe vaktsineerimissüsti, siis Euroopas loetakse mind täielikult vaktsineerituks.
Kas ka Tai loeb mind vaktsineerituks ning laseb riiki?

Ise vastan siin.

0
0

Ma küsiks nüüd täpsemalt Tai reisimise kohta alates 01.11 kui oled vaktsineeritud. Lendad sisse Bangkoki ja võtad Sha+ hotelli, mille oled ära maksnud. Teed hotellis testi ja ootad läbi app'i tulemust, mis võtab kuni 24h. Peale seda kas sa võid kõikjal Tais ringi reisida või mingid provintsid ainult? Mis need provintsid on?

1
1

to elari35 

mina lugesin reeglid sellisena : et saabud piirkonda vaktsineerituna ja PCR testiga näppus .Kui oled nii ööelda rohelises niimekirjas ei epa karantiinis olema ainult 1 lisatest saabumisel 

Sandbox on sama laadne aga 6 päevaga pead olema ühes piirkonna , mina lugesin välja et savi mis hotell ja saad piirkonnas liikuda. 2 testi - saabumisel ja peale 5 ndat päeva 

loomulikult nende app plus kindlustus . 

Pooliku vaktsineerimisega on ikka pikkemad karantiinid

0
0

On jah mingid provintsid. Äkki oli 17 tükki neid. Usun, et neist piisab tava turistile nagunii. Selles mōttes, et vähegi turisti koht tais on nendega kaetud.

0
0

Tere

Lugege paradiisisaar.ee, seal on ilusasti välja toodud mida on vaja Taisse reisimiseks alates 01.11.2021.a.

3
0

Täna juba tundub, et siiski peale esimest testi Taimaal saavad need vaktsineeritud kodanikud igalpool seigelda. Et nagu ei tarvitse vaid nendes provintsides olla.

0
0

Kui kiiresti taotlustele vastused on tagasi tulnud? Tahaks lennupiletid ette ära osta, aga dunno, mis ajaks täpselt.

0
0

Kui oled juba riigis, siis võid kohapeal reisida sama vabalt nagu kohalikudki (sandboxi reegleid arvesse võttes kui need sulle kehtivad). Näiteks ei pea vaktsineeritud inimesed tegema siseriiklikel lendudel teste. Tuleb küll distantsi hoida ja maski kanda, kuid muidu on siseturism soodustatud.
Tundub, et Tai paneb selleks hooajaks kõik mängu ja piiranguid lõdvendatakse oluliselt, et keegigi riiki tuleks.

Siin on hea selgitus Certificate Of Entry't asendama hakkava Thailand Passi kohta. Nüüd pääseb karantiinivabalt Taisse 63st riigist.

Viimased uudised kohalikest piirangutes on kirjas siin.

Siin on puust ja punaselt mida provintsides teha võib.

1
0

Kas  keegi  on proovinud  seda  Tai  passi  saada,  minuarust  see  nii  keeruline  täita,  et  tundub  võimatu. Ehk  oskab  keegi  aidata, oleks  tänulik.

0
0

Proovisin kaks korda, mõlemad korrad sain enne esitamist tehnilise errori. Ilmselt tasub paari päeva pärast uuesti proovida. Kuni 7.11 kehtib COE edasi, nii et kui enne seda lend, siis pole vist vajagi.

0
0

Sama siin,ei lasknud kindlustust üles laadida,tuli ette kiri error from API server

0
0

Kui  seda  registreeringut  ülse  ei  ole,  kas  siis  lennukile  lastakse,  või  kuidas  toimida  siis,  mul  lend  juba 5 nov.

0
0

COE-ga minnes oli see paber esmatähtis lennujaamas, kardan, et ilma "Thai-pass"-ta ei lasta lennukile.

0
0

Tahiland Pass-i kohta kirjutab, et see võtab aega 3-5 päeva ja kindlam on alustada 7 päeva varem.
Kui lend väljub varem kui 7 novembril, siis võib veel kasutada Certificate of Entry

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased