Autorent USAs

Tervist! Järgmise aasta juunis minek USA läänekaldale(LA) ning tekkis veel küsimusi rendiauto kohta. Kust on kõige targem autot võtta. Olen põhiliselt vaadanud rentalcars.com. Samuti, kas see hind, mis ta näitab (Total) ongi lõplik hind või tulevad sinna veel maksud ka juurde? Kas alla 25a on lootust saada ilma young driver fee'ta autot?

Tänud ette!

1
2

Soovitan autoeurope.eu,seal hinnad lõplikud,saad tasuta tühistada(rentalcarsil tühistamisel tasu),kindlustuse tagasimaksega pole kunagi mingeid probleeme tekkinud,olen oma 25-30 korda nende kaudu bronninud maailma eri paigus ja alati kõik ok

Ka nende lehte(tabelit)on hea vaadata ja võrrelda

USA s nad pakuvad ka igasugu soodustusi-3 lisajuhti,paak kütust,noor juht jne.hinnas.USAs ilma selle young driverita küll ei soovita võtta.

LA-lennujaamas on ka see süsteem et võtad mingi fullsize auto ja siis kohapeal on meeletu autovalik,valid ise mida tahad-võtmed ees

Meie bronnisime mingi keskklassi Nissani ja sealt minema sõitsime 7kohalise Dodge bussiga

1
0

Eelpool mainitud Rentalcars.com on muidu mu suur  lemmik ja ka nende äpp on telefonis tihti kasutuses.  Samuti seda Autoeurope`t on kasutatud ja kõik seni toiminud. Aga sellest hoolimata on USA-s ( nii Lääne- kui Idakaldal)  auto rentimisel kindlasti minu viimaste aastate lemmik olnud Happy Tours,  https://www.happytoursusa.com/en

Seni on sealtkaudu olnud alati hinnad oluliselt paremad, kui mujal ning suur edu, et bronn on ka täiesti "riskivaba". Kuna krediitkaarti andmeid pole bronnides vaja anda, siis saad selle superhinna ka vajadusel alati ära anda. Bronn on alati toiminud ja autod ootamas. Kaarti läheb vaja alles siis, kui oled kohapeal leti ääres seda autot maksmas ja garanteerimas.

0
0

Vaatasin oma kuupäevi jaanuar 2020 ja autoeuropes on ikka paremad hinnad kui happytoursis.Mul Alamost võetud SUV täiskindlustus,paak kütust,lisajuhid ja 8päeva hind 260.- euri.(Nissan Pathfinderit näitab)Ja pole ime kui saan lõpuks veel parema hinna ja tühistan selle tasuta.

1
0

Aitäh vastuste eest! Noorena on keerulisem veits ja kallim. Young driver fee 18 päeva peale tuleb üle 300€.

0
0

Kayak.

0
1

Sul aega palju ju,passi peale,hinnad muutuvad pidevalt-tavaliselt saab kõige parema hinna u 2-2,5 kuud ennem

0
0

Sooviks nõu.

Järmise aasta aprilli lõpp mai algus plaanis minna USA lääherannikule. LA-LA 6000km.

Vaatan rentalcarsi hindu ja autorent homseks samaks perioodiks 20% odavam kui poole aastase ette ostuga. Kas see on nö norm, või siis on hooajaline hinnaerinevus? Mitte, et see väga oluline hinnaerinevus kogu reisi eelarves, aga 200 eurot siin, 200seal ja tulebki kaks korda kallim.

0
0

@havoc

Pool aastat (või ka peaaegu aasta) etteostu võibki enamasti olla kallim kui homseks (või kuu aega ette tahtes).

See loogika toimib paljudel juhtudel ka hotellideja lennufirmadega (OK, viimastega on "homseks" hind alati reeglina veel kõige kallim aga pool aastat ette ei pruugita ka odavaimaid hindasid välja panna).

Päris soodsad hinnad ei ole mõeldud mitte selleks, et kliendil oleks hea meel, vaid neid kasutatakse reeglina siis, kui on näha et teenud kipub nö kätte jääma. Pool aastat ette aga loodetakse teenida siiski keskmine loodetud kasum.

3
0

@havoc

Mina sageli nii teengi, et niiöelda meelerahu huvides bronnin endale sobiva hinna-kvaliteediga auto näiteks pool aastat enne ära (hetkel olemas paar bronni Hispaanias) ja hiljemalt 1 kuu enne reisi vaatan üle, mida pakkumised teevad.

Kui krediitkaardil on limiiti, siis pole probleemiks bronnida Rentalcars.com või Qeeq.com jms. pealt varakult auto ära, mida saad vajadusel tasuta tühistada (raha kantakse suht ruttu tagasi). Parema variandi saad leida kasvõi samalt lehelt, kuigi osadel teenusepakkujatel on ka automaatne "price drop" jälgimine. Näiteks seesama Qeeq äpp just teatas mulle, et minu 12-päevane ja 152 eur maksev Compact klassi auto broneering kukkus 144 eur peale ehk automaatse "rebookingu" järel läks tubli 8 eur odavamaks ;-). Mul bronnid küll ilma lisakindlustusteta, st. vaid krediitkaardikindlustusega + omavastutusega. Seega arvestan tavaliselt ka autot võttes suhteliselt suure blokeeritud garantiisummaga, aga senise statsistika järgi olen seni raha sellega kokku hoidnud.

Või kui USA-s Happy Toursi kasutad, siis nemad ei tahtudki mingeid krediitkaardi andmeid, seega ei pea ka raha kinni panema, et riskivabalt endale tühistatav bronn igaks juhuks teha.

3
0

Jätkan asja uurimist. Ning paistab, et USAs ei ole meil kohustuslik liikluskindlustus (vastutuse kindlustus) nõutav, s.t standardsed rendipakkumised seda ei sisalda. Või ma sain millestki valesti aru?

0
0

võta Billigerist, siis on kindel, et hind on löplik.

1
0

USA-s on paljudel meie kohustuslik liikluskindlustus olemas seoses muude kindlustustega jne. Neil on veidi teine süsteem kui Euroopas. Kuna sinul sarnast liikluskindlustust ükski Eesti kindlustus seal ei kata, siis pead ikka selle juurde ostma. Teoreetiliselt võid äkki ostmata ka jätta, aga siis vastutad ise 100 % kõigi kahjude eest, mille sinu sõiduk põhjustab.

0
0

Eestis saadavatest kindlustustest võimaldab rendiauto kaskokindlustust üle maailma näit. automaatselt Swedbank Platinum krediitkaardiga kaasnev kindlustus. Riikide loetelut või piiranguid kindlustustingimuste doc ei sätesta, seega tõenäoliselt ka USA on sees. Kindlustuse kate on kuni 40 000 eur, samas kui midagi siiski peaks juhtuma, siis omavastutus on 250 eur.

0
0

Vastutuskindlustus on midagi muud kui kaskokindlustus. Vastutuskindlustuse määr on Swedil omajagu väiksem ja isiklikult pole kindel, kuidas ja kui hästi see liiklusvastutuse puhul toimib.

2
0

USAs on enamike maanteede ääres üleval juristide reklaamid, kes pakuvad oma abi väikseimagi liikluskahju korral suurte summade välja nõudmiseks. Vastutuskindlustus ongi just selle kaitseks, et sa sealse süsteemi hammasrataste vahele ei jääks, sest küsitavad summad on tihtipeale sadades tuhandetes, kui mitte miljonites. See ei kattu ei meie liiklus- ega kaskokindlustusega otseselt.

Ise soovitan ka Billigeri kaudu võtta, üldiselt saab sealt parima hinna ja väikseima kautsjoni; pluss tasuta tühistamine 36/24h enne rendiperioodi algust.

Lisaks enda kogemuse põhjal oli üks väike üllatus - kui üritasime Billigerist broneerida auto ära andmise teises asukohas, siis tuli juurde lisatasu. Seetõttu ei broneerinud erinevat tagastuskohta. Kui aga autorendifirmas (Alamos) otse küsisime, et mis siis juhtub, kui teises (sama osariigi) linnas auto tagasi anname, siis vastati, et mitte midagi ei juhtu - seniks kuni me ei anna autot ära lennujaamades, ei lisandu mitte mingisugust lisatasu, võime auto tagastada ükskõik millisesse lennujaamavälisesse rendiesindusse. Lennujaamas tagastades lisanduks a la 100 usd (mis oli ikkagi väiksem summa kui Billiger oleks küsinud).

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased