Vegase Hotellid

Tere,

olen uurinud Vegase hotelle ja kõik nad on mind üllatanud oma odavate hindadega. Kas see on reaalne, et neljase toa saab 3 tärni hotellis keskmiselt 70 dollariga öö - ehk siis 70 jagatud 4-ga, teeb see keskeltläbi 17 dollarit per face. Või olen ma asjast lihtsalt valesti aru saanud :) Ei taha, et mind tabaks kohapeal jõudes üllatus, et see on siiski 70 dollarit näkku.

Teine küsimus puudutab hotelli asukohta: mis kandis oleks mõistlik vegases hotell võtta, kui eesmärgiks on olla kohapeal vaid 2 ööd ja võimalikult melu keskel.

Tänan!

1
2

Ameerikas on hotellide hind toa kohta. Hinnale lisandub tax, mis on ca 10% ringis (mõnes osariigis vähem, mõnes rohkem). Ja 70 on reaalne küll, ilmselt see päris Stripi kuumimas kohas ei ole ja ei ole ka reede või laupäev.

Mõnusat reisi!

0
0

Teisele küsimusele ka vastus - Central Strip. Seal on ka bussid, mis ühest Las Vegas Blvd otsast teise sõidavad ja jala saab ka, aga mugav on kindlasti Central Strip location.

0
0

Ise olime eelmine aasta umbes samal ajal Planet Hollywoodis. Asukoht ja kõik muu oli minu arvates super!

0
0

Asukoht: mida lähemal Flamingo-Stripi ristmikule, seda parem. See on seesama "Central Strip".

0
0

võid väga soodsa hinnaga 4 inimese toa leida ka Stripi kasiino-hotellidest. Mäletan, et kusagil Stripi keskel oli Travelodge, kus hinnad ka madalad peaksid olema.

0
0

Inimese mure polnud ju mitte "Kus leida veel odavamat?", vaid "ega see mingi petekas pole?". Ei ole. LV-s on hotellid nii odavad, et seal mingi hosteliga jamada pole mingit mõtet.

0
0

Sai kunagi stripil Frontieris ööbida 40$ kahe suure voodiga. Roomsaver kupongiraamatust leidsin.

0
0

4-6. september Flamingos 2 ööd $80 ehk kokku $160. Lisaks tax ka. Panime kinni aasta alguses mingi saidi vahendusel. Flamingo on melu keskel.

0
0

Me saime kunagi mingi soodsa pakkumise Luxori hotelli sviidile. Hinda ma loomulikult enam ei mäleta. Kindlasti soovitan hotelli Stripil.

0
0

booking.com annab ka hea valiku, me saime selle kaudu Hiltonisse 40 USD/öö, aga Hilton asub Stripist nii 10 min jalutuskäigu kaugusel.

0
0

Ise mitu korda käinud ja Stratosphere's nii 40 usd öö eest maksnud, suurt vahet pole kus stripi ääres ööbid, igal pool seal lõbus jalutada. Tubades alati kaks laia voodit, sööke praktiliselt kunagi sees pole. Vegases ongi point selles et hotellide hinnad väga madalad- loodetakse sellele et tunduvalt suurema summa eest mängid hotelli kasiinos.

0
0

Minu "rekord" on 29 dollarit öö - Riviera Hotel & Casino. Mõtlesime ka ise, et saab näha kus see tünga koht on. Aga polnudki. Sööki, nagu ka varem öeldud, toa hinna sees ei ole. Enamasti ka mitte kohalikku maksu (ligi 10%). Ning meilt kasseeriti toa kohta sisse ka mingi arusaamatu elektrimaks - 1,5 dollarit öö kohta. Pärast uurisime, et seegi ei ole mingi erand.

0
0

Tänud kõigile!

Ise mõtlesin ka Stratosphere peale (banaalne, aga tänu lahedatele piltidele). Kuidas Stratosphere asukohta hindate?

Lisaks panin praegu kinni hosteli LA-s, kus hetkel võeti vaid 10% deposiiti kogu summast. Kuidas Vegases sellega on? Kas pean kohe bronnides kõik ära maksma?

0
0

ja üks küsimus veel: meil seltskonnas ei ole kõik 21-aastased, kuivõrd suur probleem see vegases on? Selge, et mängida ei saa, aga kas alla 21- aastased showdel käia ja lihtsalt kasiinos viibida võivad?

0
0

Stratosphere - väga halb valik, melust eemal, Bellagioni ligi tund kõndimist.

Hotellis maksad ikka lahkudes, mitte broneerides... Check-in-is annad krediitkaardi, selle pealt tehakse esimene autoriseerimine, lahkudes tehakse päris arve päris õige summaga. (Sa võid hotelli restoranides maksta "toa arvele", ja tuppa süüa tellida ja minibaari kasutada jne).

21 aasta kohta ei oska öelda. Üldiselt tundub, et alaealise jaoks on USA-s lõbutsemiseks vale valik. Kõik lähevad õhtul kõrtsi ja sina jääd välja, kuna iga ukse peal kontrollitakse su ID-d, tegelikult ka. Lootust "näen vanem välja" või "räägin turvad ära" pole.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased