Ümberistumine Sheremetjevos.

On plaan lennata Aeroflotiga Tallinn-Moskva-Phuket. Sinna minnes on ümberistumise aeg Moskvas piisav. Tagasi tulles Moskva-Tallinn on ümberistumiseks 1.20On kellelgil värskeid kogemusi, kas jõuab 1.20-ga järgmisele lennule?Ja kas Moskvas on vaja teha ka check-in või tehakse seda kohe lennu alguses?

1
2

Eelmisel aastal Tallinna lennule Moskvast ei jõudnud, sest väljus Phuketist 1,5 tundi hiljem .Chek-in tehakse Phuketis lõpuni välja.Meid lennutati Moskvast, Riiga ja sealt Tallinnasse. Ümberistumise aeg on muidu täiesti piisav kui lennuk on graafikus.

3
0

Suured tänud päike ja Andres.Ise ma ei kahtle, et Aeroflot mind maha jätaks, seda enam pilet on Tallinnast Phuketi üks. Vaid mind huvitas, kas teoreetiliselt on võimalik ilma närvirakkude kulutamist järgmisele lennule jõuda. Aga Andrese näite põhjal nüüd tean, et kui mingi viivitus juhtub, pöördun stjuardessi poole.

0
0

Me eelmine aasta tulime tagasi läbi Moskva Phuketist.Lennuk hilines ja ümberistumise aeg oli lühike.Aga aerofloti töötaja oli vastas ja suunas kohe õigesse boksi.Lennuk ootas ära.eestlasi oli peale meie veel Phuketist tulemas.Pagas jäi maha,aga see toodi järgmine päev koju Tallinnas(lennujaamas vaja teavitada!).

1
0

Mul tekkis selline mõte. Kui Phuketi lend hilineb juba nii, et ei jõua kuidagi Tallinna lennule. Aeg on hiline ja Tallinna suunas midagi mõistliku ei lenda. Venemaa viisat meil ei ole ja sellest tulenevalt meid kuskile hotelli paigutada ei saa. Kas jätavadki hommikuni terminalis passima?

0
0

Ära ette põe.Kui Aeroflot lennu korraldaja,siis see nende probleem.Aga kui kardad,ära lenda.Nali!Põhiline kui probleem suhtle inimestega.Lahendus leifubParimat!

1
0

Tere,ka ilma viisata reisijad, kes ei saa samal päeval edasi soovitud sihtpunkti, majutatakse Aerofloti poolt hotelli. Lennujaama kõrval olevas hotellis on spets toad neile, kes ei oma viisat.Pole tarvis muretseda.Toredat reisi!

0
0

mtd:Ei lendagi midagi enam otse Moskvast Tallinna suunas, kui lennule ei jõua, aga Riiga tuleb mitu lendu ja Riiast Tallinnasse ka mitu. Kõik need inimesed tõstetakse Aerofloti poolt vajadusel ümber. Ära muretse. Lisatud: Lähen ise Aeroflotiga Riia-Moskva-Phuket 27.01-17.02. üldse ei pabista. Aeroflot hilineb just tagasi tulles pidevalt. Küll tõstavad ümber. Minul on küll auto Riias, lihtsalt väga öine , väsitav tagasisõit.

0
0

Ei põe üldse, olen lennanud oma jägu ja olukordi on olnud igasuguseid. Sellist aga pole olnud, et olen transiidiga riigis kus vaja viisat, mida minul ei ole.  Aga kui on võimalik kuskil ööbida, siis eelistaks seda. Ei meeldi eriti seigelda mööda lennujaamu.

0
0

Äkki see ka abiks

0
0

Meil sama teema ehk ümberistumiseks on aega 1h 20m. Maha ei tahaks üldse jääda kuna siis tuleb uus aasta kuskil Moskvas vastu võtta võib olla..Millal teil lend on? Äkki saame koos joosta :) AndresR, südamest naersin :) Hea, et teile see jooks positiivselt lõppes :) 

0
0

Meil on 22.12 Phuketist tagasi. loodame, et hiljaks ei jää.:)

0
0

Me sõitsime Miamisse, ei hakka eraldi teemat tegema vaid jagan meie kogemust Aeroflotist. Ostetud sai piletid mugavate lennuaegade ning üsna hea hinna tõttu. Tallinn-Moskva täiesti ok. See vene reaktiivlennuk on mugavaimate istmetega, mis üldse vist praegu liikvel. Moskvas lendas lennuk ilusti õigel ajal välja, söök oli lennuki peal ikka väga jama ning alkoholi ei pakuta ( tõsi, osta sai õlut). Teenindus on  väga pealiskaudne, kui mitte üleolev. Reisjatest ütleks, et 80-90% idanaabrid. Igal juhul kui olime Moskvast 3h välja lennanud ning Londoni kohale jõudnud siis tuli teadaanne, et WC-d ei saa vett peale ja lennuk lendab Moskvasse tagasi!! Peale 6h lendamist olime siis uuesti Moskvas. Kui terminali sisse saime siis mingid mutikesed seal seletasid midagi, et oodake edasisi teadaandeid. Õigepea see ilmuski ja uue lennuni oli ca 1,5h. Saadud siis uuesti lennuki peale ootas meid jälle üleolev teenindus ja täpselt sama toit mis 5h tagasi. Tõusime õhku ja siis enam ei töötanud telekad, neid restarditi umbes tund aega ja umbes 5tk ei hakanudki lennukis tööle, üks nendest oli minu oma. Ei ole väga põnev 13h ilma meelelahutuseta istuda, õnneks hakkas öö tulema, see päästis natukene.  Mitte midagi ei pakutud kellelegi nende vintsutuste eest paraku.Mõtlesin et hea küll ostan siis õlut paar tk jääb vähemalt magama, siis tuli välja et sellel lennukil pole neid kaasas :)  Jõudsime Miamisse kl 20 asemel ca 05.00. Üldse see Airbus330 oli väga vana (tv restarti tehes oli näha programm 2004a), ning jalaruumi tõsiselt vähe... Tagasi jäi lennuk välja minnes ainult tund aega hiljaks, aga inimesed ootasid selle tunni ilusti boardingu sabas, sest boardingut lükati koguaeg 10min võrra edasi. Siis kutsuti ükshaaval või paarikaupa inimesi nimepidi, ei saanud aru mis selle point oli. Üldiselt kutsumine käis Miamis vene keeles ainult...meie veel oskame aga mõned olid seal ikka kes ei saanud midagi aru. Siis tagasi tulles üks reisija kukkus Kanada kohal kokku, otsiti arsti ja õnneks leiti ka. Muidu oleks vist hädamaandumise teinud, personali suhtumine küsimuste peale oli muidgi jälle masendav. Lisaks siis kõigele keegi hakkas lennuki tagaosas kl 04 öösel täiest kõrist paanikas röökima, kui kõik magasid ja hetkeline šhokk tekkis inimestel, siis tuli välja et ta nägi halba und... Väga-väga raske on leida põhjust miks lennata nendega uuesti, Finnust on nad ikka väga kaugel vähemalt USA suunal. 

3
0

Asjalik kommentaar....oleks selliseid rohkem ! TÄNUD !

0
0

ja kas oli loomulikult,et govorite po russkiy_

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased