Vallaline naine, üksi. Rand, päike, fitness, suvel. Kuhu?

Tere!

Selline teema ongi, et mul on suvel väike juubel tulemas ja tahaksin selleks ajaks täiesti üksi nädalaks ajaks kuhugi lennata. Pealine, et oleks soe, rand, natuke fitnessi! Internetis on nii palju pakkumisi, et lihtsalt ei suuda otsustada! Mallorca, Kanaarid, Hispaania jne., jne. Hotellidest rääkimata! Äkki oskate midagi soovidata, kus juba ise olete käinud? Oleksin igasguse info eest tänulik!:) Nii enam-vähem € 500- 700 saaks välja käija!

Tänan!

1
2

Ibiza

0
0

Tenerife.

0
0

Selle rahaga nüüd küll ei saa nädal hotellis ööbida kohtades mis välja toodud. See summa kulub puhtalt hotelli peale.

2
0

Selle rahaga saab ilusti puhata Bulgaaris! http://trip.ee/node/73931

0
1

Mändjala

0
0

Pärnu

0
0

Kreeka,viimase hetke reis Finnmatkad!Siis jääb kokteiliraha ka!

1
0

Täpsustan, et € 500-700 saaks just lennu ja hotelli peale välja anda!:)

Pärnus ma elan, nii et see jääb ära! Aga tänan soovituse eest!;)

0
0

Selle rahaga saab võtta isegi reisipaketi kõik hinnas teenusega näiteks Türki, mis on looduslikult väga ilus maa. Muidugi on seal suvel päris kuum, ei tea kui suurt kuumust talute. Olin ise Türgis septembris, siis oli seal väga mõnus. Ka Bulgaariasse saab selle raha eest reisipaketi võtta.

1
0

Arvan ka et Kreeka, seal parasjagu hea odav, aga ilus, ja kus on soomlasi, seal on alati ka teisi naisi, ja fitnessi! :) Kanaaridel olen üksi käinud ja oligi ka natsa üksildane seal kaljude vahel. Mandri-Hispaanias kardan et sama lugu - hispaanlane on tiba uhkem ja reserveeritum rahvus kui kreeklased (pakun). Kanaaridel suuri keskusi eriti pole ja uued kuurordid-hotellikeskused on seal ikka ütlemata koledad tegelikult. Kõik imporditakse laevade ja lennukitega, ei ole eriti odav isegi vein mitte.

Santorini ehk isegi mitte, pigem Kreeta vms korralik suur saar, aga panen siia sellegipoolest ühe Oia foto lingi isu äratamiseks, Wikipediast. :)

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Oia_Sunset_3.jpg

2
0

Itaalia-India-Bali saar ;)

0
1

Nendesse sihtkohtadesse, mis Sa loetled, selle rahaga ei saa. Kuna oled üksi, siis tuleb ju ühese lisatasu juurde. Soovitan ka Bulgaariat. Mina lähen näiteks Nessebari aga maikuus. Selline hotell nagu Sol Marina Palace Sunny Beach, Nessabar. Olen ennegi puhanud seal ja väga rahule jäänud. Muidugi võib ka puhata Sunny Beachis. Teine variant on Türgi. Praegu on Novatoursil soodushinnad kuni 31.01.2013. Sissemaks 60 eurot ja kogusumma kuu enne sõitu.

0
0

Palun selgitage (ilma naljata, ma tõesti ei tea), mida tähendab selles kontekstis "fitness"?

2
0

Ma soovitaks ka m6nda Kreeka saart.Selle raha eest saab ju kyll täitsa paljudesse kohtadesse reisipakette. Ei pea Pärnus suvitama:) Kusjuures olen märganud, et Pärnus puhkamine tuleb teinekord kallim kui kuskil Vahemere ääres näiteks. Aga kuna praegu on jaanuari l6puni Novatoursil ka soodushindadega reisid saadaval, siis mina valiksin nt Rhodose v6i Kreeta. Vaatasin järele, ka 1 inimesele on saada ja hind selles vahemikus nagu sulle sobib. Sooja ja randa saad kindlasti ja l6busaid kreeka inimesi näha ja nende m6nusaid tavernaid kylastada.Fitnessi koha pealt ei oska midagi öelda, olen sama loll nagu tripp:) Kanaarid jätaksin talviseks sihtkohaks, siis on valikud piiratumad.

2
0

"Pealine, et oleks soe, rand, natuke fitnessi!" tõlge annab: fitness=sobivus

Kui sooja randa ja sobivust, siis selle raha eest Hispaaniasse: põhja pool Costa Brava http://trip.ee/taxonomy/term/2421 lõuna pool rahulikum Costa del Sol

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased