Tropical Islands 2019 ja majutus Varssavis ja Berliinis

Kas on keegi käesoleval aastal külastanud Tropical Islands teemaparki?Samas palun soovitusi ööbimiseks ja lastega külastamiseks/vaatamiseks Varssavis ja Berliinis?Või jääb Tallinn-Berliin marsruudile autoga mõni koht mida soovitaks külastada/vaadata.Mõlemas linnas üks päev.

1
2

Käisime aprilli kuus, megalahe kogemus, küll aga infoks nii palju, et seal sees pole mõtet ööbida, sest kliima on liiga hull. ( 33 kraadi ja niiske ). Berliinis endas Tempelhofer feld, mis kindlasti üks lahedamaid kohti kus käidud. Samuti soovitaks olla 2 päeva Hamburgis - Miniatur Wunderland on üks selliseid kohti, mida peab nägema.

0
0

Tänan info eest!Meil on küll juba telk sisse broneeritud,lapsed just nii soovisid.

0
0

Sel juhul võtke raamatud kaasa, sest magamiseks on seal lihtsalt liiga palav !

2
0

Mina käisin juuni lõpus 11- ja 14-aastasega. Magasime ka kuplis sees telgis, et just lastel põnevam oleks. Hotellides palju ju ööbitud, see aga oli hoopis teistsugune kogemus. Jäime väga rahule, lastele väga meeldis ja magasime telgis nagu notid. Tubadega oli hinna vahe minu jaoks suur ja väljaspool kuplit ei tahtnud ööbida. Tavaliselt ei saa ju veepargis otse veest magama ja ärgates kohe jälle vette.

1
0

Ja kui Hamburgis Miniatur Wunderland tundub titekas, siis hoone eesseistes mööda vasakut kaldteed ülesse minnes on ka üks äge koht, mida omalt poolt soovitan. Sinna väikseid lapsi muidugi ei lasta. Need kes teavad seda kohta siis kujutage ette, et oma lolli peaga tahtsime ka meie minna Miniatur Wunderland'i ja siis satud sellisesse kohta.See elamu jääb ikka väga kauaks meelde :)

1
0

Olen lastega 3 korda Tropical Islands´is käinud ja iga kord ööbinud erinevalt. See aasta ööbisime siis telgis. Minul oli palav, isegi väga. Lastest (12 ja 14) vanem ka kurtis, et palav oli, aga magasid nad mõlemad. Telgis oli igaühele madrats ja need olid (arvatavasti niiskuse tõkestamiseks) sellise kummise kattega, mis omakorda tegi küljealuse veel kuumemaks. Muidugi käis madratsi peale kummiga lina, aga seda ma korralikult peale ei saanudki – mu meelest oli lina liiga lühike ja kaua ei viitsinud selle kallal pusida ka. Meie telgis ei olnud ei lampi ega muud elektrit (seda teadsin ma ette), nii et telefoni telgis laadida ei saanud. Samuti ei ole päris iga telgi bronniga kaasas SPA kasutamist. Et kui need asjad olulised on, võiks tingimused üle vaadata. Mina võtsin toona kõige odavama telgi.

Samas olen seal ka 2-toalises apartemendis olnud ja teatud mõttes on see ülemaksmine. Seda enam, et muuks kui magamiseks me tuba ei kasutanud. Jah, mugav oli. Wifi signaal oli toas kohati liiga nõrk, nii et ikka istusin telefoniga kusagil kohvikus kui vees olemisest villand sai. Telekast tulid kõik saated saksa keeles ja seda ma ei oska, nii et ka see mugavus ei omanud mu jaoks tähtsust. Konditsioneer oli, toas palav ei olnud. See ja toas olev WC+dušš olidki ainukesed eelised mu jaoks (tegelikult oli igaühele ka 0,5 liitrine pudelivesi tasuta), aga maksta selle eest pea 2 korda rohkem kui telgi eest… ma ei teagi. Kui minna kahe perega, et kummaski 1 täiskasvanu + 1 laps ja siis summa pooleks teha – siis mu silmis tasub toa võtmine ära.

Tasub arvesse võtta, et tegelikult saab selle raha eest 2 päeva veepargis – hommikul võid suht vara kohale minna, sulle antakse kapp, kuhu oma asjad panna ja see jääb sinu käsutusse kuni ära minemiseni. Ööbimiskohta saab sisse alates kella 16:00, toa/telgi peab vabastama järgmisel päeval kella11-ks. Peale seda saad veel veeparki kasutada kuni südaööni. Hinna sees on ka hommikusöök, mis on mu meelest suurepärane. Tubade ja kallima telgi puhul on hinnas ka SPA kompleksi kasutamine (erinevad aurusaunad ja mõned mullivannid ning sauna ja vanni tuleb paljalt minna).

Koht ise on fantastiline, meeldib nii mulle kui lastele ja kindlasti läheme sinna veel.

2
0

Käisime sel nädalal, seal oli nii palav, et telgis ööbimist ei kujuta ette. Samuti ei pea need üldse valgust. Rahvast oli tohutult palju, vabu toole polnud kusagil.

0
0

Meil minek augusti lõpu poole siis juba jahedam ja rahvast vähem. 

0
0

Avastasime eile ühe hullult ägeda koha. Siin aegajalt ikka küsitakse kuhu lastega minna aga on ka täiskasvanutel huvitav, tegemiselt pmst midagi nagu Charly šokolaadivabrik aga teema talustiilis Karlsi maasikakasvatus(talu?) lõbustuspark. Saab ka moosi ja kommide tegemist vaadata mida seal kohapeal siis müüakse. Eriti äge oli jääskulptuuride osa. Täiega ebamaine ja küllalt suur, terve hallitäis.Veidi linnast väljas Spandau taga Elstal aga rongid käivad ja buss läheb raudteejaamast otse treppi (sama ABC pilet kehtib, tagasi samuti siis pilet alates bussist sama kehtib, ei pea eraldi ostma) Samas asulas kus disaineroutlet. Et siis kui kellelgi ideid vaja, visake pilk peale. Sissepääs on tasuta, päevapiletiga saab karussellidega sõita aga meil ei tasund ära, sest ei viitsind järjekordades väga passida ja need mõned korrad oleks võinud ka üksikpileti osta ja osa on ka tasuta aga noh laupäev ka ja rahvast rohkem. https://www.karls.de/elstal.html

2
0

Meil nüüd käidud ja arvamus väga positiivne. Rahvast oli küll palju aga mitte nii et ei oleks olnud kohta kuhu rätikut panna, samuti ei tekkinud kuskil järjekordi. Ööbisime sees telgis. Jah oli keskmisest palavam aga mitte midagi hullu. Ilmselt olenes see ka ilmast, õues oli pilves ja seest hullult kuumaks ei kütnud. Kokkuvõttes väga soovitan. Täna ka siinse soovituse eest külastada Karls maasikatalu/lõbustusparki. Väga äge koht! Meie ööbisime esimese öö Varssavis. Vanalinn ja purskaevu lasershow jätsid unustamatu mulje. Teise öö olime Berliinis, mis nii head muljet ei jätnud. Kokkuvõttes väga elamusterikas ja mõnus reis lastega ette võtta! 

0
0

Meie käisime samuti selle aasta suvel. Lisaks teemapargile külastasime loomaaeda, vaatamisväärsusi, käisime poodlemas. Kahe pere peale oli kokku 5 last. Kirjutan sellest põhjalikumalt päevade kaupa oma blogis https://kuud.blogspot.com/2019/09/linnapuhkus-lastega-berliinis.html

2
0

Endal minek veebruaris Tropical islandile. Uuriks kuidas seal söökide jookide hinnatase on. Kas on mõtet õhtusöök juure võtta ööbimisele või  osta kohapealt?

0
0

Vesi tasuks kindlasti kaasa võtta, seda kulub palju ja kohapeal maksis pudelis vesi üle 3€. Kui sealt mahla või muud ostad, siis topsi eest maksad pandi ja pärast tagasi viies arvestatakse see pant maha. Söögiga on lihtsam, alla 10€ saab korraliku šnitsli, pitsa, pasta, burgeri. Buffee (aasia) minumeelest kallis kui ogaralt õgida ei plaani - 17€ oli vist.

0
0

Tropical Islandi avastasime 2014 suvel ja nüüd käime seal igal aastal.

Ainult 2 eelmist aastat jäid tänu coroonale vahele. Ei viitsinud kogu seda nõuete janti kaasa teha ja puhkasin kodumaal.

Kõige soodsam on perepilet, mis on 120-145.- Eur sõltuvalt laste vanusest ja nädalapäevast. Perepiletit järgmiseks päevaks enam ei saanudki netist osta ja pidime natuke reisikava kohendama, sest kassast seda üldse ei müüdagi.

Nagu ikka, õhtul kohale. Kuna päeval käis termomeeter 40 kraadi juures ära, otsisime võimalust puu alla parkida. Matkabusside parkla on lagedal lennurajal aga sõiduautode parklas saime koha puu alla. Hommikul sisse ja alles õhtul hämaras välja.

Kunagine laste ala on totaalselt muutunud. Mitu suurt liumäge ja toru, ronimise jaoks torn ja igatsugu muud värki on lisandunud. Lapsi palju ja igal pool järjekord. Amazoonia väliala on vist natuke laiendatud aga sinna me ei jõudnudki tänu julmalt kukkunud õhutemperatuurile. Päeval oligi väljas reaalselt ainult 20 kraadi. Arvasime algul, et ju siis termomeeter rikkis. Rahvast nagu alati täismaja. Saab ka nii hakkama, et sul pole mingit kindlat kohta. Kviitungit järgi pole ja ei saa täpselt hindasid kirja panna. Hinnad olid täitsa talutavad. Natuke küll tõusnud varasemaga võrreldes aga mitte kohutavalt. Keegi eraldi ei kontrolli, mida sa oma kotiga sisse kaasa võtad.

0
1

henry 086 kirjutas:

"Berliinis endas Tempelhofer feld, mis kindlasti üks lahedamaid kohti kus käidud."

Vaatan netist infot selle kohta ja ei saa aru, mis see täpselt on. Park vaba aja veetmiseks, grillimiseks ja rulatamiseks? Piltidel istuvad inimesed suure lagendiku peal murul ning peavad piknikku. See on ka lahe, aga kas seal on lisaks midagi veel, ning kas endise lennujaama rajatistes on sees midagi?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased