Taisse minek november-detsember 2021

Tere,

Kas keegi plaanib minna Taisse november-detsember 2021? Ja mis reisitingimused on? Ma saan nii aru, et teatud piirangutega saab minna. Kui keegi teab midagi täpsemat või on koha peal - igasugune info on tere tulnud. Ise tahaks sügis-talv kuskil ära käia ja  Tai oleks ideaalne valik meie jaoks. 

Ilusat sügist,

Noname rahavahetusi tänaval oli endiselt, aga tunduvalt vähem. Paljud putkad olid lihtsalt kinni. 

Meeldivalt ülltas, et Phuket on hoopis mitmepalgelisem, kui mulle seni on paistnud. Vast see ka, et üsna luksuslik majutus on praegu ikka väga soodne. Negatiivseid asju ma reeglina ei koge, sest reisides pole mul kunagi mingeid ootusi.

5
0

Seda ankeeti täites ütleb, et Phuketi sandboxi saab sisenemist taotleda alles 30 päeva enne reisi ?

0
0

Kui lennata Bangkoki ning viibida seal 7päeva AQ hotellis siis kas ja mis tingimustel on võimalik edasi Phuketi piirkonda lennata? Kui kellegil on infot- oleksin tänulik! Phuketile jääks veel ~14päevaks... @veigo?

0
2

to relikaa, aga lenda otse Phuketile, Finnairil head pakkumised ja karantiinis ei pea ka istuma.

2
1

@lõbussell Bangkok on ka väga tore koht... ! Aga jah kui läheb keerulisemaks siis vast otse Phuketile!

0
0

Kas nii veel ei saa et Koh Changi saare resortist Subarnabhumi lennujaama auto vastu tellida kes sind otse saarele viib?

Bangkoki hotelli sõidad ju ka taksos, muidugi lühemat aega. 

Ja saan aru et ennem lendu 30 päeva pead hakkama dokumente ajama, varem ei saa ja 30 päeva piisav aeg et jõuab.

Plaanin minna veebruar 2022, loodan et siis Koh Chang avatud ja Bangkokis passima ei pea.

P.S. Kas täna ka nii et Bangkoki hotellis ei tohi isegi rõdule minna rääkimata basseinist,  7 päeva.

0
0

Ootaks kõigepealt ära, mida novembriks lubatud Bangkoki avamine endast kujutab. Küllalt tõenäoliselt saad linnas ja vbl ka ümbruses (Aytthaya näiteks) vabalt ringi liikuda, aga 7 päeva mujale reisida ei tohi. Hetkel ei lubata karantiinis olles ka basseini.

2
0

Tere. Kas Krabi piirkonna kohta ka  infot siinsetel jagada on? Piletid sai selle aasta alguses ostetud 22 aasta jaanuariks lootuses piirangute kadumisele. Aasta lõpuni saame kuupäevi muuta, kuigi ei tahaks ja puhkust on ka vaja. Plaanis oli Ao Nangi ja lähisaari külastada, aga praegu tundub see küll ulmeline soov.

1
0

Ma arvan, et Krabi pärast pole väga põhjust muretseda. Kui lennud sinna toimuvad, siis ilmselt tuleb sinna midagi Phuket Sandboxi taolist, et pead olema 7 päeva kohapeal (aga mitte karantiinis), pärast võid edasi liikuda.

1
1

Tänase uudise järgi avaneb Tai alates 01.11 nö turvalistele riikidele ilma karantiininõudeta… EE nende hulka kahjuks hetkel vist ei kuulu, samas pole  näinud ühtegi konkr nimekirja kahjuks.

0
1

Ma ei leidnud siit infot ja uurin...

Inimene täitis Taisse sisenemise vormi:

https://coethailand.mfa.go.th/regis/step?language=en

Esitas kõik nõutud paberid ja A4 paberil vaktsiini sertifikaadi mida inimestele väljastatakse kes on 2x vaktsiini saanud. Tai Helsingi saatkonnale see ei sobinud kuna sealt ei ole peal vaktsiini nime, esimese ja teise süsti kuupäevasid. Serdil on kirjas ainult vaktsiini müügiloa hoidija ja immuniseeriimise kuupäev. 

Kas kellegil on kogemust ja milline see sertifikaat olema peab, mis saatkonnale sobib?

1
1

Maxnax, kui sa digiloos lähed esilehel Immuniseerimispassi peale, siis saad alla laadida ka eraldi vaktsiinide lehe, english'i pealt sama pdf ka inglise keeles. Seal on näha kõik su vaktsiinid, ka muud, näiteks tüüfuse jne. Seal täpsem info toote, kuupäevade jne kohta

1
0

Saatsime covid-passi, mille digiloost saab alla laadida. Sobis saatkonnale kenasti.

1
0

Ma olen nüüd segaduses... Kui ma lendan Bangkoki ning sealt kohe edasi Phuketile siis mis toimub Bangkoki (BKK) lennujaamas? Kas seal on ka mingid testid vm või siis ikkagi alles Phuketil?

0
0

@veigo Tänud uudise eest! See annab kindlust et piletid ära osta lõpuks!

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased