trip-krainetrip-ukraine-dark
www.travelpartner.ee

www.travelpartner.ee Selline sait siis. Juhuslikult leidsin. On keegi kasutanud? tripi otsingust mul ei õnnestunud midagi selle kohta leida.

Asja teeb huvitavaks see, et see sait pakub näiteks praeguseid Touresti Estonian Airi edasi-tagasi soodushindu u 135 eeki soodsamalt kui Estonian Air ise (katsetasin TLL-OSL-TLL ja TLL-TXL-TLL lendudega). Sama lugu ka Lufthansa TLL-MUC-TLL lendudega...hinnavahe LH kodukaga 135 eek travelpartner.ee kasuks.

Kust selline hinnavahe tuleb huvitav?

Nad ei lisa seda bookingutasu, mida LH ja OV oma koduleheküljel lisavad.

Ma proovisin kord kasutada, aga minu krediitkaart ei läinud sealt läbi.

Uus tulija ja peaks aasta esimesel poolel ehk oma kombitsad laiali ajama ja opereerima hakkama... http://www.infoturism.ee/est/uudis.php?id=7323&cat=13 . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Asja kohta siis on natuke kahtlast uudist ka. Nimelt Skypesin just tuttavaga pikemalt ja too üritas mind kaasata püramiidskeemi. Ehk siis maksate Travelpartnerile ca 300 euri ja saate Travelpartneri VIP agendiks. Ja siis saate 7 euroseid VIP kutseid, mida saate siis edasi müüa või kinkida, aga see kes kutse saab, peab siis kindlasti mingi reisi ostma Travelpartnerist. Aga nuh ega siis ei pea ise tööd tegema...võib ju ka enda alla agente palgata, kes siis igaüks maksab Travelpartnerile 300 EURi ja kui nemad teenivad, siis väikse kopika saad ise ka. Ja nu kui saate miski hulgem agente, kes kõik maksavad Travelpartnerile oma dolja ära siis saate juba selle pealt miski mõnikümmend EURi. Väidetavalt pidi siis Travelpartner järgmine kuu eesti turu endale haarama puhtalt. Omades selleks ajaks ca 20000.- agenti ja süües hullude dumpinghindadega konkurendid välja. Sellest tulevat ka odavamad piletihinnad neil, kuna nad maksavad ise peale.

MÕTLEMISAINET KUIPALJU VÕI MIS?

Siin peaks seda asja äkki rohkemgi kajastama, et lollikesed suures rahalootuses lõksu ei langeks.

See promo tekst on väga naljakas, meenutab kangesti Nigeeria kirju:

"Lepingud kõikide suurimate bron. keskustega: Amadeus, Worldspan, Iata jpt. "

"Reisiettevõtetest on ta börsil 3.kohal"

"Seoses sellega otsitakse tugevaid võtmeisikuid,"

"See on uus võimalus võrkturunduses, mis hakkab sisenema Eestisse Kes on enne tegelenud võrkturundusega, siis teavad, mida see tähendab ja kui suured on võimalused. "

"Nii suurte kvalifitseerumistevõimaluste ja sissetulekutega tööd ei paku ükski teine tööleping. Samas on see pärandatav. "

"Huvilisi on juba väga palju juba. "

Ainult aru ma ei saa, mis on produkt, mida agentide poolt hakatakse turustama, kui travelpartner.ee-st saab kõike otse osta ilma igasuguse agendi mainimiseta. Sest igasuguste võrkturustatavate kaupade müügisõnum on ikka "eksklusiivne kraam", mida tavapoes ei leia, siin aga ei ole ju midagi eksklusiivset pakkuda. Kes on seminari kuulanud, valgustage mind palun, mis värk on?

Ma agiteerialt sama küsisin..lubas uurida :)

Tegelikult ka ei teadnud-nii ulme kui see ka pole. Aga arvan, et ikka igasugu reise-pidid 70% odavamad olema kui praegu. Ma siis rääkisin, et kui praegustel reisidel 70% alla lasta hinda, siis saaks ju suisa tasuta osadesse kohtadesse ja kui näiteks võtta kuuajane reis, mis muidu maksaks 70k, siis selle saaks 10k ga kätte. Ainult hotellis siis elakski ju.

Nu selle peale lubas jälle järgi uurida.Kusjuures selle rootsi härra käest otse. See pidi lahkelt seletusio jagama.

Käive peabki olema suurem, kuna Rootsi (jõukamal) turul on 9,3 milj. suurune tarbijaskond, Baltikumil kõigest (vaesemal) 6,9 milj. suurune tarbijaskond.

Lgp Margus Alviste!

Kas oleks võimalik saada mingit algallikatest pärinevat infot selle kohta, kui suur on Scanworld TravelPartner AB käive aastas ning kui suur on Eesti, Läti ning Leedu reisituru käive kokku aastas?

Jaanus, kui sa soovid selle firma finantse näha, siis börsi lk-l on olemas kõik bilansid ja kasumiaruanded jne. http://markets.ft.com/tearsheets/financialsSummary.asp?s=TP:STO

Ma ei ole seni selle ettevõtmise puhul aru saanud kahest asjast:

  1. milleks on olemas need nö. agendid? Lehekülg on ka ilma nendeta kättesaadav. Sain ka kutse sellesse VIP-seltskonda, aga see kutse ülesehitus oli minu jaoks liiga telepoelik. Ja lisaks polnud öeldud, et mida siis konkreetselt pakutakse. Samasugune üldine mula nagu mõned populistid-poliitikud ajavad.

  2. mis vahe on TravelPartneril nt. Expedia, Orbitzi, ThomasCooki või veel mõnega? Tundub lihtsalt üks konkurent neil juures olevat.

Ega ei olegi vahet, ongi umbes samasugune.

Travelpartneril on ka eestikeelne versioon, teistel ei ole vist :) Sisulist vahet ei paista jah olema.

Kui laaneka info vastab tõele (travelpartnerile 300 EURi jm), siis vähemasti minu jaoks on tegemist klassikalise püramiidskeemiga. Ja püramiidskeemidest ja nendega seotud inimestest on viisakas hoiduda.

Vaadates, kuidas asja esitletakse (http://www.i2enetwork.org/unity), siis ütleb elukogemus, et nii suure koguse nii ilusate piltide taga on alati mingi konks. Mängitakse inimeste soovmõtlemisel (tee tööd kaunitel randadel; raha tuleb ilma eriliselt pingutamata; ole õnnelik jne). Ei taha midagi väita, aga pole näinud veel mitte ühtegi veebilehte, mis on täis üliõnnelike inimeste pilte ja mis poleks mõeldud lollikestelt raha äravõtmiseks.

Selge see, et püramiidskeemides osalejad leiavad kümneid, kui mitte sadu põhjuseid, miks SEE skeem ei ole püramiidskeem, vaid hoopis igatpidi kasulik. Jään siiski oma arvamuse juurde ega näe mitte ühtegi põhjust, miks sellise "äriga" tegemist teha.

Pikem seletus, miks sellistest skeemidest eemale hoida: internetmarketing.ee

Aitäh lingi eest, dante. Kas ma saan siit õigesti aru, et selle firma käive (Cash Flow) 2008. aastal oli siis natuke alla 10 miljoni SEKi? Ja kui nüüd uskuda Margus Alviste väidet, siis peaks see olema võrreldav kogu Baltikumi aastase reisituru käibega?

Siin foorumis üritas sellesse samasse skeemi umbes kuu aega tagasi inimesi värvata ka keegi Anneli, kes muu hulgas sama meiliaadressiga ja Alberti nime all oli 2006. aastal ka Amway'sse inimesi värvata üritanud. Kirjutasin sinna teemasse ka natuke lahti selle võrkturustuse/püramiidskeemi osa, aga see teema võeti tervikuna maha.

Aga laaneka jutt 300 EURist vastab ilmselt tõele küll, see Anneli-Albert toob oma värbamiskuulutustes umbes sellise summa välja ka ("agenditasu on 4615 EEK"): http://www.kuuluta24.ee/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=6828&catid=69&Itemid=2

Mul oma tuttav ainult püramiididega tegelebki peamisel..ja seal see teave siis! Ja muide kes tahab ratsa rikkaks saada siis vähemalt 2 ajuvaba skeemi on kohe veel tulekul Eesti turule. Üks neist on vene TEADLASTE PATENTEERITUD süsteem millega kõik rikkaks saavad ja müüaks etasuta tarkvara...liitumine maksab muidugi ja kes viitsib saab sama tarkvara ametlikult ka netist.Noh demod ja juhendid jne.. Muide Margus kas see meistritetee.ee hakkab sama juraga tegelema?

Minu soovitus on ka eemale hoida, kui asi hakkab püramiidi moodi välja nägema. Piltlikult öeldes saab igal püramiidil asju erinevate nurkade alt näidata ja öelda, et pole ju püramiid. Liiga palju on neid niinimetatud võrkturunduse moodi ärisid. Ja nad polegi kõik identsed. Läbiv sarnane idee on leida inimesed, kes alustajatele raha sisse toovad. Ja alati pole nad pettusele rajatud. Lihtsalt sinu saadav raha osutub hiljem mõtetult pisikeseks. Ja seal pole midagi kriminaalset. Eespool ütles Veigo välja need tõsised argumendid, millele tuleks mõelda. Reaalsus on see, et kerget raha pole olemas.

Püramiidi kommenteerida ei oska, aga lennupiletid sain sealt küll päris hea hinnaga :)

Äkki mõni näide, milline on lennupileti päris hea hind. Kas see on a la ilma 150 kroonise teenustasuta hind või on tõesti seal selliseid hindasid, mida mujal pole?