Ühe tähe viga lennupiletil

Lennufirma muutis ise meie tagasilennu piletit (pikk lugu), saatis uue pileti meilile ja nüüd avastasin, et lapse nimi on valesti kirjutatud. Erinevus on ühes tähes, viga on umbes selline nagu Hanna asemel oleks kirjas Hanba.

Kas sellise piletiga saab lennule või peaksin hakkama asja ajama, et nimi saaks korrektselt?

See sõltub lennufirmast. Võid otsida lennufirma nime ja name mistake vms. Ja siis üritada leida lennufirma enda infot selle kohta, mitte mõnda üldist uudist ja postitust suvalisel lehel.

Normaalsel firmal sellega üldiselt probleeme ei ole, aga on kindlasti ka erandeid.

1
0

Sellega võib tekkida probleeme. Kirjuta lennufirmale lisa eelmised bookingute numbrid ja ütle, et uuel piletil ei ole nimi korrektne.

2
0

Ma lendasin 2 lendu koju vale eesnimega. Ise tegin check-in-i ja miskipärast oli mul piletil elukaaslase eesnimi!?!? Kummaski väravas probleemi ei olnud.

Lisaks on mu nimes täpitähed, mis ju ka tihti on kahetäheliselt kirjutatud.

Ja kas ei ole reeglites kirjas, et 1-2 tähte võivad erineda.

0
1

Vot, selliseid reegleid tahaks ma kohe oma silmaga näha, et 1-2 tähte nimes, võivad lennupiletil erineda. Saaks vajadusel ettenäidata. Enda kogemuse põhjal on nende nimetähtedega, parasjagu sekeldusi olnud, nii 2-3. Seda ka aastaid tagasi TLL lennujaamas, kui ühel reisikaaslasel oli nimi valesti Ragne oli Ragni. Läks ja maksis ühe tähe vahetuse eest. Ka sai Suvarnabhumi lennuväljal sakutada Jüri, kelle piletil polnud Jueri. (õnneks ainult näpuvibutus).

3
0

Minuarust EU liinidel on see nimevaatamine 0 lähedane. Ise lennates olen täheldanud, et vaatavad vist et dokumendipilt ja päriselu ühtiks ning pileti Qr kood läheks läbi

4
0

Eks see oleneb lennufirmast ja lennujaamast. Hiljuti sõitsin Air Balticuga Tallinnast Brüsselisse ja tagasi nii, et keegi ei tahtnud dokumenti näha. Piiksutasin ainult mobiilset QR koodiga pardakaarti, aga sinna juurde dokumenti kuskil ei küsitud.

1
0

Me avastasime lennujaamas, et olime lapse nime ise broneeringus valesti kirjutanud.

Perekonnanimes oli üks täht lisaks, Suur asemel Suuur.

Lendasime Air Balticuga, õnneks kedagi meie viga ei huvitanud.

1
0

Ma saadaks tagasi ja laseks korrigeerida. Eriti arvestades, et tegu oli lennufirma enda veaga.

See vea "tõsidus" oleneb jah suuresti lennufirmast ja marsruudist. EL siseselt üldiselt ei viitsita väga jonnida ja su dokumenti tihtipeale keegi ei vaatagi. Aga kui lend väljaspoole EL-i ja reisijaks laps, siis võidakse norima hakata küll.

0
0

Minu eesnimes on sidekriips, ja see on poolte lennufirmade jaoks tundmatu ollus. Kui sisestada püüan, siis annab errori. Olen lennanud nii mõlema variandiga, nii kokku- kui ka lahkukirjutatult. Pole kuskil maailmajaos probleemi olnud.

Paar korda, kui töökoha reisiagent on mulle lennupileti ostnud, on ka perekonnanime kaks tähte olnud vahetuses. Keegi ei öelnud midagi (peale minu etteheite agendile). Aga kuna nimi on suhteliselt pikk, siis võibolla ei märgatud/vaadatud. Minu teada nende ühetäheliste vigade puhul pigistatakse silm kinni. Muide, enamik lennufirmasid laseb väikese veaga nime tasuta parandada. Nàiteks Ryanairi kodukal on info, et lausa kuni 3-täheline viga käib tasuta paranduse alla.

2
1

EL-siseselt ja lisaks, kus ID-kaardiga saab, väga ei muretseks. Viimasel 7 lennusegmendil pole pidanud üldse dokumenti näitama. Lisaks viimati ühel piletil oli sugu vahetuses (ei teagi, kas enda näpukas või "AI") ja otsustasime, et ei hakka tõmblema. Ryanairil on tõesti kuni 3-täheline nimeparanduse võimalus iseteeninduses olemas teatud ajani, siis jõudsin tasuta nimeparandamisele suht viimasel hetkel.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased