Väga ilusat peatuskohta Ida-Virumaal?

Tere! Palun kogemusi ja nõuandeid - tahaksin veeta suvehakul koos mulle tähtsa inimesega nädala Ida-Virus. Piirkond on mulle suhteliselt võõras ja ma ei tea, kus võiksin peatuda. Tingimuste loetelus on esikohtadel paiga ilu ning privaatsus. Olen tänulik kõigi vihjete ja viidete eest.

1
2
0
0

Või Toila SPA http://www.toilaspa.ee/

0
0

Miks just Ida-Virus?

aga http://www.saka.ee/ võiks hea olla.

0
0

Kõik eespool pakutud kohad on kenad, kuid privaatsust ja külalislahket vastuvõttu pakub Toilas ka Villa Meretare http://www.villameretare.com/ Siia jääb lähedale Toila-Oru park, kus jalutamist ja nautimist ei saa lihtsalt vahele jätta.

0
0

Mäetaguse hotell ja supelmaja - oaas keset eimiskit http://www.moisahotell.ee/index.php?tid=IHudhYLOaKZkkRkTkXXhuhYLOZzOI8jjup7Tixjf Paraku pole ümbruskonnas tõesti mitte midagi muud. Ise käin igal suvel Peipsi ääres: kas Kauksi, Kuru, Alajõe või muu väike koht; kui netis lapata, leiab pisemaid majutuskohti ja kogu see kant on kena...

0
0

Isiklikust kogemusest võin soovitada kindlalt Kalvi mõisa -seal on rahu, vaikus, privaatsus, ilu sees ja- väljaspool.See atmosfäär on oma hinda väärt!

0
0

Sa võiksid selle Liibanonipoisi sellise fäänzi koha asemel parem metsa, rappa ja sauna viia. Usu mind, üllatusmoment on kordades ergum.:)

Ja mul on välja pakkuda tuttuus palkmaja koos metsa, sauna, järve, matkaradade ja kohaliku vägeva kultuurilooga. Lisaks ujuv parvsaun. Privaatsus muidugi ka.:) Mitte küll Ida- Virumaal vaid sutsuke allpool.

0
0

No on ka veel selline koht Ida-Virumaal: http://www.matsutalu.ee/ Sügaval Alutaguse metsade keskel, Tudulinnast mõni km Rakvere poole ja privaatsust niiet tapab. Kohta peab siia koduväiks tulnud soomlane koos oma eesti naisukesega. Suitsusaunad, jahiteema, tenniseväljakud. Minuarust ürgselt kena koht.

0
0

Kui otsid kena looduskaunist kohta siis tasuks sul vaadata puhkekoht "Liidia" http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Peipsi-aarne-puhkekoht-LIIDIA.aspx või siis Kuremäe Hostelit. http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Kuremae-Hostel.aspx

0
0

Tee oma uberik enne korda(ei stiili ega puhtust), siis tule pakkuma.

0
0

Soovitaks ka saka Cliif hotell spa-d

www.saka.ee

Enda maakodus seal ligidal ning vanas piirivalvetornis (mis on muidugi ranoveeriud) on ilmeline ööbida, suur lai rõdu ning võrratu merevaade. + meri on umbes 100m kaugusel.

Mis seal vaadata:

  • Saka mõis, mis pole veel päris korras.
  • saka - ontika matkarada mööda mereäärt, kuni valaste joani välja.
  • imelised vaated
  • liivarand
0
0

Ma olen nyyd selle piirkonna kohta hulga targem, aitäh. Kusjuures, ma ise pidasingi "ilu ja privaatsuse" all silmas midagi... pigem metsikumat kui lauskammerlikku, aga ilmselt jäi veidi teine mulje:). * Kuukivi, mis värk selle palkmajaga on? Kõlas hästi kenasti...

0
0

Kirjuta mulle: [email protected]

0
0

Huvituks ka sellest palkmajast. Plaan minna suvel Kurtna järvestikuga tutvuma ja oleks vaja ööbimiskohta.

0
0
  1. Majutus ida-virumaal - öömajade nimekiri hotellide, puhkemajade jne kaupa - http://www.ida-virumaa.ee/index.php?lang=est&section=0&sub=3&tab=blocks/lodging.php

  2. "Väga privaatne" ja "väga luksuslik" on üksteist välistavad. Keset pärapõrgut asuvalt metsatalult ei saa nõuda spaad ja mustahanalisi teenindajaid.

  3. Kurtna järvede ääres on puhkemaju küll. Talvise xdreami ajal ööbisid tuttavad ühes sellises - itsitasid, et KP paistis otse aknasse :) Kui huvi, võin uurida ja kontaktid siia panna.

  4. Lisaks on seal Pannjärve keskus, kus saab kindlasti ööbida. Ja kui nii "suures kohas" ei taha olla, siis helistada ja uurida, et kus veel saab.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased