Reisikaaslane Poola

Et siis kel huvi või tarvidust, ida-euroopa

Tere rekkaonu.

Tahaks teada, et kas sul 9-10 juuli paiku juhtub ehk jälle olema minekut Poola poole?

Kristiina ;)

0
0

Tere.. sooviksin saada lähimal ajal Saksamaale.. Olen igati lõbus ja jutukas ning pole ka paljunõudlik 20a neiu, kes läheb Saksamaale tööle lapsehoidjaks.

Tel. 58138550

0
0

Millal rekkaonul minek ida-euroopa poole oleks? minu meil: [email protected]

0
0

Et ma niimoodi kuupäevadega ei oska kunagi öelda, kuigi viimasel ajal on sõitmisega nagu on. Aga eks katsun aegamisi märku anda, kui midagi juhtub!

0
0

Kas on minekut 16.juunil? Läti-Leedu-Poola?

0
0

Ma lähen hääletama samal ajal, samas suunas. Ühineda ei taha? [email protected]

0
0

Plaanin järgmise nädala alguses UK´sse kimada , autoga . Läti-Leedu-Poola jne. Auto on hetkel mõni vaba koht . Kellel huvi , siis saatke kiri : [email protected] . Ise olen 32 aastane meesterahvas .

0
0

Oleks huvitatud, mis marsruuti pidi plaanid minna ja kunas lahkud? [email protected] . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja kirjavahemärgid!

0
0

Mina alustan esmaspäeva õhtul sõitu UK poole . Kui nüüd kellelgi peaks huvi olema , siis autos endiselt mõni vaba koht .

0
0

Oleksin väga huvitatud ja esmaspäeva õhtu sobib ideaalselt. Nimelt olen teel Saksamaale Berliini, kust edasi juba lennukiga. Kui oled tõesti nõus küüti pakkuma, siis annan oma telefoninumbri, saame täpsemalt kokku leppida, et kuna väljud ja kus kokku saaksime. Proovisin ka meili saata aga aadress miskipärast ei töötanud. Ise elan muidu Tartus. Niisiis minu telefon on 5275849, nimi Kristjan.

0
0

Kas augusti alguses oleks võimalik sinuga lõuna poole saada? Mida kaugemale Eestist seda parem. Plaanime kahekesti Itaaliasse minna. tel 53458266

0
0

Tere, plaan minna augusti alguse poole Hollandisse. Äkki saab sinu abile loota? Vasta palun e-maile [email protected] Kuidas sulle sobib jne, igasugune transport Hollandi suunas on abiks. Jään ootama! . . . Trip.ee lisas kohanimedele suured algustähed, moodustas laused ning lisas postitusse mõned viisakusväljendid!

0
0

Olen minemas Poola, täpsemalt Poznani 27-29 vahel ja tagasi 30.08.-01.09. vahel. Kui oled sel ajal minemas, siis palun kirjuta [email protected]

0
0

Varssavi al 1995 kr

0
0

Tere, on vaja olla Varssavis 12.mai hommik kell 9. Kui keegi sõidab enne seda sinna ja oleks koht autos vaja, siis pakuks seltsi.

0
0

Tervist! Ei ole ma küll mõni kena tütarlaps kes silmarõõmu pakuks,Olen hoopis 20 aastane noormees, kes võib hoopis palju juttu ajada. Pean juuni keskel Taani poole liikuma hakkama. Ehk saab Rekkaonu mind mingile maale ära visata? e-mail on: [email protected]

Kõike paremat!

0
0

Kas rekkaonu sõidab järgmisel esmaspäeval äkki Poola poole? (:

0
0

Kas Rekkaonu äkki sõidab ajavahemikus 30.07 kuni 1.08 Poola poole. Kui nii siis palun võta ühendust :)

[email protected] 5073909

0
0

Tervist, kas keegi läheb Poola, täpsemalt Varssavisse ning sooviks armsat toolikaunistust (=mind) kaasa võtta? Mul oleks ainult kohale vaja saada, aitajal kohe kaks karmavõlga kustuksid sest ta osutaks mulle äraütlemata suure teene :) Ahjaa, naissoost ja noor olen veel pealekauba, juttu oskan ka ajada ja probleeme ei tekita :) Kuupäevaliselt sobiks 31 juuli või 1 august ideaalselt, oleksin hirmus tänulik.

53363160

[email protected]

0
0

Poola ju suur ja lai, täpsustaks, kus nurka minek on? . . . !

0
0

Kas keegi on tulemas autoga Tymbarki kandist Lõuna-Poolast (või Slovakkia Tatratest) Eestisse lähiajal (s.t. kuni oktoobri lõpuni)?

0
0

Jaanuari keskpaik, vahemik saab olema 13-23 lähen teen ringi Hispaaniasse. Kõik kes minu kaudu abi ja küüti saanud on nähtavasti rahule jäänud, seega julgen uuesti postitada:)

0
0

Kas keegi märtsis Poola sõidab? Täpsemalt oleks vaja saada Varssavisse 18-20ndaks märtsiks.

Tänud!

0
0

Kolmapäeval.st siis 9.02 .2011 kaks autot Prantsusmaale-Nantes on sihtkoht. Kaks kohta sis legaalselt vabad, start on Tartust:)

0
0

Küüt: Kas keegi otsib järgmiseks nädalaks sõiduks Poola autosse kaaslast :)?

Tervist! Ehk on keegi tuleva nädala alguses Poola sõitmas, autos vaba koht. Tahaks ideaalis esmaspäeval Varssavisse jõuda ning kolmapäeval tagasi Tallinna. Peale meeldiva seltskonna saan ka vajadusel väikse panuse transpordi kuludeks anda. Sten – [email protected] – 5535349 (kasutage palun neid avenüüsid kontakteerumiseks)

0
0

8-10.04.2011 Poola

Tere,

Kas keegi on ka juhuslikult 8nda hommikul minemas Poola? Kui oled minemas, anna teada, äkki oleme samas bussis ning võime oma plaanid ühendada ja toredast reisist veel toredama reisi teha :)

Anna endast teada:

Birx – 56754288

0
0

Autoga Poolasse

Vaja pääseda Krakowisse kolmapäeva õhtuks (18 mai)ja tagasi reede õhtuks. Seega oleks vaja kaaslast kellega juhtimisrõõmu jagada.

0
0

Üks vaba koht rekkas Itaaliasse (EST-LV-LT-PL-CZ-SK-H-SLO-I).

17.05.11 umbes kella 5 ajal õhtul on satart Tartust.

[email protected]

0
0

Seekord vist läheb veidi kiireks, aga järgmine kord ühineks, kuna Maribori ja tagasi tuleb nüüd suht tihti erinevate variantidega liikuda.

0
0

Plaanis juuli alguses Euroopa poole liikuda jala. Eesti, Läti, Leedu, Poola, Tsehhi/Slovakkia. Kellelgi plaanis liikuda või saab küüti pakkuda?

Tore tudeng M24 zee[ät]hot.ee

0
0

No nii esmaspäeva hommikul suund Hispaaniasse minek, et kui kellegil tekkis huvi ka suund sinna poole minna siis anna aga julgelt teada. Minek siis rekkaga ja seega saab aind üks inimene minuga kaasa. Nii et kiri posti.
[email protected] . . . Tutvu veelkord: http://trip.ee/kasutustingimused ! Trip.ee

0
0

Kui kellegil huvi siis järgmise nädala lõpus minek Prantsusmaale. [email protected]

0
0

To kristiina! 2.juulil minek Eeestist ja reis läbib Poolat!

0
0

To piraat79, aga mis on lõpppunkt?

0
0

Kas keegi on minemas 4.07.2011- 13.07.2011 Saksamaa poole, paluksin küüti, üksi:) [email protected]

0
0

Hei. Sõidaks lähiajal (19.juuli viimane aeg) Poola poole kui keegi minemas on? [email protected]

0
0

D

0
0

Kui keegi Rumeenia või kuhugi sinnakanti läheb lähiajal andke märku : [email protected]

0
0

Sõidan Poola

Sõidan homme hommikul Poola Katowice kanti. Sealt edas kagu Saksamaale. Tagasi hakkan sõitma pühapäeval. Tagasisõiduks pole täpset marssruuti.Huvilised antke märku.

0
0

Uurin siit igaks juhuks, ega keegi 16. veebruaril autoga Wroclawi või sealt läbi või muidu kuhugi sinnakanti ei liigu?

0
0

Tere!

Väikese uuendusena palume nüüd reisikaaslaste kuulutused lisada uue kuulutusena mitte kommentaarina.

Aitähh! Trip.ee

0
0
tom
tom
(N, 47)
Reisi algus
-
Reisi kestvus
-
Millist kaaslast soovid leida?
-
Lennupakkumised
Foorum