autorent

Oleme juuli alguses minemas Dubrovniku ja soovime rentida autot.Kas igal pool on tagatisrahaks 1400€ või saab ka ikka soodsama tagatisrahaga ka kuskilt autot rentida? Ning kas krediitkaardi olemasolu peab kindlasti olema või saab ka kuidagi ilma selleta hakkama?Milline on soodne rendifirma ja rääkige oma kogemustest.

Viimati reisil olles olin teinud soodsa bronni autorendile, aga kohapeal soovisime veel paariks päevaks autorendi võtta. Kuna tegu oli eri rentijatega, ei saanud bronni üle kanda ja see jäi kinni. Nii juhtuski, et oma varem bronnitud rendikat võttes ei olnud enam kaardil vaba limiiti piisavalt. Ei olnud probleemiks ulatada deebetkaart ja sealt summa bronnida. Antud kaardil olid küll ka nn kõrged numbrid, mida nad saada soovivad.

Tagatisraha saad vähendada omavastutust vähendades ja seda sab teha lisakindlustusi ostes. Parimal juhul saad omavastutuse nulli ja tagatisraha samuti. Kindlasti võta see kindlustus sellest letist, kust auto saad. Muud kindlustused neid väga ei huvita.

Krediitkaart võib sellegipoolest vajalik olla, kuna nad annavad sõiduki sulle täispaagiga ja ka hilisemad trahvid vajavad klaarimist. Nende garanteerimiseks soovivad nad krediitkaarti.
Võimalik, et Horvaatiast leiab ka rentijaid, kes ilma tagatiseta annavad. Kasuta siinset otsingut.

Tere
Just jõudsime Horvaatiast tagasi. Nüüd ja ka kaks aastat tagasi rentisime auto, mõlemal korral nõuti üle tuhande euro krediitkaardi deposiiti. 
Kuna meie krediitkaardiga kaasneb ka rendiauto kasko, loobusime rendifirma poolt pakutavatest kindlustusest ja leppisime selle piraka depo summaga. Kui osta rendifirmast kindlustused juurde, võib saada hakkama ka väiksema tagatisrahaga.
Auto rentisime veebist vahendajalt ehk Cars-Scanner.com lehelt 73 €/ 8 päeva, saime Sixt rendiauto Opel Adami, mis oli sõitnud vaid 2600 km. 
Minu krediitkaarti, millega olin auto veebist tellinud ja rendi summa ka tasunud, tagatiseks ei sobinud, sest autojuhiks olime veebis pannud minu abikaasa (oleme sama perenimega). Nõuti tema nimega krediitkaarti :P. Krediitkaardi probleemi poleks tekkinud, kui oleks otse Sixt-st rentinud.
Rendiauto pakkujaid on palju, näiteks Economy Car Rental.
Mõnusat reisi!

Tere

Europcar Dubrovnikus, Ford Fiesta, tagatisraha 600 eur. Olen kasutanud hispaanias ja väga rahul.
Edu.