BAN reisikindlustus - väga odav, kas kellelgi kogemusi?

Võrdlen erinevaid reisikindlustuse pakkujaid ja Lätis tegutsev BAN (http://ban.ee/eraklient/reisikindlustus/) osutus teistest väga oluliselt odavamaks. Kas kellelgi on selle firma kahjukäsitlusega kogemusi?

Võtsin luubi alla pikaajalise tervisekindlustuse, siin on hinnavõrdlus poole aasta kindlustusest, millest esimene nr kindlustussumma ja teine on hind, lõpus piirkonnaks kogu maailm, välja arvatud:
Salva...30000...120 va USA, Austraalia, Türgi, Egiptus
Ergo....100000..248 va USA, Kanada
If......45000...150 va USA, Kanada
BAN.....75000...85 va USA, Kanada, Austraalia
RSA.....35000...150 (noorte pakett)Kogu maailm

BAN pooleks aastaks maksab 85 eurot, ülejäänud oluliselt kallimad.

Kas keegi on kasutanud lähi aastatel seda kindlustusfirmat- tunduvalt odavam ja see teeb ettevaatlikukus?

Kui siin juba selline võrdlemine on, siis võiks siia ju lisada ka näite Swedbanki tervisekindlustusest (6 kuud):

500 000 ... Kogu maailm (eranditeta) ... 169 eurot

Tekkis küsimus selle sama reisikindlustusfirma kohta? Kas on kellelgi kogemusi http://www.ban.ee/eraklient/reisikindlustus/ selle kohaga?

Olen kasutanud selle reisikindlustusfirma teenuseid, täiesti usaldusväärne. On odavam küll kui kõik Eesti reisikindlustust pakkuvad firmad, firma asub Lätis. Ja pakub teenust Eestis juba mitu aastat. On võimalik saada täpne inf. mida mingi kindlustuspakett sisaldab ja siis valida endale sobiv. Viimati kasutasin BAN teenust reisides veebr.2016 Sri Lankale.

Kas on keegi, kes on ka kindlustusjuhtumi puhul selle firmaga asju ajanud?
Raha oskab iga firma küsida, kuid kas kahju puhul see ka välja antakse?

Toodud näidetest võiks arvestada swedi omaga 500000. Kui kaugel olles juhtub midagi tõsisemat - nende mõnekümnetuhandega, mis testel välja toodud, ei maksa sa ühtegi arvet kinni erahaiglas. Lisaks eritranspordi vajadus vmt. Ei tasu osta alati kõige odavamat asja. Riskid ju oma tervisega.

2015 aastal jäin Bulgaarias (Golden Beach) haigeks (palavik, kõht, külmetus jne), helistasin BAN kahjukäsitlusse. Mõne aja jooksul tuli hotelliruumi arst, vaatas üle, tegi süsti, ütles mis edasi teha, täidis mingit paberid ning läks minema. Raha ei pidanud maksma.
Jäin rahule ning soovin ka teistele.

“Hotelliruumi tuli arst ja tegi süsti”, ma saadaksin sellise isiku uksest välja koos oma süstlaga. Haiglasse peab minema(kui ise ei saa, siis kiirabiga) kui haige ollakse, mitte laskma suvalisel loomatohtril endale süsti teha. Imelik jutt küll.

Ma pigem lasen hotellis süsti teha kui haigena lasen end loksutada haiglasse. Jürimaal poolteist aastat tagasi kutsuti mulle südameprobleemiga kiirabi hotelli ja tehti samuti kohapeal süst ja anti edasised rohud ja juhised. Mul ka oli BANi kindlustus, aga seal otsustati, et kindlustuse poolset tasumist pole vaja.

kui nüüd neid kommetaarides olevaid linke vajutada, siis see domeen on müügis :-)

Nad pakuvad nii odavat hinda, et ei jaksa Eesti domeeni eest maksta, siis oleksid kahjumis.
Tegelikult on muidugi oluline, millise suure edasimüüja kindlustust nad vahendavad. Ehk mis on see firma, millega reaalselt välismaa haigla või arst suhtleb kindlustusjuhtumi ja rahasaamise osas.