Viimased kommentaarid

Vabandust osaliselt teemavälise heietuse pärast, aga mind on tõsiselt huvitama hakanud asjaolu, et mis perioodi väljalaske lumehelbekesed on googeldamise oskustest üldharidussüsteemi poolt julmalt ilma jäetud...
https://www.google.ee/search?ei=v_R4WsbDGMLZwQKq1oOQCg&q=what+to+do+in+corfu&oq=what+to+do+in+c&gs_l=psy-ab.1.2.0l10.19645.27313.0.30063.15.12.0.3.3.0.254.2313.0j3j8.11.0....0...1c.1.64.psy-ab..1.14.2392...0i67k1.0.6XROydamA8g

Kõik on äge, aga tee omale ka korralik Päris koduleht.
Olgem ausad - lõustaraamatus turunduse tegemine käib viimasel ajal siiski juba pigem kategooriasse "turundamine ainult idiootidele"

Pealkiri on siinkohal veidi eksitav - näiteks mina klikkasin sellele teemale ootuses leida Portugalis mingi eestlasest "ärimees nossov", kelle teenustes teemaalgataja pettunud on. Liigun tihti seal ja paha ei teeks teada.
Siinkohal mõttelõng, mis kuulub küll rohkem teise teemasse, aga nojah - miks mitte teha iga sihtkoha juurde lisaks üldisele kirjeldusele veel nimekiri antud piirkonnas opereerivate kaasmaalaste veebilehtedega.

Nt. ma olen leidnudTenerifel kohapeal toimetavate eestlaste veebilehti 8. See tähendab, et reaalsuses on neid ilmselt 10+
Iga veebilehe juurde olgu loomulikult lisatud kommenteerimise võimalus, siis saaks esmakordne külastaja pildi ette.

Teemaalgatajale - keegi kohalikest eestlastest ei rendi oma veesõidukit või autot tundmatule isikule kui see ei ole nende peamine bisnes.

Hotelscombined.com on minu alati igas maailma nurgas ja nurgatagustes välja aidanud.

Kui selline küsimus üldse tekkida sai, siis loomulikult paketiteis.
See, kas Tai või Kreeka sõltub nats asjaoludest nagu reisi pikkus, eelarve jne.
Miskipärast arvan, et sellise küsimuse püstitaja lõpplahenduseks jääb, et kas reisi ei toimu (kalliks läheb kurivaim) või Bulgaaria / Türgi.

miksik - Kui eestlased ei meeldi ja turistidele pugevad mustad on hirmus sümpaatsed, siis peaks ehk kaaluma elukoha vahetust...
Lumehelbeke ei tähenda vanust, kuigi teatud generatsioon on nendega eriti rikastunud.
Tegelikult mõeldakse "lumehelbekeste" all enamasti siiski suvalises vanuses hoomamatult naiivseid tegelasi. Ja kahju küll, aga selle definitsiooni põhjal kvalifitseerud sinna nagu rusikas silmaauku.
Üks asi on turismisektoris töötava musta tegelike eesmärkide mitte ära jagamine ning tolle tegevuse siiraks ja sümpaatseks pidamine, aga ainult süvanaiivne isik võib suvalise foorumlase kasutajakontol olevate numbrite või profiilipildi põhjal "teada saada" antud foorumlase vanuse, nagu oma eelmises postituses tegid :)

Soovitus oleks käia rohkem ilmas ringi, tutvuda sügavamalt erinevate kultuuride ja religioonidega, ning alles siis no ehk paarikümne aasta pärast, on ühel puhtatõulisel lumehelbel ehk lootust lörtsiks saada ;)

Alar - vabandust, aga ma ei pea vajalikuks asuda väitlusse isikuga, kes on siinsamas foorumis nimetanud Hille Hansot intelligentseks inimeseks.

Mõnedele lumehelbekestele, kelle jaoks on moslemiks ja lätlaseks olemine enamvähem sama asi, ei oska küll muud soovitada, kui et reisige rohkem, ehk siis midagi koguneb aja jooksul ka peakolusse ja silmaring laieneb :)

Käin ka edaspidi rõõmsalt islami (loe: agressiivse ajupesusüsteemi) maades ilma kohalikke vähimalgi määral austamata päikest nautimas, ning loen mõnuga mõnede siinsete lumehelbekeste arusaamu maailma asjadest :)

Lihtsalt poetan selle siia, pole reisikiri, aga kohalikku emotsiooni annab natuke edasi küll:

Hiljuti LAV-st saabununa üht teist riiki külastades juhtus hotelli receptionis olema teenindajaks elupõline lõunaaafriklane.
Jäime mulisema ja kui muu jutu käigus juhtusin mainima, et külastasin hiljuti tema kodumaad, siis valgus üle tema näo irve (no a´la miks ma pean sellist asja jälle ja jälle kordama) ning ta ütles nagu jutu jätkuks "ja sul varastati seal telefon ära".
Kui vastasin et, ei mult ei varastatud midagi, siis rohkem üllatunud ja arusaamatust väljendanud nägu annab ette kujutada kui tol tüübil sellepeale tekkis :)

Arminkohlman, see pasun lällab seal ka kesk- ja vanalinnas samamoodi.
Kohalikud rääkisid, et Marokos olevat seadus, mille kohaselt peab see haige eesli soigumist meenutav lärm olema 5x päevas kuuldav kõigile, ning ühestki majast ei tohi lähimasse templisse olla pikem tee kui 10 minutit jalgsi käies.
Samas sinu lohutuseks niipalju, et see eeslisoig häirib ainult esimestel öödel - edaspidi lihtsalt harjud ära :)

Hispaanias on suva kohalikust firmast võttes autorendiga petta saamise tõenäosus väiksem kui Itaalias, aga siiski täiesti olemas.
Me oleme viimasel ajal kasutanud Avist, juba Eestist hea ära broneerida ning edasine on muretu.

Vaata Päike, kõik ei käi Egiptuse sarnastes riikides kohalikku kultuurilisi-religioosseid eripärasid uudistamas-austamas vaid lihtsalt päikest nautimas.
Ka minu arvates on moslemid nagu nad on (haigel kombel tänase seisuga Eestis avalikus internetis otse välja öelda ei saa, mida neist tegelikult arvan), aga lähen ka edaspidi kui on aega vaid nädalaseks reisiks mõnda moslemiriiki päikest võtma, ilma hotelli territooriumilt väljumata ja kohaliku usu vastu vähimatki lugupidamist ilmutamata.

Teemasse tulles, siis nii 4-5a tagasi see hotell küll head muljet ei jätnud.
Järgmistel kordadel sai veel seal mitmeid hotelle proovitud, viimane tõeliselt hea kogemus oli Steigenberger Al Dau Beach.