Turkishi kevadkampaania

Kas kellelgi on infot Turkishi kampaaniate kohta? Eelmisel aastal saime mai keskel siitsamast tripist Malaisia lennupiletid Tallinnast 400 eurot/nägu jaanuarisse. Tahaks ka tuleval talvel kuhugi aasiasse tagasi. Pidevalt muudeti küll lennuaegu aga reis toimus ja tuli vägev.

1
23

Kaks aastat on aprill-mai hea hinnaga müük olnud.

Harilikult hakkasid esmalt poolkõvad pakkumised, mis nädala kaupa paremaks läksid ja lõpuks tõusma hakkasid. See aasta pole midagi sellist täheldanud.

0
0

Täna alles 5 mai.

No loodame, et saame ikka kuhugi reisile põrutada ja pakkumisi tuleb....

0
0

Viimasel kahelel aastal on Turkish Airlinesil realselt häid pakkumisi olnud nii mais kui septembris. Hoiame kõikidel kampaaniatel ning pakkumistel silma peal ning avaldame need ka tulevaste kampaaniate puhul lendude soodukate rubriigis

2
0

Eelmisel aastal algas kampaania 8. mai, kui nii võrrelda oleks veel veidi aega. Samas oli veel covidi järgne aeg ja ka teised lennufirmad pakkusid suht häid hindu.

0
0

Üleeelmine aasta algas kampaania 16 mai. Loodetavasti ikka tuleb see aasta ka häid pakkumisi. Kuidagi ei tõuse käsi ostma piletit hinnaga üle 800 euro. Kui see kuu kampaaniat ei tule ostan piletid siiski ära. Kahjuks lennupiletite hinnad ikka märgatavalt tõusnud see aasta.

0
0

Kui mingit mustrit nüüd otsida, siis mõlemad korrad algasid esmaspäevasel päeval.

0
0

Estravel reklaamib, et 13.05 asi algamas.

2
0

Vaatasin estraveli lehelt, aga seal Vietnami pole, Filipiinid natuke liiga kallid ja sama lugu on Hongkongiga https://www.estravel.ee/pakkumine/turkish-airlinesi-soodushinnad-valitud-sihtkohtadesse-7

0
0

Ma ei sattunud vahepeal mitu aastat Turkishiga lendama. Nüüd kuu aega tagasi oli jälle selle firmaga kaks pikemat lendu ja olin veidi üllatunud, et nad on vahepeal istekohtade valimise turistiklassis tasuliseks muutnud. Sind pannakse "automaatselt" 12-tunnisel lennul kusagile keskele istuma ja isegi kui on hulk vabu kohti saadaval, pead ca 30 USD muutmise eest juurde maksma. Ja lennujaamas check-in'is ka kohta tasuta vahetada ei saa ning kui ühel lennul oli hulk vabu kohti ning tahtsin mujale istuda, tuli lennusaatja sellise jutuga, et minu istekoha muutmine ajab suure lennuki tasakaalust välja. Nii et arvestage soodushindade juures +30 USD nägu igaks juhuks juba ette.

0
0

See tuli vist kunagi koroonaga, et kuskilt lisaraha saada,

Reaalselt on seis selline, et pikal lennul ootan ja sirutan jalgu kuni boarding completed ja siis vajun kiirelt vabale varuväljapääsu kohale. Infot lennusaatjaga ei jaga ja keegi neist õiendama pole hakanud :) Reaalselt on neid ootajaid vahel veel ja siis peab lihtsalt kiiremini liigutamine.

Probleem on vahel ka selles, et algselt jäävad tasulised kohad valimata erinevatel põhjustel. Näiteks mõne broneeringuga ei pääsegi ma edasi istekoha valikuni, sest pilet ei ole enda ostetud. Check-ini tehes tuleb see meelde ja siis on kogu lennuk hall ja ilma valikuta. Reaalselt lennukisse jõudes on vabu kohti küll ja veel ning ainus võimalus sobiv koht saada ongi lennukis õigel hetkel sobivale kohale istuda. Et pikal lennul isegi maksaks selle koha vahetamise eest, aga neil on süsteemis vahel mingid suuremad errorid ja ei lasegi tasulisi kohti valida.

0
0

Turkishiga on mõistlik lennujaamas check in teha kuna sealsed töötajad saavad vabade kohtade olemasolul paigutada kõrvuti istuma kui ilusasti küsida.

Samas ega Turkish ainuke lennufirma pole kes võib eraldi istuma paigutada kui istet ette pole ostetud. Tänapäeval tuleb kahjuks arvestada enamike lennufirmade piletitele selline lisakulu otsa. Igastahes tänu istekohtade lisakulule minu käsi ei tõuse ostma enam neid üle 800 euroseid pileteid, mille hind hetkel on reaalsus kaugsihtkohtadesse kui kampaaniat pole.

1
0

Turkishiga viimastel lendudel veel see jant, et ostad küll kohad, aga Turkish muudab need oma suva järgi ümber. Aprillis korduvalt sellist ebameeldivust kogetud, rohkm enam ei viitsi ega taha.

0
0

Viimastena lennukisse minnes on õnnestunud enamasti sobiv vaba koht leida, kord viidi pikal lennul ka business klassi.

0
0

Meil pole kunagi muutnud kohad, kui sama nime alt bronnitud, siis boarditakse koos. Vist tuimalt vedamise asi. (Lennuajad ka mitte, mis neil kombeks...)

Vaatasin juba Finnairi pakkumist, aga... ootame siis esmaspäeva.

0
0

Mul on täna samuti kaks lendu Turkishiga. Ei hakanud online check-in'i üldse näppima, lennujaamas palusin kohti vahekäigu äärde. Õnneks sain ka ning ühel lennul lisaks avariiväljapääsu istme (jalgadele rohkem ruumi). Turkishi lennukid ja toit meeldivad mulle väga.

2
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased