Easyjeti lennud marsruudil Tallinn-Berliin

Kas keegi teab, miks alates 2.novembrist ei ole enam võimalik osta piletit TALLINN - BERLIIN marsruudil? Kas Easyjet lõpetab sellel liinil lendamise? Kui lõpetab, siis kes jääb seda suunda teenindama?

1
23

Lõpetab jah kahjuks. Ju Estonian Air millalgi üle võtab, kui nõudlust on.

0
0

Airbalticuga saab läbi Riia Berliini, pilet tuli viimasel korral isegi odavam kui Easyjetiga. Estonian Air ei plaani seda liini küll üle võtta, polevat tasuv ning Berliinist jätkulende vähe.

0
0

Siis ongi viimane aeg Berliinis ära käia. Ise käisin eelmise aasta augustis.

0
0

Kust kuulsid/lugesid seda, et lõpetab lendamise berliini? Saad äkki mingi vastava artikli lingi siia postitada.

Endal oktoobri keskel üheks nädalavahetuseks Berliini minek. Pilet oli ainult u 600 eek edasiatgasi. Paar aastat tagasi sai isegi 450 eegiga Berliinis Easyjetiga ära käidud. Oleks kahju küll kui Easyjet Berliini lendamise lõpetab :-(

0
0

Kust selline info pärineb ? Easyjet kodulehel igatahes info puudub, võibolla eksitas sind see seik, et talvised pileteid on võimalik soetada alates 2 novembrist. Ma leian , et paanikaks pole põhjust.

0
0

Võtan oma eelmise kommentaari sõnad tagasi, uurisin Estairist , kes esindab Easyjeti Eestis ja tõesti alates nov. lõpetatakse Tallinn-Berliin lennud. Kahju. Need korrad mis mina lennanud olen EasyJetiga, siis alati täis lennuk olnud. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Kurat, ma just ootasin millal talvised piletid müügile tulevad :( selle aja jooksul kui Easyjet Tallinnast lendab olen ma oma paarkümmend korda läbi Berliini igale poole lennanud ja mitte kordagi läbi Londoni :( . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Kahju, et Easyjet Berliinist Tallinna ja Riiga lennud lähitulevikus lõpetab. Mis põhjusel küll sooviks teada. Ise lendasin Easyjetiga Tallinn-Berlin-Tallinn 29.04.2008 - 04.05.2008

0
0

...punkt 17. http://paber.ekspress.ee/viewdoc/5E79C254F8B3A425C22574A400337595 Endal septembris mõneks päevaks taas Berliini minek.

0
0

Täiesti normaalne, et selline absurdsus, nagu 600 EEKu eest Berliini edasi-tagasi, ära lõppeb. Ärge halage siin, vaid tehke oma lennufirma ja pakkuge praeguste kütusehindade juures neid hindu.:P Easyjetil viskas sponsoreerimine ilmselt üle.

0
0

Mis sa oled raha peale väga tige või sõltub sinu enda isiklik sissetulek EasyJeti käibest?

Kas see on reisija seisukohalt nagu halb, et saab nii odavalt lennupiletit ve? Ei no anna tõesti andeks, et ma nii rikas pole, et iga kord a la Lufthansa äriklassis reisida Saksamaale.

Tuttavalt, kes Estonian Airis töötab tuli ka selline info, et lähitulevikus lõpetab Easyjet ka Tallinn-Londoni liini lennud. Jamps.

0
0

Tegemist on Tallinna lennujaama kõrgete lennujaama maksudega

0
0

155 krooni ei tundu mulle eriti kõrgetena.

Võrdluseks:

Arlanda SEK 157

Vantaa Finland International Passenger Fee €10.07 + Finland Security Charge €4.51

Riia Latvia Passenger Departure & Security Tax €12.18

0
0

Võrreldes teiste riikidega on Tallinna Lennujaama reisija ning maandumise maksud ikka üsna kõrged, ja meeldetuletuseks - kütusehinnad on ju tõusnud 50% vaid ühe aastaga! Eks kõik on kuludes kinni - selleks, et omadega välja tulla on vaja tõsta lennupileti hinda, aga kes oleks nõus maksma 100 eurot kui eelnevalt on pakutud 60ga? kui rahvas ei jõua kallimaid hindu kinni maksta, väheneb reisijate arv ning seega muutub liin ebatulusaks.

0
0

See kõik kurvastab muidugi, aga ega reisimine sellepärast veel ära jää! Ma pole AirBalticu turundusega end veel kurssi viinud, kas ka neil on allahindluskampaaniaid ja kas nendes esineb ka mingit reeglipärasust? Praegu vaata nii või naa, Berliini 2 otsa on ikka üle 2000. Iisijetiga ei anna võrrelda. Kevadise soodukaga sain ca 500 eeku 2 otsa.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased