Tervisekindlustus välismaal

Tere! Reisisellid, kes viibivad välismaal pikemalt kui kolm kuud - igasugu talvitujad, ümbermaailma reisijad jne - kuidas olete lahendanud tervisekindlustuse küsimuse? Kuna reisikindlustus on kuni kolm kuud. Kui talvitun kuskil soojal maal, siis pole mul mingit tervisekindlustust ju... Targemad, andke nõu :) Kas ostate asukoha riigis mingi tasulise kindlustuse ja on see väga kallis?

Kas tegu on ikka EL -liikmesriigist väljaspool asuva maaga ? Kuhu minek ? Kas mõtled seda, et panga krediitkaardiga kehtib kindlustus ainult 3 kuud ?

Googeldasin suvaliselt If kindlustus (pole mõjutatud) ja sain. Periood näit. 11.11.2017.-11.03.2018. Vanus 27-63. 1 inimene. Meditsiin 300 000. Reisitõrge 600. Pagas 600. Maksad 274.74 eur. Kehtib USA, KANADA JA KOGU MAAILM. Link järgnevalt. Ilusat reisi.https://ekindlustus.if.ee/et/kindlustused/reisikindlustus/ Maksimaalne periood võib olla 1.aasta. Aasta maksumus 718.44 ja villid ravitud.

Vaata https://www.worldnomads.com/. Eesti kindlustusseltsid tasub antud juhul unustada.

Mul oli sama mure ning võtsin eelmisel aastal kaheksaks kuuks reisile minnes BTA kindlustuse. Vaja ei läinud, aga kehtis terve kaheksa kuu vältel ning hinnaks tuli 275€.

To andresk. Oleks hea kui kirjutaksid lahti, mida see 275.euro. hind sisaldas, kaheksaks kuuks. Isegi kõige madalamate riskide puhul, saan mina topelt sinu hinnast.

Huvitav, eelmisel aastal ka lugesin kõikide Eesti kindlustusseltside reisikindlustuste tingimusi, ja igal pool (ka aastaste kindlustuste tingimustes) oli sees, et üks reis ei või kesta kauem kui kolm kuud. Meie aga talvitume Kanaaridel 7-9 kuud ja kuna Eestis tööl ka pole siis puudub igasugune kindlustus, ja veidi kõhe on niiviisi olla. Võibolla siis et tänavu on tingimused muutunud. Tuleb uuesti tutvuma hakata :)

@päike - ravikindlustus 150 000€, reisitõrge 1000€, pagas 1500€. Kehtivuse piirkond kogu maailm v.a USA ja Austraalia. Kehtis vahemikus 04.10-30.05. Panin veits hinnaga puusse, kogumakse oli 280.13€.

andresk. Kõik õige. Olenebki kui tagasihoidliku kindlustust vajad. Mina ei harrasta ekstreemsporti, aga nii lahjaga ei venita välja.

Tosinpäike, selgitage palun, miks see lahja on?