BAN reisikindlustus - väga odav, kas kellelgi kogemusi?

Võrdlen erinevaid reisikindlustuse pakkujaid ja Lätis tegutsev BAN (http://ban.ee/eraklient/reisikindlustus/) osutus teistest väga oluliselt odavamaks. Kas kellelgi on selle firma kahjukäsitlusega kogemusi?

Võtsin luubi alla pikaajalise tervisekindlustuse, siin on hinnavõrdlus poole aasta kindlustusest, millest esimene nr kindlustussumma ja teine on hind, lõpus piirkonnaks kogu maailm, välja arvatud:
Salva...30000...120 va USA, Austraalia, Türgi, Egiptus
Ergo....100000..248 va USA, Kanada
If......45000...150 va USA, Kanada
BAN.....75000...85 va USA, Kanada, Austraalia
RSA.....35000...150 (noorte pakett)Kogu maailm

BAN pooleks aastaks maksab 85 eurot, ülejäänud oluliselt kallimad.

Kas keegi on kasutanud lähi aastatel seda kindlustusfirmat- tunduvalt odavam ja see teeb ettevaatlikukus?

Kui siin juba selline võrdlemine on, siis võiks siia ju lisada ka näite Swedbanki tervisekindlustusest (6 kuud):

500 000 ... Kogu maailm (eranditeta) ... 169 eurot

Tekkis küsimus selle sama reisikindlustusfirma kohta? Kas on kellelgi kogemusi http://www.ban.ee/eraklient/reisikindlustus/ selle kohaga?

Olen kasutanud selle reisikindlustusfirma teenuseid, täiesti usaldusväärne. On odavam küll kui kõik Eesti reisikindlustust pakkuvad firmad, firma asub Lätis. Ja pakub teenust Eestis juba mitu aastat. On võimalik saada täpne inf. mida mingi kindlustuspakett sisaldab ja siis valida endale sobiv. Viimati kasutasin BAN teenust reisides veebr.2016 Sri Lankale.

Kas on keegi, kes on ka kindlustusjuhtumi puhul selle firmaga asju ajanud?
Raha oskab iga firma küsida, kuid kas kahju puhul see ka välja antakse?

Toodud näidetest võiks arvestada swedi omaga 500000. Kui kaugel olles juhtub midagi tõsisemat - nende mõnekümnetuhandega, mis testel välja toodud, ei maksa sa ühtegi arvet kinni erahaiglas. Lisaks eritranspordi vajadus vmt. Ei tasu osta alati kõige odavamat asja. Riskid ju oma tervisega.