Cambodia Angkor Air

Tere!

Kas keegi on lennanud marsruudil Saigon - Siem Reap ja räägiks kogemustest selle lennufirmaga. TA-st ja LP-st loen ainult negatiivse maiguga lugusid ( Airbusi asemel mingi Propeller, kottide kaalud valetavad ja siis soovitakse cash-i ainult, pidevad lennu edasilükkamised, lennukid vanad ja istmed katki jne.). Sooviks kuulda eesti inimeste lugusid? Thanks ette!

Tere,

2014 dets lendasime Siem Reap -Phnom Penh Angkor Airiga ja kõik toimis normaalselt. Lend väljus graafiku järgi, pagasi kaalu pärast probleeme polnud. Lennuk ei olnud uus, aga polnud ka midagi hullu. Lennata võib julgelt nendega.

me lendasime nendega 2015 ja kõik oli ok, küll midagi halba ei mäleta. Näe, isegi üks pilt sai tehtud:

2014 Siem Reap - S'ville - Siem Reap. Oli küll propeller, aga suht uus, pagasi kallal keegi ei norinud ja hiljaks ei jäänud.

Kas piletid bronnisite varem? Vaatasin momondoga, et vahet ei ole kas ostad 3 päeva või kaks kuud ette, hind sama. Angkori lehe pealt tuli pilet kallim isegi!

Lendasin samuti, 2015.a. Sihanoukville-Siem Reap, Ankor Airiga. Lennukid uued, puhtad, kõik toimis. Piletid ostsin ( 7. in.) Sihanoukville suvalisest reisibüroost u. 4 päeva varem. Reisibüroo poolt oli ka nn. transfeer.

Mina ostsin paar kuud ette nende kodukalt, mingi kampaania oli käimas. Hinda kahjuks ei mäleta.

Täitsa ok lennufirma on. Lihtsalt see on paras loterii, kas konkreetsel lennul on Airbus või ATR. Olen lennanud mõlemaga ja nende vahe liiga suur pole. Propeller teeb muidugi rohkem häält ja on veidi aeglasem, aga that's it. SGN peaks idee poolest olema Airbus, kuid mingit garantiid pole. Promotion kestab neil aastaringselt.

Lennanud nendega Bangkokist ja ATR oli küll suht kulunud moega.

Selle aasta veebruaris Sihanoukville-Ho chi Minh, lahkus enam vähem õigeaegselt ning ei jäänud küll millegi eriti halva poolest meelde, tavaline Aasia lennufirma.

Bangkokist Siem Reapi ja midagi tohutult negatiivset küll meelde ei jäänud.

Veebruar 2015 lendasin nendega. Bangkokist Siem Reapi propelleriga. Siem Reapist Saigoni Airbusiga. Kõik oli okei. Bangkok-Siem Reap on lühike lend, nii et sellelt ei oskagi midagi oodata.

Piletid ostsin lennufirma kodukalt.

AirAsia oleks 10 EUR odavam olnud, aga selleks oleks pidanud Bangkokis lennujaama vahetama. Ei viitsinud.

Mis mind imestama pani: Ma sain isegi pagasi Tallinnast Siem Reapi check-innida.

Thanks Teile vastuste eest. Olen varemgi aru saanud, et kõik mis LP-s või TA-s kirjutatakse ei pea paika. Eks seal ole väga palju ärahellitatud hea maailma memmepoegi(tütreid) kes reisivad ema-isa rahakoti peal ja siis virisevad iga väikese asja peale. Sellest tulenevalt oligi minu postitus siia pandud, et mida sellest arvavad eesti inimesed. Veelkord aitäh, otsus on mul tänu Teile sündinud!

Ütleks, et pardateenindus on Cambodia Angkor Air'il küll parem kui Vietjetairil või Jetstar Vietnam'il. Lendasime Siem Reap-HCMC ATR-tüübiga, mingeid probleeme ei olnud.

Olen ka korduvalt lennanud ja kõik väga ok olnud!