Ainult täna! Superpakkumine kuldsete liivadega Tšaadi Vabariiki!

Nii mitmekülgne reis! Tuleb vist raha üle lugeda ja kohe ära tellida, arvata on et hakatakse kohe rabama.

Väga hea pakkumine. Tahaks minna...

Ma olin veel eile kindlal veendumusel, et sel aastal ma Euroopa piiridest välja ei jõua, kuid selline pakkumine paneb meelt muutma. Tnx Tšultanja, et vahendasid infot tšarteritest Tšaadi tšurkade juurde!

tšixxx

Kusjuures see 120% hinnaalandust pole veel kõik..selle lennuki millega minnakse ja tullakse-selle lennuki võib ka pärast endale jätta!

Ma sain just sõbralt kirja seoses selle reisiga: "Hallo! Ma jõudsin juba eile , ainult liiv on pruun ja nende imelike elukate junne täis, aga kõik on punalippudega tähistatud ja töökollektiivid hoiavad ahjuuksi lahti, sestap on sooja 24-7 kraadi. Suurema tungi ärahoidmiseks toimub täna Kuusiku lennuväljalt non-stop lisareis, st lennukisse sisenemine toimub õhus sõidu pealt, pagasit mitte võtta, tugeva tuulega läheb niikuinii kaduma. Welcome!"

Ma jääkski häämeelega sinna. Kas 1 otsa piletile on soodustus 240%?

Loomulikult on 1 otsa piletile soodustus. Esiotsa piletile on see 230% ja taguotsa piletile 250%.

Helistasin neile ja uurisin tingimusi täpsemalt. Kinnitati, et tegemist on aumeestega - enne tagasilennu pileti raha ei küsita, kui on ikka sinna jõutud. Ehk sisuliselt ei mingit riski!

Palun nüüd vabandust, mul on ainult üks küsimus veel teadjamatele. Vaadake palun seda linnaekskursiooni pilti. Palju see maksta võiks ja kaua kestab? Rohkem ma ei taha teada midagi - ausõna...

Ehee, mul on samast peldikust ka enda tehtud foto. Tegelikult asub see kuumas kohas - Süüria ja Liibanoni piiril.

Aga kas sinna viisat ka on vaja? Ma hirmsalt tahaks minna, kas 5ndal keegi veel lendab? Järsku läheme koos?

Kas kuue kuusega soovitate sinna minna?

Tšurkatanjale: Linnaekskursioon kestab täpselt 1 tund ja kärutäis maksab 10 EUR. Sebastian Perreirale: Uskumatu geograafia tundmine. Pilt on tõesti tehtud Liibanoni-Süüria piiripunkti piiriametnike tualetis. Külmale: Kindlasti tasub oma kuused kaasa võtta. Tšaad asub küll taigavööndis aga kuuski on seal vähe. Ma ise sain kahe kusega käidud aga kõik sõltub muidugi õlle kogusest. Johhaidiile: Hinnas on rohkem kui kõik.

Sellest piirkonnast pole infot just eriti palju aga Tripist võib muidugi alati asjalikke nõuandeid leida. http://trip.ee/node/40320

Hea Kurimoorile: Meie lendame ka 5ndal. Arne`le: Egas seal kohalikke eestlasi ei ela, kes tutvustaks kohapealset elu ja teeks linnaekskursiooni odavamalt?

Euroopa haigekassakaardiga on Tšaad viisavaba. Ndjamenas on suur eestlaste kogukond ja eestlastele meeldib alati teisi eestlasi majutada ja toita. Häid ekskursioonijuhte nende hulgas palju pole aga üks hea kärukeeraja on küll - Aksel. Ta on Nigeerias kärukeeramise kursused lõpetanud ja nüüd keerab üsna soodsa hinnaga. Tuleb lihtsalt suvalisest õllekast Akslit küsida, kõik teavad.

Ka Selveri kaart tagab viisavaba sisenemise Tšaadi. Lisaks annab see Tšaadi ainsas toidupoes "DesertDeath" 5% soodustuse Kalašnikovi automaatide sihikute taatlemisele.

a mis ilm seal on, kas keegi on käinud?

Pealinnas N`Djamenas on aprilli keskmine temperatuur 27-39 kraadi Celsiuse järgi ning maksimaalne aprillis mõõdetud temperatuur on 47 kraadi Celsiuse järgi. Lund on aprillis suhteliselt vähe. . . . Trip.ee parandas kirjavead ja muutis teksti arusaadavamaks